Strona 1 z 127 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

    KORWiN i KNP

    Zauważyłem że jest trochę tematów na temat parti politycznych.Co myślicie o może trochę mniej znanej parti jaką jest Nowa prawica Janusza korwina mikke partia ma zupełnie inne podejście do polityki i gospodarki państwa przez co myślę że wiele dobrego dla polski może zrobić.

  2. #2
    Pampa
    Gość

    Re: Nowa Prawica JKM

    Mówię stanowcze nie. Dlatego chociażby że tak przeprał łeb tymi swoimi utopiami gimbom itp. że aż się ciężko o nim słucha. I czemu przypuszczasz że nikt nie słyszał? Skoro 15 latkowie, znawcy polityki i gospodarki, krzyczą na forach że tylko JKM a reszta do gazu Nie, dziękuję ja wysiadam. No i nie podoba mi się bardzo jego podejście do kobiet i niepełnosprawnych. Już lepiej RN, tam przynajmniej jest miejsce dla kobiet na równi z mężczyznami.

  3. #3
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Zdecydowanie nie Partia bardzo znana, szczególnie w "internetach". Nie będę się tutaj jakoś mocno rozpisywał. JKM to osioł i robi więcej złego swojej partii niż dobrego.

  4. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Wcześniej byłem po stronie JKM. Lecz raz ujrzałem temat związany z obozem Auschwitz, o którym JKM wypowiadał się: "Więźniowie mieli tam bardzo dobre warunki życia i pracy"... że niby jakie?
    Później zaczął ciągle gadać o rurkowcach, lewakach i innych takich bzdetach. Mimo, że czasem śmieszą mnie niektóre teksty samego lidera Nowej Prawicy, to jednak stwierdzam, że ma całkowicie błędne myślenie. Zamiast poprawić stan gospodarki i ogólny kraju może doprowadzić do jeszcze większych problemów (jeżeli w ogóle będzie u władzy...). Praktycznie spora rzesza gimbusów popiera tę partię, więc jest i kolejny powód, by mieć daleko w... tę partię.
    Także ja jestem przeciwko tej partii. Zwłaszcza przez poziom, jaki ze sobą prezentuje.

    Pampa, JKM uważa, gdzie wg niego powinny się znaleźć kobiety i w sumie to podłe (mimo, że jestem facetem, to jednak kobiety powinny być na równi z mężczyznami jak chodzi o szacunek - takie założenie właśnie spełnia Ruch Narodowy).


    PS. Obrazki z JKM nadal mnie śmieszą mimo, iż tej partii nie lubię Na koniec zacytuję tu słowa Dariusza Szczotkowskiego skierowane do Korwina "Przykro mi, ale pan po prostu nie jest normalny".

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #5
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Cytat Zamieszczone przez DMageA
    ujrzałem temat związany z obozem Auschwitz, o którym JKM wypowiadał się: "Więźniowie mieli tam bardzo dobre warunki życia i pracy"... że niby jakie?
    "Zapewniona praca", "zapewniony dach nad głową", "darmowa służba zdrowia", "darmowa kultura (orkiestra)", "darmowe służby porządkowe" i wszechobecny ordnung. Chyba o to panu JKM chodziło. Już dawno stwierdzono że wraz z wysokim ilorazem inteligencji czasem zwyczajnej głupocie też po drodze :?

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #6
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Najlepsze co Korwin może dla polskiej polityki zrobić to z niej odejść.

  7. #7
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Ta hołota tylko szkodzi dobru państwa!
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  8. #8
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Z propozycjami odejścia JKM od polityki byłbym BARDZO ostrożny, dlaczego ?

    No powiedzcie mi jak na szybko możemy przeprowadzić segregację debili,gimbusów (stan umysłu) itd. od reszty społeczeństwa jak nie poprzez proste pytanie: Czy popierasz JKM ?
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  9. #9
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    O Korwinie można mówić różnie, ale jedno trzeba mu przyznać - jest świetnym mówcą. Miałem okazje uczestniczyć w dwóch spotkaniach z JKM i było to ciekawe doświadczenie.

    JKM przez takie wpadki na temat niepełnosprawnych, kobiet czy Hitlera zraża do siebie sporo osób, ale zarykuje stwierdzenie, że jego notowania w sondażach i wyborach będą rosły. Do jakiego poziomu? Tego nie wiem, ale zmęczenie głównymi partami wśród ludzi, szczególnie młodych jest duże i ludzie albo nie będą chodzili na wybory w ogóle albo część z nich odda swój głos na Nową Prawicę. Widać to np. w sondażach gdzie Nowa Prawica ma poparcie pozwalające na wejście do parlamentu.

  10. #10
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Nowa Prawica JKM

    Bronti, Bronti, jego sondaże rosną tylko w internetach. Wiesz dlaczego? Bo z Korwinizmu się wyrasta przed zyskaniem praw wyborczych

Strona 1 z 127 1231151101 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 18:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •