Strona 15 z 49 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 488

Wątek: Nowe forum - temat główny/pomysły/nowości

  1. #141
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    A co z epoką broni palnej. Mamy tylko średniowiecze i Japonię. Jest coś z ETW/NTW ale zasłonięte napisem i ledwo widać. Powinny być obrazki NTW, ETW i chociaż z jednego RTW (najlepiej najnowszego), kosztem odjęcia po jednym MTW/STW.
    P.S. Oba obrazki są z okładki MTW2 (rycerz konny z wewnętrznej strony), a z STW2 oba z głównej okładki.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #142
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Gdzie dwóch się kłóci tam trzeci korzysta, ergo rozsądzę Was i autorytarnie stwierdzam, że najlepszym logo będzie staropolskie!



  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Samick za ten post:


  4. #143
    Łowczy Awatar Chmura
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    A co z epoką broni palnej. Mamy tylko średniowiecze i Japonię. Jest coś z ETW/NTW ale zasłonięte napisem i ledwo widać. Powinny być obrazki NTW, ETW i chociaż z jednego RTW (najlepiej najnowszego), kosztem odjęcia po jednym MTW/STW.
    P.S. Oba obrazki są z okładki MTW2 (rycerz konny z wewnętrznej strony), a z STW2 oba z głównej okładki.
    Napoleon jest obecny przecież z lewej strony baneru.

    Jak już pisałem wyraźnie wcześniej na tej stronie - nie chodzi tu o to która gra jest najlepsza. Nie chodzi o licytowanie się w osobistych upodobaniach tytułów. Skoro to polska oficjalna strona to powinna być na bieżąco.
    Ja na przykład wolę zapomnieć, że coś takiego jak Empire czy Rome 2 kiedykolwiek powstało i jest to w interesie twórców gry by inni też zapomnieli.

  5. #144
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    "Ja na przykład wolę zapomnieć, że coś takiego jak Empire czy Rome 2 kiedykolwiek powstało i jest to w interesie twórców gry by inni też zapomnieli."

    Nie, nie i jeszcze raz nie zgadzam się z poprzednią opinią!!!!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #145
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Trudno powiedzieć czy to Napoleon, ja na przykład nie mam pojęcia co przedstawia ta grafika po lewej. Praktycznie brak charakterystycznych elementów Napoleona cz Empire. Nie mów też za twórców co jest w ich interesie bo wielu ludzi świetnie się bawi przy obu grach, które podałeś.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #146
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja na przykład wolę zapomnieć, że coś takiego jak Empire czy Rome 2 kiedykolwiek powstało i jest to w interesie twórców gry by inni też zapomnieli.
    uśmiałem się do reszty
    Mówisz za twórców gier? Nadludzka moc?
    Nie zgadzam się absolutnie z tą opinią, bo są ludzie (np. ja), co przy Rome II bawią się wyśmienicie. Więc nie jest to w Twoim interesie, by zniechęcać graczy do tych gier

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #147
    Łowczy Awatar Chmura
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Praktycznie brak charakterystycznych elementów Napoleona cz Empire.
    Czyli Napoleon lub Empire jest obecne. Tak ? Tak.


    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan Zobacz posta
    Trudno powiedzieć czy to Napoleon, ja na przykład nie mam pojęcia co przedstawia ta grafika po lewej. Praktycznie brak charakterystycznych elementów Napoleona cz Empire. Nie mów też za twórców co jest w ich interesie bo wielu ludzi świetnie się bawi przy obu grach, które podałeś.
    To jest retoryka rodem z TWcenter Panowie Szanowni. Nie mówię "za twórców", tylko jako klient. Tak mi się wydaje, że klient lepiej wie od sprzedawcy czy coś mu się podobało czy nie. Empire i Rome2 to porażka (przejrzyj recenzje), niezależnie od tego że wiele osób się przy obu grach świetnie bawi.
    Dla wielu Empire to ostatnia gra CA którą kupiło w ogóle. Bardzo wielu graczy, w tym ja nie kupiło potem żadnej gry CA. Sądząc po tym jak wielkim sukcesem (w przedsprzedaży) był Rome2 nie postąpili źle.

    Dlatego - tak moi drodzy - lepiej, dla twórców, żeby wszyscy fani serii bardzo szybko zapomnieli za jaką klapę wydali swoje ciężko zarobione pieniądze (albo pieniądze rodziców), bo mogą się nie nabrać następnym razem.


    Mówisz za twórców gier? Nadludzka moc?
    Niestety dla niektórych jest to moc nadludzka, ale zaryzykujmy eksperyment. Użyj wyobraźni i odpowiedz co by było gdyby, Rome2 był taki jak w zapowiedziach. Czy byłoby to lepsze dla CA, że ich gra jest lepsza, czy byłoby to dla nich gorsze, że ich gra jest lepsza.


    Pozdrawiam.

  9. #148
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Chmura, już na poprzedniej stronie kilka razy podkreślałem - nie chodzi o osobiste podejście do każdego z tytułów. Seria to seria. Powinny być przynajmniej te części, które są osobnymi tytułami np. Rome, Medieval, Shogun, Napoleon i Empire. Bez powtarzania z "2" wystarczy, zatem wystarczy z STW2, RTW2, MTW2, bez pierwszych części.

    Poza tym piszesz, ze chcesz żeby zapomniano wg Ciebie klapę Rome 2, a co z Rome 1? Był bardziej nowatorski od MTW2, który bazował na RTW właśnie. Tak czy siak grafika z Rzymianiem jest wskazana. Pominięcie wątku Rome w bannerze powinno być karane torturami!
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  11. #149
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A ja nie zapomnę, bo akurat teraz to Rome II to dobra gra. Co prawda bez patchy nie dało się normalnie w Rome II grać (jak w ETW), ale teraz jest wystarczająco grywalna wersja. Poza tym skoro nie chcesz grać single (bo to wnioskuję z Twych wypowiedzi) - zagraj na multi. Od razu się lepiej gra
    Dlatego - tak moi drodzy - lepiej, dla twórców, żeby wszyscy fani serii bardzo szybko zapomnieli za jaką klapę wydali swoje ciężko zarobione pieniądze (albo pieniądze rodziców), bo mogą się nie nabrać następnym razem.
    Lepiej to może dla Ciebie, bo nie każdy musi słuchać innych opinii. Ja np. mam gdzieś opinie innych na temat gry i wolę kupować na ślepo, niźli czytać wypociny byle recenzentów

    EDIT: Gajusz ma w tym wypadku rację. my tu mówimy o zmianach w bannerze forum, a nie o ETW lub o R2 jako o grze Do takich dyskusji zapraszam do Curii lub do Arsenału

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #150
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 841
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Jaka dyskusja potrafi się zrodzić z niczego... Uwaga by nie pomijać ostatniej odsłony TW potrafi zejść na tory czy ten TW jest lepszy, czy tamten. Proponuję Chmura trochę pobiegać, spędzić czas z dziewczyną-długi weekend temu sprzyja. Nie znajdujmy błahych powodów do bezsensownej wymiany postów, bo zdaje się nie po to jest ten temat. O zapomnieniu u innych graczy Empire czy Romka 2 możesz pomarzyć, masz do tego prawo, ale po co te spiny? Mnie nie przypadł do gustu Sh2 choć wiem, że być może dla większości to najlepsza odsłona serii. I nie mam problemu z umieszczeniem grafiki z tej gry. Po prostu prosimy tu o nie pomijanie najmłodszego dziecka CA.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 15 z 49 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomysły na kampanie DLC do Rome 2!
    By questorek2 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:29
  2. System oblężeń regionów i liczebność armii - nowe pomysły CA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 09:14
  3. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  4. Nowe forum międzyklanowe
    By Fifi in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •