Cytat Zamieszczone przez proud
Dla osób siedzących w temacie, może ten post okazać się żałosny, ale mam dwie sprawy...

Pierwsza dotyczy tekstu "Stainless Steel RC/RR". Co oznaczają owe określenia "RC/RR", czyżby (jak w przypadku np. programów) "Release Candidate"? Wiem, że możecie mnie wyśmiać za to pytanie, ale to nie jest żadna głupia prowokacja, tylko wątpliwość osoby, która dosłownie kilka dni temu pobrała pierwsze mody pod Medieval II: Kingdoms...

Drugie pytanie o którym wspomniałem, dotyczy sensu stricte tego tematu. Pobrałem trzy mody - Third Age, Stainless Steel 6.3 oraz Deus le Vult 6.2. Tego pierwszego wyłączam z owego pytania. Natomiast: Który z modów Stainless Steel 6.3, czy Deus le Vult 6.2 według was jest lepszą alternatywą? Oba rozpoczynałem i oba wydają się dość skomplikowane, a jednocześnie 'skryptowo' podobne do siebie. Również ich możliwości wydają mi się dość zbliżone, więc jeśli byłby ktoś na tyle chętny do odpowiedzi na to pytanie i mógłby choć troszkę rozwinąć temat, to byłbym wdzięczny.
SS, jest dobrym modem, ale osobiście wolę DLV, tylko trzeba najpierw poczytać instrukcję do moda, i znać trochę angielski, gdyż mod ma inne założenia od wiekszości robionych modyfikacji. Jako alternatywę dla tych dwóch polecam, tego moda, mój ulubiony
viewtopic.php?f=30&t=89

Ma jedną wadę, gryzie się z niektórymi modami...Co do Polski, jest trochę lepiej niż w Podstawce, ale tak jest we wszystkich modach, że Polska jest traktowana...lekko...