Strona 40 z 49 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 488

Wątek: Nowe forum - temat główny/pomysły/nowości

  1. #391
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kipanga Zobacz posta
    Mnóstwo forów istnieje 10+ lat i nie aktualizowało od tego czasu swoich regulaminów..., fora to przeżytek bo wykańcza je konkurencja w postaci reddita, Steam'a czy nawet grup na FB, które są dużo łatwiejsze w obsłudze a do tego darmowe.
    Wszak nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma ani tym bardziej nie każe się rejestrować.Forum jest jakie jest i mnie osobiście jego forma całkowicie odpowiada.Regulamin został nakreślony ponad dekadę temu i wciąż obowiązuje (z kilkoma poprawkami) do dnia dzisiejszego bez uszczerbku dla całokształtu tego portalu.Kto się chce tutaj udzielać musi przestrzegać obowiązujących zasad.Jeśli je złamie ponosi tego konsekwencje mniej lub bardziej dotkliwe a kto zasłuży może wylecieć stąd z hukiem bez żalu ze strony naszej społeczności.
    P.S.To Forum jest darmowe i ma tą przewagę nad FB że nie muszę mieć FB aby się na nim udzielać bo nie cierpię FB .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #392
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Wszak nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma ani tym bardziej nie każe się rejestrować.Forum jest jakie jest i mnie osobiście jego forma całkowicie odpowiada.Regulamin został nakreślony ponad dekadę temu i wciąż obowiązuje (z kilkoma poprawkami) do dnia dzisiejszego bez uszczerbku dla całokształtu tego portalu.Kto się chce tutaj udzielać musi przestrzegać obowiązujących zasad.Jeśli je złamie ponosi tego konsekwencje mniej lub bardziej dotkliwe a kto zasłuży może wylecieć stąd z hukiem bez żalu ze strony naszej społeczności.
    P.S.To Forum jest darmowe i ma tą przewagę nad FB że nie muszę mieć FB aby się na nim udzielać bo nie cierpię FB .
    Darmowe po stronie klienta, ale po stronie serwera już nie koniecznie.

    Oczywiście że użytkownicy muszą przestrzegać regulaminu, administracja natomiast powinna starać się zapewnić użytkownikom komfort korzystania z forum i poprawne jego działanie. W dzisiejszych czasach jeśli się nie rozwijasz to w istocie się cofasz. Forum tworzą jego użytkownicy więc z zasady mają prawo się o nim wypowiadać, wytykać błędy i proponować zmiany, do tego zresztą służy ten temat. "Siedź cicho i nie komentuj, bo nikt ci nie kazał się rejestrować" to retoryka rodem z Korei Północnej. Zdrowa dyskusja jest filarem cywilizacji, a to co się obecnie dzieje na świecie najlepiej pokazuję skutki zamykania się na nią.

  3. #393
    Pampa
    Gość
    Podyskutowaliśmy, pośmialiśmy się, i rozpaliliśmy stosy dla niepokoronych. Czy fora to przeżytek? Wątpię, patrząc chociażby na takiego Sadistica (gdzie regulamin jest bardzo podobny do naszego). W którym miejscu regulamin nie jest jednolity?

  4. #394
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Podyskutowaliśmy, pośmialiśmy się, i rozpaliliśmy stosy dla niepokoronych. Czy fora to przeżytek? Wątpię, patrząc chociażby na takiego Sadistica (gdzie regulamin jest bardzo podobny do naszego). W którym miejscu regulamin nie jest jednolity?
    W tym że podczas rejestracji, wyrażasz zgodę na "zasady forum" zasady te znacząco różnią się o tych w "Regulaminie" i ani słowem nie wspominają o istnieniu takiego regulaminu. Jeśli ktoś przeczyta na co wyraża zgodę podczas rejestracji, nie ma powodu szukać na forum regulaminu.

    Sadistic to trochę inna bajka, jego target nie ogranicza się do fanów średnio popularnej serii gier, a materiały na nim zawarte w wielu serwisach skutkowały by banem.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Kipanga za przydatny:


  6. #395
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Można się zastanowić nad długością banów? Lub szybkością uzyskania perma.

    Piraci i spamboty to wiadomo. Zero litości.

    Ale dla zwykłych użytkowników, no sam nie wiem. Jak dla mnie to za szybko można dostać perma, a i same czasy trwania bana są za długie (dwa miesiące).
    Mi jakoś nie pasuje perm za dwa konta, ale zapis ten jest chyba by walczyć z spam botami.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Ituriel32 za ten post:


  8. #396
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Tylko Wam przypomnę, że wszyscy jesteście moimi multikontami.



  9. #397
    Xeir
    Gość
    "Administracja wie lepiej. masz problem usuń konto albo wogóle go nie zakładaj" Znam te zasady aż za dobrze, wiem w pewnym stopniu czemu one się tworzą, sam nimi długo się kierowałem sam wyludniłem jedno forum, dlatego też posty kolegi Kipanga moim skromnym zdaniem powinny być brane pod uwagę, jako glos pewnego rodzaju doświadczenia.

    <<<<Tutaj chcialem polemizowac w paroma osobami . No ale ile to mozna, wy macie swoje zdanie, ja mam swoje. Wasze jest wazniejsze niz moje w sumie poco tu pisze....

  10. Użytkownicy którzy uznali post Xeir za przydatny:


  11. #398
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Wszak nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma ani tym bardziej nie każe się rejestrować.Forum jest jakie jest i mnie osobiście jego forma całkowicie odpowiada.
    Tak czytając sobie wymianę zdań , nieco ironicznie się uśmiecham , gdyż dobitnie wychodzi, iż to nie forum w tym wypadku jest dla użytkowników ,ale użytkownicy dla tego forum. W większości tematów pojawiają sie te same nicki adminów i kilka z tzw. " kółka wzajemnej adoracji'" Było kilku użytkowników ,którzy zostali zwyczajnie wygryzieni z tego forum, aby nie być gołosłownym przytoczę tutaj przykład Marengo, Mariusza, Napoleona7.
    Teraz pewnie posypię się gromy, ale co tam mam to ogólnie w 5 literach
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  12. #399
    Pampa
    Gość
    Forum ma swoje zasady, a przytaczanie banitow którzy za darmo nie wylecieli jest słabe. Nikt za darmo nie wyleciał, a za głupotę się płaci. Nie wiem po co dalej ciagniecie ten temat, skoro jest jasne że nic nie będzie zmieniane w kwestii banitow.

  13. #400
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Patrząc po popularnych wątkach to większość aktywnych użytkowników to moderatorzy i wyżej.
    Jak rozumiem, chcielibyście żeby moderacja była fikcyjna i pozwoliła Wam hasać, poza tym skoro nikt nie chce nikomu odpowiedzieć na jakieś pytanie to moderator się lituje i odpisuje w kwestii problemu/moda/kampanii multi to co się dziwić, że jest aktywny?

    - istniałaby możliwość kontaktu z administracją ze zbanowanego konta
    Można to śmiało robić przez KONTAKT na dole strony lub napisać na grupie na fejsie, trzeba tylko pomyśleć

Strona 40 z 49 PierwszyPierwszy ... 303839404142 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomysły na kampanie DLC do Rome 2!
    By questorek2 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:29
  2. System oblężeń regionów i liczebność armii - nowe pomysły CA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 09:14
  3. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  4. Nowe forum międzyklanowe
    By Fifi in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •