Strona 12 z 49 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 488

Wątek: Nowe forum - temat główny/pomysły/nowości

  1. #111
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    jednym kliknięciem od momentu wejścia na stronę dostawałem listę WĄTKÓW, w których brałem udział.
    To samo jest w subskrypcjach - widzisz tam wątki które masz subskrybowane, czy dodano coś nowego do nich.
    Listę subskrybowanych tematów możesz sobie dowolnie edytować (a co za tym idzie mieć na nim tylko to, co Ciebie interesuje, ostawiać także zachowanie subskrypcji, czyli czy mają się dodawać nowe tematy w których pisałeś, ustawiasz w ustawieniach profilu, domyśle tematy gdzie coś odpowiadasz, dodają się do subskrypcji, ale można zrobić sobie ustawienia na "nie zapamiętywanie tematów w których się pisało" i zrobić tylko sztywną listę tematów, które powinny być subskrybowane (dodając z menu tematu "dodaj do subskrypcji")... mało tego możesz zrobić sobie powiadomienia na email, o odpowiedzi w tematach subskrybowanych - kwestia tylko wglądu w ustawienia profilu swojego i poustawiania sobie jak chcesz mieć).

    Temat w którym dodano coś nowego (od Twojego ostatniego pobytu), jest wytłuszczony na tej liście.

    Klikniecie na strzałkę (przy ksywie autora posta ostatniego - ten środkowy rząd), przenosi nas do posta który nie był czytany od ostatniego wejścia.

    Nie rozumiem więc problemu, bo chyba nim jest tylko kwestia, że jest inaczej, gdyż efekt jest identyczny, dodatkowo bardziej konfigurowalny ze strony usera w kwestii co ma tam być.

    P.S.
    Sprawdzimy jakie tam są ewentualnie wtyczki, ale z tego co widzę to po prostu opiera się na "pokaż subskrybowane tematy" - czyli coś co jest odpowiednikiem we phpbb "pokazania listy wątków w którym się udzielano"... inna tylko nazwa, funkcja ta sama.
    Nie wiem czy więc jest sens wgrywać wtyczkę dodatkową, aby coś było w innym miejscu tylko, bo to jest niepotrzebne powielanie funkcji już istniejącej.
    Ostatnio edytowane przez Raferti ; 21-04-2014 o 18:56 Powód: literówka

  2. #112
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Jest możliwość dodania opcji (podczas pisania posta) przełączania między obecnym edytorem a takim w htmlu czy czymś podobnym?



  3. Użytkownicy którzy uznali post Samick za przydatny:


  4. #113
    voitek
    Gość
    Riko, Raferti, chyba lepiej będzie jak wielkość tego obrazka "Moderator globalny", "Administrator" itd. będzie miała szerokość max. 120 pikseli, tak samo jak awatar.

  5. #114
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Jest możliwość dodania opcji (podczas pisania posta) przełączania między obecnym edytorem a takim w htmlu czy czymś podobnym?
    to jest ta opcja o której wspominałem powyżej już w kwestii widoku / sprawdzania linków czy są poprawne (o linku nieprawidłowym do YT u viotka, co można było właśnie podejrzeć poprzez przełącznik w edytorze).
    Jest to dokładnie przycisk pierwszy od góry, po lewej w edytorze tekstu "Przełącz edytor do trybu źródłowego" (te dwie literki A/A dają widok kodu źródłowego, a te przekreślone A/A kasują formatowanie).

  6. Użytkownicy którzy uznali post Raferti za przydatny:


  7. #115
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Dzięki. Dalej powinienem dać sobie radę.



  8. #116
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Jednak sobie nie poradziłem:

    Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji

    Zamieszczono 33 obrazków w swojej wiadomości. Jesteś ograniczony do korzystania z 30 obrazków więc proszę wróć, zmniejsz ich liczbę, a następnie kontynuuj.
    Prosiłbym o zwiększenie tego limitu do 45-50 obrazków. Swoją prośbę motywuję próbą skorygowania odnośników w spisie treści dla poradnika (odnośnik w mojej sygnaturce), niestety jest tam więcej obrazkowych hiperłączy niż dopuszcza limit, a dzielenie spisu treści na dwa posty uważam za skomplikowane (trzeba dodać kolejny post i treści wszystkich zjechać jeden w dół, czego chciałbym uniknąć), niezbyt wygodne i brzydkie. Wiem, że to jednostkowa sprawa, ale myślę o rozbudowaniu poradnika, a limit będzie mnie blokował. ;/


    *********
    Edit.

    Zdaje sobie sprawę z tego, że to nie ma wiele wspólnego z ustawieniami forum, ale i tak zapytam: jak mam zrobić hiperłącze żeby nie otwierało się w nowej karcie?

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...-2-do-poprawek

    Weźmy poniższy post:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post280655

    Na końcu jest odnośnik w formie obrazka do spisu treści o takiej treści (świadomie usunąłem nawiasy kwadratowe, żeby było widać zapis a nie obrazek):
    url=http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?9360-Poradnik-do-Rome-2-do-poprawek&p=280654&viewfull=1#post280654][img]http://i.imgur.com/FW8npeY.jpg[/img[/url

    Adres powinien przenosić do pierwszego postu i tak też czyni, ale na starym forum taki zabieg pozwalał na powrót do spisu treści w tej samej karcie, a teraz tak to nie działa.
    Jakieś porady?
    Ostatnio edytowane przez Samick ; 22-04-2014 o 09:18



  9. #117
    Raf Awatar Raferti
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    341
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 44 podziękowań w 25 postach
    Zdaje sobie sprawę z tego, że to nie ma wiele wspólnego z ustawieniami forum, ale i tak zapytam: jak mam zrobić hiperłącze żeby nie otwierało się w nowej karcie?
    Właśnie istotna informacja o potrzebach i oczekiwaniach, bo VB ma domyślnie otwieranie linków w nowej karcie

    Zmodyfikowano na:
    - linki lokalne otwierają się w tym samy oknie
    - linki zewnętrzne otwierają się w nowym oknie

    Teraz więc przykładowy obrazek z linkiem "do menu", otwiera się w tym samym oknie.
    Mam nadzieje, że uzyskany efekt jest zadowalający.

    Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji

    Zamieszczono 33 obrazków w swojej wiadomości. Jesteś ograniczony do korzystania z 30 obrazków więc proszę wróć, zmniejsz ich liczbę, a następnie kontynuuj.
    Wolałbym aby Riko to zaakceptował, ale o ile jest taka potrzeba, to trzeba by zwiększyć limit.
    Niech więc on zadecyduje (chyba czyta ten wątek).

  10. #118
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Efekt spełnił oczekiwanie, dziękuję. Nieoczekiwane było to że to nie zależy od kodu tylko od ustawień forum. :|

    Dobrze, poczekamy na Riko z zaakceptowaniem tego. Mimo że potrzeba jest raczej z tych "raz na ruski rok", ale warta zastanowienia.



  11. #119
    Ensis
    Gość
    - Znikła opcja youtube /youtube.
    - Da się utworzyć grupę, której posty będą widoczne tylko dla członków(plus administracja i globalni jako ciało kontrolne)?
    - W ankietach brakuję opcji pozwalającej na zmianę wyboru.

  12. #120
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Proponuję usunąć informacje o turniejach z pól widocznych na każdej stronie forum.
    Niech to będzie w profilu, już po kliknięciu na nick danego użytkownika.

    EDIT: Przy wstawianiu obrazka (400x400px, PNG) wystąpił u mnie błąd:

    error: Zdalny plik jest za duży

Strona 12 z 49 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomysły na kampanie DLC do Rome 2!
    By questorek2 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:29
  2. System oblężeń regionów i liczebność armii - nowe pomysły CA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 09:14
  3. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  4. Nowe forum międzyklanowe
    By Fifi in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •