Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 164

Wątek: [DLC] Hannibal at the Gates - Campaign Pack

  1. #131
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Gdy grałem luzytanami, to grecy bardzo dobrze sobie radzili z barbarzyńcami. Gdy do nich dotarłem, cała galia przed i transalpejska były pod kontrolą Emporium, massali i ich sojuszników.

  2. #132
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tylko podczas mojej gry Kartaginą grecy poradzili sobie jakoś, bo tylko zabezpieczyłem moje regiony w Hiszpanii, i później nie robiłem tam już nic. Natomiast w kampaniach Rzymu i Syrakuz patrzyłem jak padają. Nawet zastanawiałem się czy to nie dlatego że mieli zemną jakieś umowy.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #133
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Może wrogowie gracza dostają bonusy a sojusznicy już nie. To by tłumaczyło dla czego nie radzili sobie gdy grałeś rzymem i syrakuzami. Grając tymi 2 frakcjami pewnie miałeś wojnę z wrogami swoich sojuszników, przez co dałeś im różne premie, których twoi sojusznicy nie dostali więc nie mieli szans.

  4. #134
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Problem jest tylko taki że Syrakuzami walczyłem przeciw Rzymowi i jego włoskimi sprzymierzeńcami, z pozostałymi grekami miałem pon+handel.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #135
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez henryk5pio Zobacz posta
    Co do Luzytan: http://pl.wikipedia.org/wiki/Luzytanie , dodatkowo Celtoiberowie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Celtoiberowie i Iberowie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Iberowie

    Na bank wrzucą Luzytan i tych drugich do "Barbarzyńców". Zauważmy, iż tylko Rzym (Rzymska) i Partia (Wschodnie) mają własną kategorię Nawet Kartagina wylądowała w Hellenistycznych, chociaż to była kolonia Fenicka, a Fenicjanie (za wikipedią): W III tysiącleciu p.n.e. Fenicję zamieszkiwali już Fenicjanie. O ich pochodzeniu nie wiadomo nic pewnego. Według Herodota przybyli oni znad Morza Czerwonego przez Syrię, natomiast według niektórych starożytnych geografów pochodzili znad Zatoki Perskiej[2]. Wiemy, że już ok. roku 2750 p.n.e. Fenicjanie założyli w Tyrze świątynię Melkarta. Musieli więc przybyć do Fenicji na początku trzeciego tysiąclecia z południa, jako fala ludów semickich, i tak właśnie, w oparciu o język, klasyfikuje się Fenicjan. Istnieje również pogląd (C. Autran "Pheniciens", 1920), iż Fenicjanie należeli do tzw. Ludów Morza (do których zaliczano m.in. dawnych Kreteńczyków, Etrusków, Sykulów), i że przybyli w trzecim tysiącleciu do Fenicji, podbijając zamieszkałych tam Semitów. Lud ten prowadził na Morzu Śródziemnym handel i zakładał kolonie. Dopiero ok. 1200 p.n.e. zajęli jego miejsce znów Semici. Autran powołuje się przede wszystkim na nazwy miejscowości takich jak Jordan, Hermon, Tyr, Byblos, które nie są semickie. Na egipskich malowidłach Fenicjanie są przedstawieni w kolorze czerwonym, podobnie jak Egipcjanie czy Etiopowie, nie w kolorze żółtym, w którym zwykło się przedstawiać Semitów[2]. Jednak listy z el-Amarna dowodzą, że ok. 1400 r. p.n.e. Fenicję zamieszkiwał lud prawie czysto semicki. bynajmniej grekami nie są...
    Chciało by się skorzystać z maszyny czasu by przeniosła tam gdzie ciekawi jesteśmy historii
    Szkoda że w RTW2 nie ma już typowego genealogicznego drzewa.
    Mogli by też karty jednostek zmienić.

  6. #136
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Co racja to racja, choćby nawet nie robić nic, tylko oglądać co się tam dzieje
    Ostatnio edytowane przez Henryk5pio ; 13-02-2015 o 00:20
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  7. #137
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Wideorecenzja DLC Hannibal u bram autorstwa mojego i IPL_Arris'a

    Recenzja zrobiona pod kątem bitew multiplayer.

    Przy przenosinach forum zniknęła więc w porozumieniu z administracją forum wrzucam ją ponownie:

    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  8. Użytkownicy którzy uznali post mackoff za przydatny:


  9. #138
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    czy macie całość DLC po polsku? Kupiłem na allegro i nie mam spolszczonego "doradcy" na samym początku tego DLC

  10. #139
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Chodzi ci o napisy czy dźwięk?

  11. #140
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Chodzi o napisy

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [DLC] Hannibal at the Gates - oficjalna zapowiedź
    By Samick in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 17:04
  2. Hannibal ad portas !!!
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-02-2013, 13:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •