Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 134

Wątek: Boks

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Opoczno
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Cytat Zamieszczone przez Tadeo
    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Warto oglądać K1 lub mma, szczególnie to drugie,
    O tak mma rulez , a walka Haye z neardeltanczykiem moim zdaniem byla nudna ( w ogole walki Wałujewa sa nudne) ale skonczyla sie bardzo dobrze dla boksu teraz czekam na walke Adamek vs Haye


    Osobiscie uwazam ze Vale Tudo jest 50 razy lepsze niz MMA i prosze mi tu nie pisac ze to jedno i to samo bo roznica jest ogromna trenuje Vale Tudo 9 Rok i wiem co mowie


    Co do walki hmmm Walujew przypomina mi Boba Sappa z K1. Wielki Goryl ktory niby wiele potrafi a nic nie pokazuje w praktyce. Haye walczyl nietypowo ale innego wyjscia nie mial bo idac za ciosem dlugo by nie ustal. Obral dziwna ale skuteczna taktyke ktora pozwolila mu wygrac ten pojedynek
    "Nie potrzeba mi wiele
    Przyjaciele, holenderskie ziele
    Głębokie fotele
    I konsola na czele
    Z telewizorem o płaskim kineskopie..."

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Vale Tudo dobre, ale czy dużo lepsze? Wiele osób, które zna je doskonale, woli prowadzić akademię mma

  3. #13
    Maharbal
    Gość

    Re: Boks

    Cytat Zamieszczone przez KWidziu
    O ile się orientuję ani Haye, ani Wałujew nie byli i nie są Niemcami. Niemniej jednak przekręty w boksie to już tradycja...
    Wiadomo, że obaj nie są Niemcami. Pisałem jednak w kontekście bardziej ogólnym. Przypomniały mi się bowiem takie walki jak Ruiz-Gołota, Carpenter-Siki(chociaż, [o ile mnie pamięć nie myli]po tej walce wymuszono na sędzim zmianę wyniku walki) czy walka Kosteckiego(chyba) z takim starym murzynem(walkę tą Kostecki wyraźnie przegrał, ale że była organizowana w Polsce....).

  4. #14
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Opoczno
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    Vale Tudo dobre, ale czy dużo lepsze? Wiele osób, które zna je doskonale, woli prowadzić akademię mma

    Wyjde na swira ale uwielbiam walke praktycznie bez zasad lubie krew moja czy czyjas nie robi mi to roznicy lubie bol i lubie go przezwyciezac zeby nie bylo wyzywam sie na treningach w 100% i na ulice agresji nie wynosze
    "Nie potrzeba mi wiele
    Przyjaciele, holenderskie ziele
    Głębokie fotele
    I konsola na czele
    Z telewizorem o płaskim kineskopie..."

  5. #15
    voitek
    Gość

    Re: Boks

    Moze niech nazwa tematu zotanie zmieniona na "Sporty walki"?

  6. #16
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wolny Ślonsk
    Postów
    709
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Ok, Panowie:
    Już 14-stego Pac-man zawalczy z Cotto. Ktoś coś obstawia? Dla mnie TKO dla Pacquiao w okolicach 10-11 rundy!

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 453
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Boks

    Moim zdaniem walka H. była bardzo dobra - strategia idealnie dobrana do przeciwnika, nie ma co się oszukiwać, że osoba mniejsza, o mniejszym zasięgu ramion, słabsza przyjmować będzie wymiany ciosów. To była taka archetypiczna walka - mniejszego ale zwinniejszego i dużego ale wolnego
    Ta walka była nudna - można mówić o dostosowaniu taktyki, ale ten pięściarz zwyczajnie unikał walki. Jakimś cudem Holyfield był w stanie walczyć w półdystansie i unikać ciosów samemu zadając serie. Czagajew też potrafił walczyć, a Haye wygrał za spieprzanie po ringu. To jest kuriozum.

    Wiadomo, że obaj nie są Niemcami. Pisałem jednak w kontekście bardziej ogólnym. Przypomniały mi się bowiem takie walki jak Ruiz-Gołota, Carpenter-Siki(chociaż, [o ile mnie pamięć nie myli]po tej walce wymuszono na sędzim zmianę wyniku walki) czy walka Kosteckiego(chyba) z takim starym murzynem(walkę tą Kostecki wyraźnie przegrał, ale że była organizowana w Polsce....).
    Tu pełna zgoda.
    "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

    "Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny – inaczej znałby ją tylko ze słyszenia."

    Stefan Kisielewski

  8. #18
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Boks

    Cytat Zamieszczone przez KWidziu
    Ta walka była nudna - można mówić o dostosowaniu taktyki, ale ten pięściarz zwyczajnie unikał walki. Jakimś cudem Holyfield był w stanie walczyć w półdystansie i unikać ciosów samemu zadając serie. Czagajew też potrafił walczyć, a Haye wygrał za spieprzanie po ringu...
    i zadawanie ciosów w głowę. I jeszcze nie przypominam sobie żeby Haye zachwiał się tak jak gigant z Rosji.
    Weźcie pod uwagę, że Haye walczył z kontuzją (prawej ręki z tego co wiem) jakiej nabawił się podczas walki.

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Boks

    Haye wygral obejrzyjcie sobie jeszcze raz na spokojnie (komentarz w polsacie sport robi swoje) , naprawde walujew moze i wygral zdecydowanie ale z powietrzem ,a nie z czarnym.Na prawde ta walka skonczyla sie dobrze dla boksu bo dzieki Haye'owi do HW wejdzie powiew świezosci (rusek nie byl zbyt medialny) tak potrzebny ostatnio dosc nudnej HW.

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 453
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Boks

    Haye wygral obejrzyjcie sobie jeszcze raz na spokojnie (komentarz w polsacie sport robi swoje) , naprawde walujew moze i wygral zdecydowanie ale z powietrzem ,a nie z czarnym.Na prawde ta walka skonczyla sie dobrze dla boksu bo dzieki Haye'owi do HW wejdzie powiew świezosci (rusek nie byl zbyt medialny) tak potrzebny ostatnio dosc nudnej HW.
    Ciekawe, bo oglądałem bez... koleś może i zadawał ciosy, ale w pewnym momencie zacząłem czytać książkę, bo cytując klasyka "tu nic się nie dzieje...". Może i jest to nadzieja boksu - ciekawe tylko na co.

    Chciałbym kolesia zobaczyć w walce z Czagajewem albo jednym z braci Kliczko - teraz mam nieodparte wrażenie, że wygrał gorszy, a przy okazji sędziowie to oględnie mówiąc "cioty". Ani Czagajew, ani Holyfield nie uciekali w ringu jak oparzeni, a walki były przynajmniej dobre, przy czym walkę Holyfielda(w jakim wieku!) uznałbym za świetną mimo idiotycznej decyzji sędziów.

    i zadawanie ciosów w głowę. I jeszcze nie przypominam sobie żeby Haye zachwiał się tak jak gigant z Rosji.
    Weźcie pod uwagę, że Haye walczył z kontuzją (prawej ręki z tego co wiem) jakiej nabawił się podczas walki.
    Się wzruszyłem - mam płakać nad jego ręką? Bo to pierwszy raz się zdarza w historii? Tylko co z tego jak walka była do kitu? Wygrał też ten, który pokazał boks z najgorszej strony.
    "Socjalizm świetnie nadaje się do fałszowania świadomości zbiorowej, gdyż jest intelektualną pokusą ćwierćinteligenta."

    "Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny – inaczej znałby ją tylko ze słyszenia."

    Stefan Kisielewski

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •