Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 147

Wątek: Gra Rzymem

  1. #31
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Sam gram teraz Rzymem i nie narzekam. Ale doceniam strategię zaplanowaną i realizowaną, a nie dążyć do osiągania celów dawanych przez grę by nabić kasę.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #32
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez ituriel32 Zobacz posta
    Do Rzymu nie mam cierpliwości, ani miłości.
    W takim wypadku najlepiej sobie odpuścić (a najlepiej nawrócić się na słuszną stronę), bo granie na siłę kimś, do kogo ma się uprzedzenia nie jest przyjemne. Na szczęście w Rome nie mam tego problemu, ale w Medievalach, Empire i Napoleonie miałem bardzo ograniczony wybór.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #33
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    @up
    Zapytaj się mnie ile razy grałem Prusami w Empire/Napku.

    @Gajusz Mariusz
    Zawsze mam jakiś plan/strategie do rozgrywki który staram się realizować, ponieważ jest zabawniej. Kiedy mam zaawansowaną kampanie nacji którą jeszcze nie wygrałem, to staram się już dociągnąć do końca. Inaczej sprawa wygląda w nacjach zaliczonych lub ulubionych np. Ateny, Syrakuzy, Galacja, Kartagina tam zabawa jest już totalnie nieokreślona. Mój ulubiony wariant to przeniesiona Kartagina, gdzie wysyłasz małą armie w wybrane miejsce mapy. Znajdujesz osadę, rekrutujesz najemników i osiedlasz się.

    A Rzymem sobie pogram w Emperor Edution.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #34
    Podczaszy Awatar hdshovcase
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    to jest gdzieś...tam
    Postów
    516
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    124
    Otrzymał 42 podziękowań w 30 postach
    Czy będą wydzielone tematy (albo temat) osobny dla rzymu z emperor edition?
    "Kto pierwszy wykół zabójcze ostrze musiał mieć duszę z twardej stali"
    Poprzedni nick: Idh

  5. #35
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Jak ci zależy na takim temacie to go sobie zrób.

  6. #36
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Nie będzie. Dlaczego? Bo tak. Zaraz pojawiłaby się rzeka tematów pokroju: Rzym HatG, Rzym (CiG) i podobne w ten deseń. Za dużo bałaganu, za mało korzyści. Wystarczy przecież napisać że chodzi o Rzym z konkretnej kampanii.



  7. #37
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    60 tura.
    Rzym się sprawnie rozwija ku Kartaginie i Grecji, za to co ciekawe Macedonia nadal istnieje. Czyżby w końcu naprawili jej szybki upadek?

    Kartagina bardzo długo opiera się mojej armii, która niedługo zostanie przeszkolona na zawodowe wojsko.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #38
    Chłop Awatar Thomm
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 3 postach
    W kampanii rzymskiej uderzałem na północ - w sumie siłą rzeczy, bo co raz jakaś frakcja barbarzyńska wypowiadała mi wojnę. Zabezpieczałem sobie skrzydła sojuszem z państwami helleńskimi oraz, o dziwo, z Kartaginą, z którą sojusz był najtrwalszy ( praktycznie do końca gry ). Oczywiście najpierw trzeba było zająć się Ligą Etruską, a Syrakuzy wybili Kartagińczycy - więc miałem spokój. Ogólnie Rzym sprzyja agresywnej ekspansji, bo początkowe jednostki są całkiem dobre i można łatwo i szybko przeprowadzić antyczny blitzkieg (nie to co Swebowie, gdzie początek przypominał ucieczkę myszy przed zgrają kotów).

  9. #39
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    W kampanii Antoniuszem miałem wczoraj ciekawą sytuację. Na południowy zachód od Kartaginy zaatakowałem zbuntowany region z miastem CAPSA. Gdy wgrała się mapa bitwy, okazało się że to miasto... nadmorskie! I klasycznie garnizon miał także swą dwu okrętową flotę! Nawet przed 1 patchem takiej niespodzianki nie miałem jak dotąd...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #40
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    78 tura. Luzytanie dotarli aż do Afryki Północnej, to samo Arwernowie. Na dodatek Macedonia zajęła Antheię i Odessos - strzelam, że jeszcze więcej. Rozpoczynam inwazję na Helladę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •