Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Najlepszy mod

  1. #21
    Gość

    Re: Najlepszy mod

    Cytat Zamieszczone przez proud
    Dla osób siedzących w temacie, może ten post okazać się żałosny, ale mam dwie sprawy...

    Pierwsza dotyczy tekstu "Stainless Steel RC/RR". Co oznaczają owe określenia "RC/RR", czyżby (jak w przypadku np. programów) "Release Candidate"? Wiem, że możecie mnie wyśmiać za to pytanie, ale to nie jest żadna głupia prowokacja, tylko wątpliwość osoby, która dosłownie kilka dni temu pobrała pierwsze mody pod Medieval II: Kingdoms...

    Drugie pytanie o którym wspomniałem, dotyczy sensu stricte tego tematu. Pobrałem trzy mody - Third Age, Stainless Steel 6.3 oraz Deus le Vult 6.2. Tego pierwszego wyłączam z owego pytania. Natomiast: Który z modów Stainless Steel 6.3, czy Deus le Vult 6.2 według was jest lepszą alternatywą? Oba rozpoczynałem i oba wydają się dość skomplikowane, a jednocześnie 'skryptowo' podobne do siebie. Również ich możliwości wydają mi się dość zbliżone, więc jeśli byłby ktoś na tyle chętny do odpowiedzi na to pytanie i mógłby choć troszkę rozwinąć temat, to byłbym wdzięczny.
    SS, jest dobrym modem, ale osobiście wolę DLV, tylko trzeba najpierw poczytać instrukcję do moda, i znać trochę angielski, gdyż mod ma inne założenia od wiekszości robionych modyfikacji. Jako alternatywę dla tych dwóch polecam, tego moda, mój ulubiony
    viewtopic.php?f=30&t=89

    Ma jedną wadę, gryzie się z niektórymi modami...Co do Polski, jest trochę lepiej niż w Podstawce, ale tak jest we wszystkich modach, że Polska jest traktowana...lekko...

  2. #22
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Mnie ostatnio urzekł mod Thera : A new Begining. Po prostu w tym modzie mam wszystko czego potrzebuje, jest to jakby... spełnienie wszystkich moich żądań. Wrzucamy Średniowiecze, Starożytność, Mitologię i Nowożytność do jednego kotła, mieszamy a następnie wylewamy na mapę. I oto powstał świat z interesującymi frakcjami i nie trzymającą się kupy mapą.

  3. #23
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Witam

    Chciałbym odświeżyć temat, bo nie będę zakładał nowego.
    Jednak od daty ostatniego posta minęło sporo czasu. Chciałbym wiedzieć czy coś zmieniło się w temacie, ponieważ jak się trochę rozejrzałem to wyszło sporo modyfikacji etc.
    Zainstalowałem sobie SS 6.3, całkiem ładna oprawa graficzna. Sporo nowych opcji, chwali się chwali. Ale nie wiem czy to ograniczenie w produkcji jednostek (tzn że trzeba poczekać kilka lat na zrekrutowanie łuczników itd) jest słuszne i odwzorowuje realia. Doprowadziło to do dośc absurdalnej sytuacji, że w ok 25 turze (grając francją vh/vh) miałem na koncie 50 000 kasy i nie mogę nic kupić wojska przez najbliższe 2-3 tury, przez co nowe prowincje zdobywam negocjując politycznie (nota bene w udany sposób).

    Reasumując, już ktoś kiedyś powiedział że na wojnie brakuje pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy. Chciałbym wyedytować plik odpowiedzialny za czekanie rekrutacji. Bo poza tym mankamentem mod jest świetny. Albo polećcie mi inny mod.

    pozdro
    Elhior

  4. #24
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Najlepszy mod

    Witam. Najlepszy wg mnie jest Bellum Crucis 6.3 viewforum.php?f=367
    Edit: Ostatnio spodobał mi się eras Total Conquest 2.3.5 viewtopic.php?f=372&t=1152

  5. #25
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Witam. Najlepszy wg mnie jest Bellum Crucis 6.3
    Dzięki za szybką odpowiedź. Ale pozwolę sobie "una ancora volta" na pytanie dlaczego jest najlepszy wg Ciebie? Starczy krótko, najważniejsze mi wystarczy.
    (pliki już się ściągają w tle ).
    Jak wygląda sprawa z tym spolszczeniem (ewentualnie "zangielszczeniem"?) W sumie może dla mnie być włoski, ale nie jest on u mnie "molto bene" póki co.

    Wielu zwycięstw
    Elhior

  6. #26
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Najlepszy mod

    Piękna mapa, masa jednostek, masa budynków, masa skryptów, możliwość doszkalania agentów, nowi agenci jak bankier królewski, uczony, kat, dostawca armii, dziedziczenia innych państw dzięki politycznym mariażom, zmiana religii w niektórych państwach i inne takie. Grywalność. Ponad 550 pobrań spolszczenia, co świadczy o popularności moda w erze powolnego upadu Medievala. W linku jaki podałem masz też i linki do spolszczenia i tematów o modzie i submodach do niego. Pozdrawiam. Poczytaj poradniki nim zaczniesz grać.

  7. #27
    Gość

    Re: Najlepszy mod

    Najlepszy wg mnie jest
    Eras Total Conquest 2.3.5 viewtopic.php?f=372&t=1152

  8. #28
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    92
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Najlepszy mod

    hmmmm

    to chyba wypróbuję oba.
    Szczególnie ta Belucci mnie przekonała

    wielu zwycięstw.
    Elhior

  9. #29
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Najlepszy mod

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Najlepszy wg mnie jest
    Eras Total Conquest 2.3.5 viewtopic.php?f=372&t=1152
    Zgadzam się, kilka kampanii rozciągniętych na osi czasu z różnymi mapami. Jeden mod - wiele możliwości.



  10. #30
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Najlepszy mod

    viewtopic.php?f=372&t=8727

    Zmodowany dodatek krzyżacy- DLV, + zmodowany mod do krzyżaków- krucjata bałtycka Fajny modzik.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Najlepszy mod
    By Rostel123 in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 20:12
  2. Najlepszy funkcyjny
    By Ensis in forum Nagrody forumowe 2013
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 01:11
  3. Najlepszy Mod
    By Rostel123 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-12-2012, 22:33
  4. Najlepszy NIE zawodnik
    By kirlan in forum Euro 2012
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-06-2012, 13:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •