Strona 27 z 127 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1267

Wątek: KORWiN i KNP

  1. #261
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    a potem: Nie mogę znaleźć mapy. Nie chce zgadywać, żeby nie strzelić głupoty.
    Napisałem wyraźnie, że nie mogę znaleźć, a nie, że tego nie ma...

    Monarchie na świecie:


    W sumie trudno oczekiwać czegoś nadzwyczajnego, co rozsławiłoby dzisiaj monarchie od np. króla Bahrainu...

    Już lepiej RN, tam przynajmniej jest miejsce dla kobiet na równi z mężczyznami"
    Takie podejście zastanawia mnie od jakiegoś czasu... dlaczego np. w jakiejś partii ma być 50% mężczyzn i 50% kobiet? Może ktoś wyjaśnić? Trzeba na siłę wpychać kobiety, żeby być... nie wiem, poprawnym politycznie?

    No i nie podoba mi się bardzo jego podejście do kobiet i niepełnosprawnych.
    Możesz powiedzieć, co konkretnie? Spróbuje wyjaśnić.

    Przecież większość 'fanów' JKM to gimby bez praw wyborczych (część to studenci),
    Tak. Swoje 7% w wyborach europarlamentarnych i obecnie 13% w sondażach zawdzięcza gimbusom.
    Niedawno widziałem wykres na którym było pokazane, że chyba 20% wyborców KNP to byli ludzie "starzy". Oczywiście wszystko rosło im mniejszy był wiek głosującego, ale co w tym dziwnego? Polskie telewizje wycinają tylko pasujące dla nich fragmenty i publikują, a ciemna masa, która nie potrafi tego sprawdzić stworzyła sobie wizerunek JKM. (tutaj niestety mam na myśli osoby starsze, które żyją jeszcze komuną i PiS jest dla nich jedyną alternatywą od PO)

    Większość działalności KNP jest widoczna w internecie, więc nic dziwnego, że u gimbusów poparcie jest największe. Pytanie dlaczego? Może dlatego, że mówi z sensem? Nie, to na pewno nie to.

    Pomyśl też, że te jego zachowanie wobec kobiet jest gorsze niż jakiegokolwiek gimba.
    Jakie zachowanie?
    Z tego co kojarzę w KNP jest kilka znanych już niektórym wyborcom kobiet i... niepełnosprawnych. Beka, ale przecież on ich tak nienawidzi.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  2. #262
    Wojski Awatar Husarz1994
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Arroyo
    jak czytam gimb czy gimbaza to mi się śmiać chce. Co zrobił złego wobec kobiet że odebrał by im prawa wyborcze. A ty co kobieta ? Co w tym takiego złego przecież i tak większość z nich nie korzysta.A reszta głosuje na gówno.A potem się dziwić że moi koledzy albo siedzą albo już dawno z dala od Polski. A widzisz może nie wszyscy jego wyborcy mają pojęcia o gospodarce czy polityce.Choć lepsze to niż ludzie w sejmie co też nie mają o tym pojęcia.Głosujcie dalej na PO czy tam PSA czy PIS czy Palikota.To forum ma tak oświeconych i postępowych ludzi że trudno z nimi dojść do konsensusu.

  3. #263
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Coraz ciekawsze rzeczy tutaj czytam
    Kurde a miałem tu nie pisać...
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #264
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Husarz1994 Zobacz posta
    A potem się dziwić że moi koledzy albo siedzą albo.....
    Fajnych masz kolegów, rozumiem, że siedzą przez Tuska ?
    Czy może zostali internowani za walkę o 'niepodległość' ?
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  5. #265
    Pampa
    Gość
    Co złego w odebraniu praw wyborczych? Właśnie sam siebie skreśliłeś na wejściu. Jak dla mnie każdy kto płaci podatki ma prawo o decydowaniu o państwie. Cała reszta nie. I to co dla Ciebie jest ,,gównem" dla innych jest poglądem politycznym i nie można im tego zabronić. Tak samo zdziwiłbyś się ale większość ludzi z forum to konserwatyści.

    Co do tych monarchii na świecie, odlicz WB bo tam ta monarchia jest tylko reprezentacyjna to samo w Hiszpanii, Belgii, Kanadzie i każdym innym kraju z tej mapy. No może nie licząc tych totalnie egzotycznych. A Polski na monarchię reprezentacyjną nie stać. A i nie jestem za parytetami tylko za równą rolą w polityce. Jednak jeżeli dana kobieta ma gorsze kwalifikacje to chyba logiczne że nie powinna być na jakimś stanowisku. Nic na siłę, ale też nie róbmy dominacji mężczyzn bo często to kobiety mają dużo więcej ciekawego do powiedzenia. Zresztą co ja będę rozmawiał o utopii JKM. Takie coś co on sobie głosi nie ma szansy na realizację w takiej Polsce. Nie ma i tyle. Jak mówię, lepszy jest dla mnie bardziej stonowany RN.

  6. #266
    Wojski Awatar Husarz1994
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Pampalinex A ruch narodowy też nie jest za obaleniem demokracji nie jest tak czasem ? O jejku ruch narodowy obrońcą kobiet. Jeszcze do dziś bym zagłosował na ruch narodowy ale tak patrząc na ciebie to wole Utopie JKM

  7. #267
    Pampa
    Gość
    Ruch Narodowy nie jest za obaleniem demokracji... tylko nachapaniu z UE ile się da i wyjście czym prędzej. Demokracja to jedyny słuszny system obecnie. Dobrze, nie głosuj, im mniej osób o poglądach podobnych do Twoich utożsamia się z RN tym lepiej dla RN.

  8. #268
    Cześnik Awatar NexaT
    Dołączył
    Jan 2014
    Lokalizacja
    okolice Olsztyna
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 9 podziękowań w 8 postach
    Nie widzę sensu wprowadzania monarchii reprezentacyjnej.

    Jednak jeżeli dana kobieta ma gorsze kwalifikacje to chyba logiczne że nie powinna być na jakimś stanowisku.
    A mimo wszystko ostatnio był wymóg, aby na listach wyborczych było 50% kobiet. Nie mylę się?

    Partie polityczną ma prawo stworzyć każdy, tak? Dlaczego nie ma partii typowo kobiecej, gdzie to kobieta jest liderem i większość członków?

    Takie coś co on sobie głosi nie ma szansy na realizację w takiej Polsce. Nie ma i tyle.
    Nie ma, bo? Wprowadzenie wolności gospodarczej, danie większej wolności obywatelom, sprywatyzowanie ZUS i innych publicznych organizacji jest niemożliwe?
    W 89 wszystko było państwowe, a Balcerowicz jakoś dał radę to sprywatyzować i katastrofy nie było.

    tylko nachapaniu z UE ile się da i wyjście czym prędzej.
    A to JKM ma jakiś inny plan? Jest za tym samym od samego początku.
    To, że chciałby wprowadzenia monarchii, nie oznacza, że po objęciu rządów od razu zniósłby demokracje i zmienił ustrój.
    Wytrzymujcie Polaków natarcia w jak najgęstszym szyku, albowiem luźni niezwłocznie ich natarcia nie wytrzymacie. Niechaj zaś żaden z was w ucieczce ratunku nie szuka, albowiem nic nie jest w stanie ujść przed nadzwyczajną koni polskich rączością i wytrzymałością.

    W bitwie pod Chocimiem szarża 700 husarzy spędziła z pola 10.000-15.000 Turków, na widok czego młody osmański dowódca popłakał się z żalu i bezsilności.

  9. #269
    Pampa
    Gość
    Tak, a pamiętasz czasy kiedy to ludzie musieli okrutnie zaciskać pasa po tych reformach Balcerowicza? Wtedy było warto, ale teraz to byśmy się porwali z motyką na słońce.

  10. #270
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Owszem demokracja to jedyny słuszny system obecnie ale prawdziwa demokracja a nie to co aktualnie w Polsce obserwujemy, gdzie obywatel nie ma wpływu na działania rządzących. Możemy sobie wybierać różnych polityków, z różnych partii łudząc się że coś się zmieni ale prawda jest taka, że nie ma na to szans do czasu aż nie poprawimy tego systemu.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Strona 27 z 127 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowa KO
    By PlanB in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •