Strona 113 z 127 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 121 do 1 130 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

  1. #1121
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Mamy słowo, na które drugi mgliście wypowiada się. Więc raczej Kukiz mówi prawdę. Dla mnie bardziej liczy się uwidocznione standardowe pustosłowie u rasowych polityków, którym oczywiście że JKM także jest. Mamy tu z tzw umową dżentelmeńską. No właśnie... Naturalnie JKM ma główne poparcie u wyborców nie mających prawa pamiętać sejmu AD 1991-1993. Na szczęście niektórzy z nas pamiętają. Ten cyrk który mamy teraz na Wiejskiej to mały pikuś przy tamtym. A JKM był wtedy kolorowym ptakiem, oj był. Posmakował, to go ciągnie. Ale jak gościu tak kończy z takim potencjalnym partnerem jak Paweł Kukiz, to już macie obraz człowieka, którego porzucają jego własne partie, przez niego zakładane... Mało? Nic nie szkodzi, JKM regularnie działa w tym zakresie z morderczą skutecznością. Wystarczy poczekać.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #1122
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Cytat Zamieszczone przez EliminatorT Zobacz posta
    Gdyby nie poszedł "tulić się kamieniami" z innymi kibicami na murawie, nie dostałby gumowym pociskiem. Tyle. Policja zainterweniowała poprawnie, niestety, taka broń jest bardzo niecelna, z powodów jakich Gajusz Mariusz klarownie wymienił. I co w tym bestialskiego? Jak mieli według ciebie zainterweniować przeciw tłuszczy napakowanych dresiurów kilkukrotnie liczniejszych? Poprosić żeby sobie poszli? Czy może iść i spróbować ich przytulić? Logika powala .
    Co o tym sądzimy? Czekamy na wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii

  3. #1123
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mam takie pytanko do zwolenników i wyborców Korwina - co sądzicie o tym, że może on zrezygnować tuż przed samymi wyborami, z powodu wyborów w Wilk. Brytanii? Nie czujecie się zdradzeni?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #1124
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Bronti, czemu mnie zacytowałeś? Nie pisałem o tym.

    Co do owego "incydentu" to i tak głosuję na Kukiza (KORWiN w parlamentarnych). Nawet nie oglądałem tego cyrku na kółkach, więc nie wypowiem się .

    Tym bardziej że na profilu Wiplera można odczytać następujący wpis: "Zgoda, Panowie Janusz Korwin-Mikke i Prezydent Kukiz, zgoda! Jesienią razem! Tego oczekują od nas ludzie! Chcemy zmienić system polityczny w Polsce, zgadzamy się w 90% spraw, musimy zrobić to razem!"
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  5. #1125
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Mam takie pytanko do zwolenników i wyborców Korwina - co sądzicie o tym, że może on zrezygnować tuż przed samymi wyborami, z powodu wyborów w Wilk. Brytanii? Nie czujecie się zdradzeni?
    Ty tak serio? Wątpię żeby ktokolwiek mógł się z tego powodu czuć zdradzonym. Wydaje mi się że takie pomysły rodzić się mogą w głowach jego przeciwników, ale nie zwolenników.

    Tym bardziej że na profilu Wiplera można odczytać następujący wpis: "Zgoda, Panowie Janusz Korwin-Mikke i Prezydent Kukiz, zgoda! Jesienią razem! Tego oczekują od nas ludzie! Chcemy zmienić system polityczny w Polsce, zgadzamy się w 90% spraw, musimy zrobić to razem!"
    Nie wiem czy to dobry (dla nich) pomysł. Jesienią mogą iść oddzielnie i potem jakby co rządzić razem. Wydaje mi się że ich elektoraty na tyle się różnią że oddzielnie w sumie zgarną więcej niż startując razem. Można by się na ten temat rozpisywać, choćby kwestia bycia "nowym" w polityce. Kukiz może stawiać na "świeżość" itd., jak się połączy z Korwinem to automatycznie przejmie jego długoletni staż.

    Oczywiście startowanie razem też ma swoje plusy. Kwestia przekonania ludu że serio mogą wygrać, że wybór już nie jest między PO i PiS. Tę kwestię mogą jednak jesienią rozegrać tak żeby ludzie mieli świadomość że nawet oddając swój głos na teoretycznie przegranych wybierają większość. Ważne byłoby choćby postawienie sprawy jasno że ani Kukiz ani Korwin nie dogadają się z PO i PiS. Wówczas prosta matematyka może wskazać że 33% dla PO i 33% dla PiS-u to będzie mniej niż po 17% dla Korwina i Kukiza. Choć wtedy ujrzelibyśmy pewnie "cud" i PO oraz PiS nagle mogliby się zjednoczyć "w imię walki z elementami skrajnymi".

    Wracając do obecnych wyborów to z myślą o jesieni Korwin nie powinien się raczej wycofywać. Pokazanie ludziom że potrafi osiągnąć dobry wynik może w przyszłości zaprocentować.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Dagorad za przydatny:


  7. #1126
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    "Zgoda, Panowie Janusz Korwin-Mikke i Prezydent Kukiz, zgoda! Jesienią razem! Tego oczekują od nas ludzie! Chcemy zmienić system polityczny w Polsce, zgadzamy się w 90% spraw, musimy zrobić to razem!"
    Nie od dziś wiadomo, że Wipler i Korwin to sępy, więc może po prostu poczuli, że więcej osób chce głosować na Kukiza? Wszystko byleby dopchać się do koryta

  8. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  9. #1127
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Volomir, plz. Nie potrafisz napisać niczego konstruktywnego "byleby się dobrać do koryta". Gdyby chodziło o koryto, to albo poszedłby do PO albo siadłby na dupie i miałby w całą politykę w poważaniu. Na pewno nie dopłacałby niemal 20 lat grubą kasę.

    Większość przeciwników Korwina tutaj przynajmniej potrafi to uzasadnić, od ciebie widać wyłącznie plucie jadem.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  10. #1128
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Yhym, Korwinowi tak bardzo jest potrzebne koryto... człowiekowi, który sam wykłada grubą kasę na własną kampanię, chociaż już dawno mógłby siedzieć na gorącej plaży palnikiem do góry i posuwać murzynki za przeproszeniem.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  11. #1129
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dagorad Zobacz posta
    Ty tak serio? Wątpię żeby ktokolwiek mógł się z tego powodu czuć zdradzonym. Wydaje mi się że takie pomysły rodzić się mogą w głowach jego przeciwników, ale nie zwolenników.
    Wyborca Korwina wpłaca pieniądze na konto partii, większe i mniejsze sumy, a ponieważ jest czas wyborów takich wpłat jest dużo więcej. Ze te pieniądze Korwin lata po Polsce awionetką, jeździ samochodem, spotyka się z wyborcami i namawia ich by głosowali na niego. Podczas poniedziałkowej debaty oświadcza, nagle, że swój start warunkuje wyborami w Wlk. Brytanii i może przekazać swoje głosy Kukizowi Ja bym się czuł zdradzony jako wyborca tego człowieka. Nie dość, że go popieram, wpłacam na konto partii pieniądze, to ten nagle stwierdza, że może się wycofać przed pierwszą turą. Zrozumiałbym, gdyby udzielił on poparcia Kukizowi w drugiej turze jeżeli ten by przeszedł, ale podanie się bez walki? Gdy, skończyły się wybory samorządowe i nikt z KNP nie zdobył żadnego stanowiska to Korwin stwierdził, że te wybory są mniej ważne lub w ogóle nie są istotne. Podobny argument padał ze strony Zakapiora i innych (mogę się mylić). Te olewa tuż przed samymi wyborami. Albo ktoś angażuje się na 100% i bierze w nich udział do samego końca i porażkę przyjmuje godnie, albo też je olewa i po porażce stwierdza, że nie były one aż tak istotne. Teraz trwa tłumaczenie Korwina na fb i próba pojednania się z Kukizem pod szyldem "Zróbmy to dla Polski" oraz cyniczny apel o zbiórkę funduszy na kampanię, która uzależniona jest jak się okazało do tych w Wlk. Brytanii. Jak tu nie czuć się zdradzonym? Ale, jak czytałem komentarze na fb to chyba tylko pojedyncze osoby mają do niego pretensje o to oświadczenie. Jak widać czego by Korwin nie zrobił to i tak ludzie są gotowi go poprzeć.

    Cytat Zamieszczone przez NexaT Zobacz posta
    Yhym, Korwinowi tak bardzo jest potrzebne koryto... człowiekowi, który sam wykłada grubą kasę na własną kampanię, chociaż już dawno mógłby siedzieć na gorącej plaży palnikiem do góry i posuwać murzynki za przeproszeniem.
    PS. Bardzo proszę o łaskawe wpłaty na nasz Fundusz Wyborczy!
    Jeśli chcecie Państwo zobaczyć nasze spoty w płatnych programach TV - wpłaćcie parę złotych na nasze konto wyborcze:
    http://www.partiakorwin.pl/wesprzyj-...e-prezydencka/
    https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke

    Jak jest na jego koncie, to już kasa jego
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  12. #1130
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Dość jednoznacznie przedstawiasz całą sytuację, można by uznać że Korwin postanowił rzucić monetą i powiedział że jak padnie reszka to się wycofa. W moim mniemaniu sprawa wygląda nieco inaczej, tak czy siak ja żadnej kasy nie wpłacałem więc i tego roztrząsać nie będę.

    Co do zdrady to:
    Tak już na koniec zamieszania. Były DWIE umowy. Jedna dotyczyła ewentualnego przekazania sobie głosów między mną a Korwinem w przypadku, gdy którys z nas osiągnie wiekszy wynik... I to jest sprawa drugoplanowa.
    Ale znacznie wazniejszą była umowa z Korwinem, że NIE ATAKUJEMY siebie podczas kampanii prezydenckiej. O tej umowie może zaświadczyć Robert Winnicki z RN. Nasza wspólna U M O W A.
    I ta umowa nie została przez Korwina dotrzymana. Zaatakował mój sztandarowy postulat. Tłumaczenia, ze nie poinformował mnie o swoim planie kontestowania JOW-ów w trakcie "debaty" bo "obawiał się o moje zdrowie" są absurdalne. Widziałem sie z nim rano w dniu debaty pod Programem Trzecim PR na Myśliwieckiej w Warszawie. Kilka godzin przed
    "debatą". Stałem na nogach i o własnych siłach odjechałem taksówka na wywiad do "Super Ekspresu" . I tyle w temacie, Panie i Panowie.
    Nie będę współtworzyl Systemu Obłudy. Amen.
    Jakoś ten wpis wydaje mi się być sztucznie nadmuchany. Nie mówię że Kukiz nie ma racji, nie chcę się też z niego nabijać w związku z bronieniem swoich ideałów, jednak to co przyszło mi na myśl po przeczytaniu tego tekstu to sarkastyczne "ojejejciu jej".

Strona 113 z 127 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •