Strona 46 z 49 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 488

Wątek: Nowe forum - temat główny/pomysły/nowości

  1. #451
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    A niektórzy świętują aby inni mogli pracować


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #452
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2017
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 9 podziękowań w 5 postach
    Chciałbym zgłosić, że jest to moje nowe "oficjalne" konto, niestety coś stało się z moją pocztą i niestety nie miałem możliwości zalogować się na starsze konto, ponieważ nie mogłem odzyskać hasła.
    Zgłaszam to żeby nie było problemów jak ostatnio na turnieju na Warharmerze w związku z kilkoma kontami.
    Mam nadzieję, że nie będzie z tego powodu żadnego problemu :/

  3. #453
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Postuluje uczynienie Papmy adminem choćby na jeden dzień, aby po ewentualnej rezygnacji mógł zasilić szeregi Loży Szyderców. Aravenie na Ciebie też czekamy, ale musisz zrzucić mentolowy kolorek

  4. #454
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    http://strefahistorii.pl/article/525...er-ii-zaprasza

    Na temat trafiłem dzięki koledze, który to brał udział w takowym turnieju, póki co odbył się pierwszy z cyklu, z tego co się orientuję drugi w przeciągu dwóch tygodni. Szczegółów Wam nie zdradzę, bo niby z jakiej racji ale tyle w temacie, że się nie da, że siedzę na telefonie/mailu i gówno z tego wynika. Skoro Cenedze marketingowo opłaca się wspierać turnieje walk rycerskich i dorabiać ideologię "średniowieczny polski rycerz przypomina wojaków Imperium", bulić hajs na organizację i nagrody, to robicie zdecydowanie coś źle!! Nie pozdrawiam nieudacznicy.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało NiemiłosiernySamarytanin za ten post:


  6. #455
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Mocne, ale to już może nawet nie tyle wina załogi co samej Cenegi, która pewnie ma tam kogoś kto zajmuje się marketingiem i bada możliwości reklamy. Szczególnie tej niestandardowej.



  7. #456
    Asuryan
    Gość
    Z tego co wiem Cenega zabuliła na utrzymanie serwera i ktoś po prostu sprzedał to forum godząc się na kpinę z jego Użytkowników jaką była ta forma "zniżki". Ja wiem że hajs na utrzymanie forum jest potrzebny, tylko że ten ktoś najwyraźniej zapomniał, że każde forum istnieje tak długo, jak długo ma Użytkowników - których taka kpina zdecydowanie odstrasza...

  8. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  9. #457
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Niemożna nawet w spokoju poczytać tego forum, bo zaraz wszystko znika

  10. #458
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez NiemiłosiernySamarytanin Zobacz posta
    http://strefahistorii.pl/article/525...er-ii-zaprasza

    Na temat trafiłem dzięki koledze, który to brał udział w takowym turnieju, póki co odbył się pierwszy z cyklu, z tego co się orientuję drugi w przeciągu dwóch tygodni. Szczegółów Wam nie zdradzę, bo niby z jakiej racji ale tyle w temacie, że się nie da, że siedzę na telefonie/mailu i gówno z tego wynika. Skoro Cenedze marketingowo opłaca się wspierać turnieje walk rycerskich i dorabiać ideologię "średniowieczny polski rycerz przypomina wojaków Imperium", bulić hajs na organizację i nagrody, to robicie zdecydowanie coś źle!! Nie pozdrawiam nieudacznicy.
    Nie rozumiem porównania...
    Porównujesz załogę totalwar.org.pl do załogi cenegi czy organizatora walk rycerskich?
    Czy chodzi o to że cenega promuje produkt CA bo jest dystrubutorem na Polske?
    W ogóle nie kumam o co tu chodzi. Dlaczego taki turniej nazywa sie Warhammer II jesli jedno z drugim raczej nie wspólgra...
    Warhammer II - walka szurów z jaszuroludzmi i elfami... I promują to walkami rycerskimi? Czy na odwrót?

  11. #459
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Nie rozumiem porównania...
    Porównujesz załogę totalwar.org.pl do załogi cenegi czy organizatora walk rycerskich?
    Czy chodzi o to że cenega promuje produkt CA bo jest dystrubutorem na Polske?
    W ogóle nie kumam o co tu chodzi. Dlaczego taki turniej nazywa sie Warhammer II jesli jedno z drugim raczej nie wspólgra...
    Warhammer II - walka szurów z jaszuroludzmi i elfami... I promują to walkami rycerskimi? Czy na odwrót?
    Hahahaha to ja już nie mam pytań.

    Wykładnia dla idiotów!!

    Skoro Cenega na coś co ze sobą na pierwszy rzut oka nie współgra, czytaj Turniej Rycerski i WH2 wyłożyło kasę na promocję to ja się pytam w jak czarnej dupie jest org, skoro ktoś potrafił taki odległy związek sprzedać marketingowo. Dlaczego prze-genialna załoga orga nie potrafi lub nie chce:
    primo dogadać się z Cenegą na organizację turnieju WH promującego zarówno grę i forum na jakimś konwencie fantasy, który ma dużo więcej wspólnego z WH niż średniowieczne rycerstwo
    secundo dlaczego na owym turnieju rycerskim nie było namiotu z dajmy na to 2 kompami z WH plus kogoś od orga i hasła w stylu "wojaku uratuj Imperium", taki turniej to nie tylko rycerze, ale i publika. A skoro Cenega zawiozło tam baner to i te dwa kompy by podrzuciła, pokazać grę i orga ludziom, zawsze jest szansa przyciągnąć nowych ludzi

  12. Użytkownicy którzy uznali post NiemiłosiernySamarytanin za przydatny:


  13. #460
    Asuryan
    Gość
    Zadajesz za bardzo trudne pytania

Strona 46 z 49 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomysły na kampanie DLC do Rome 2!
    By questorek2 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:29
  2. System oblężeń regionów i liczebność armii - nowe pomysły CA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 09:14
  3. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  4. Nowe forum międzyklanowe
    By Fifi in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •