Strona 11 z 49 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 488

Wątek: Nowe forum - temat główny/pomysły/nowości

  1. #101
    voitek
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Raferti Zobacz posta
    voitek, ja tylko pragnę zauważyć że jednak kody które dałeś na obu stronach różnią się
    Tam gdzie nie działa do opisu wkradł Ci się link i jak się to podejrzy dokładniej, to kod wygląda tak: [.youtube][.URL="https://www.youtube.com/watch?v=QyyAkhLtOFU"]QyyAkhLtOFU[./URL][./youtube] (bez .)
    Tam gdzie działa dałeś prawidłowo: [.youtube]iWMFE6M8GPQ[./youtube] (bez kropek)

    Na zwykłym podglądzie ten bbcod do YT teoretycznie wygląda prawidłowo (chociaż jak widzisz jest na niebiesko, co wskazuje dołączony link do tekstu), ale zobacz sobie podgląd źródłowy tekstu / kodu (ta 1sza ikonka po lewej w edytorze), to pokaże Ci się dokładnie jaki jest kod
    Problem w tym, że jak żadnych takich machinacji z linkiem nie robiłem. Po prostu dałem kod filmu i wstawiłem go w [.youtube]

  2. #102
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    ale ja nie twierdzę że robiłeś machinacje, tylko że wstawił się jako link, a nie kod (efekt kopiuj / wklej całości najprawdopodobniej)
    Więc to nie jest bład bbcodu, a wstawionego linka... więc technicznie wszystko jest OK (czyli nie ma czego naprawiać dla technicznych).

    Po prostu dałem wyjaśnienie co jest powodem i jak to podejrzeć sobie jakby co

  3. #103
    voitek
    Gość
    Ok, kapuję

    Raferti, można dać interwał 5 s na czacie? Bo bez tego można w ciągu sekundy zapchać spamem całe okno czatu i sprawić, że jest nieczytelne. Pięć sekund nie jest uciążliwe, a chroni przed taką głupotą.

  4. #104
    Pampa
    Gość
    A ja też mam małe pytanie odnośnie czatu. Czy tylko mi ,,podskakuje" co chwilę przez co muszę cały czas scrolować w dół żeby zobaczyć co się dzieje aktualnie?

  5. #105
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Nie tylko Tobie

    EDIT: Jest możliwość dodania opcji "obserwacji wybranych tematów" aby wiedzieć czy konkretnie w nich pojawiają się jakieś posty?
    Ostatnio edytowane przez Shay Ruan ; 21-04-2014 o 12:34

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. #106
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    EDIT: Jest możliwość dodania opcji "obserwacji wybranych tematów" aby wiedzieć czy konkretnie w nich pojawiają się jakieś posty?
    Opcja subskrypcji tematu.

    U góry masz takie coś jak "Narzędzia wątku" (nad 1szym postem) i w nim możliwość zaznaczenia subskrypcji danego tematu który przeglądasz aktualnie.

    - dla tych co korzystają z urządzeń mobilnych, miła informacja że dodano Tapatalk`a, więc osoby mające go zainstalowanego na swoich OS mobilnych (Android, iOS, BlackBerry), będą mogły go wykorzystywać zamiast stylu mobilnego VB.

  7. #107
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Test tapatalk

    Sent from BlackBerry using Tapatalk

  8. #108
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Czyli jednak nie wróci zakładka "moje posty", tak jak mówiliście? Teraz muszę specjalnie subskrybować każdy temat, w którym dałem post? Czemu rezygnować z tego, by automatycznie w "moich postach" zapisywały się wątki, które mnie interesują?

  9. #109
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Czemu rezygnować z tego, by automatycznie w "moich postach" zapisywały się wątki, które mnie interesują?
    Pragnę zauważyć że to są inne skrypty i niektóre rzeczy mają na innej zasadzie.
    To nie jest kwestia, że zrezygnowano z czegoś, tylko że coś jest gdzie indziej / opiera się na innej zasadzie aktywacji pewnych rzeczy.

    Pragnę zwrócić także uwagę, że baza została przekonwertowana na nowy skrypt, więc naturalnie nie ma zapamiętanych pewnych ustawień.
    Pisząc w danym wątku, z automatu masz dodane coś do subskrypcji (a co za tym idzie będziesz miał to w "Co nowego", oraz w swoim panelu usera w subskrypcjach).. masz także nowe posty w zakładce "Nowe posty" jaka jest w górnym menu narzędzi, ale nie zostały przeniesione (bo jest to fizycznie niemożliwe) subksrypcje jakie były na phpbb.

    Po prostu kwestia przestawienia się z myśleniem "to jest tu i tu" - bo to inny skrypt i dane rzeczy są gdzie indziej.

    Jest "od diabła" możliwości sprawdzenia własnych / nowych / subskrybowanych postów - począwszy od subskrybowanych, skończywszy na tych napisanych ostatnio (w co nowego), oraz w podglądzie profilu (zarówno poprzez wejście w ustawienia, jak i klikniecie po prostu na własną ksywę i wybranie "zobacz posty"... możliwości jest więcej niż były w phpbb, ale są inne.

    W górnym menu jest też opcja "Szybkie menu" , gdzie także mamy wybór "Dzisiejsze posty" i "Subskrybowane tematy" (bez wchodzenia w menu ustawienia, czy zakładkę "co nowego").

    Z VB nie zrobimy phpbb bo jest to niemożliwe, więc chcąc nie chcąc trzeba się przestawić w kwestii co gdzie jest, a my mamy za zadanie Wam w tym pomóc (rozbudowywany jest FAQ, aby Wam pomóc się przestawić).

    Czyli jednak nie wróci zakładka "moje posty", tak jak mówiliście?
    A po co ma wracać osobna zakładka jak można kliknąć na ksywę usera i wybrać pokaż posty?
    I to nie tylko u siebie można je zobaczyć, ale i u innych.

    Znacznie wygodniejsze niż latanie po menu, bo jeżeli chcę zobaczyć Twoje posty to klikam na Twoją kwsywe i wybieram opcje pokazania postów, a jeżeli swoje to klikam na swoją ksywę, itd.
    Możliwość pokazania postów więc jest, ale inaczej aktywowana.

  10. #110
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Wspomniane opcje są niewygodne i też nie dają tego, o czym mówię. Nie umywają się do tego, co było, gdzie jednym kliknięciem od momentu wejścia na stronę dostawałem listę WĄTKÓW, w których brałem udział. Od razu widać też było, w których z owych wątków jest coś nowego. Przy Kampaniach Online to jest dla mnie bardzo ważne. Sprawdzanie poszczególnych postów u swojego lub innego usera nic mi nie daje niestety.

Strona 11 z 49 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomysły na kampanie DLC do Rome 2!
    By questorek2 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:29
  2. System oblężeń regionów i liczebność armii - nowe pomysły CA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 09:14
  3. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  4. Nowe forum międzyklanowe
    By Fifi in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •