Strona 41 z 49 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 488

Wątek: Nowe forum - temat główny/pomysły/nowości

  1. #401
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez NiemiłosiernySamarytanin Zobacz posta
    Jak rozumiem, chcielibyście żeby moderacja była fikcyjna i pozwoliła Wam hasać, poza tym skoro nikt nie chce nikomu odpowiedzieć na jakieś pytanie to moderator się lituje i odpisuje w kwestii problemu/moda/kampanii multi to co się dziwić, że jest aktywny?



    Można to śmiało robić przez KONTAKT na dole strony lub napisać na grupie na fejsie, trzeba tylko pomyśleć
    Tak można napisać mejla przez "Kontakt" tyle że równie dobrze można napisać do świętego mikołaja, bo Jsatrzab po 6 miesiącach nadal nie dostał odpowiedzi... co do grupy na FB to pierwszy raz o niej słyszę, i jestem zdania że taki kontakt powinno umożliwiać forum.

    Co do moderatorów/administratorów to po prostu powinno ich być mniej, jeden moderator na dział(Rome/Warhammer/Shogun itp) to przy tej ilości postów maks. W bardziej popularnych działach można pomyśleć o dodatkowym modzie. Funkcja moderatora to nie wyróżnienie dla lubianych/starych użytkowników, tylko praca, charytatywna bo charytatywna ale praca. Jeśli jakiś mod przestaje być aktywny to powinien tracić funkcję. Administrator powinien być jeden i powinna to być osoba zarządzająca forum od strony technicznej, ewentualnie właściciel może być drugim administratorem ale to nigdy nie jest dobry pomysł jeśli nie jest to osoba techniczna. To jak w tej chwili wygląda zakładka "Załoga forum" to jakiś meksyk...

  2. #402
    Pampa
    Gość
    Sprawia Jstrzębia jest zamknięta, więc nie wiem w jakiej sprawie by się chciał kontaktować. Nie wróci na forum, a każde nowe konto będzie banowane. Co do załogi forum, wierz mi że jest więcej do roboty niż ci się wydaje.

  3. #403
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Patrząc po popularnych wątkach to większość aktywnych użytkowników to moderatorzy i wyżej.
    Jak rozumiem, chcielibyście żeby moderacja była fikcyjna i pozwoliła Wam hasać, poza tym skoro nikt nie chce nikomu odpowiedzieć na jakieś pytanie to moderator się lituje i odpisuje w kwestii problemu/moda/kampanii multi to co się dziwić, że jest aktywny?
    No to się zupełnie nie zrozumieliśmy w Twym przypadku ,ale myślę iż moderacja wie o co chodzi. Najbardziej było to widoczne w nagrodach forumowych. Gdzie nagrodami obdzielano się w jednym i tym samym gronie co wyglądało dość żałośnie. No ale dość offtopiku.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało marko1805 za ten post:


  5. #404
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Sprawia Jstrzębia jest zamknięta, więc nie wiem w jakiej sprawie by się chciał kontaktować. Nie wróci na forum, a każde nowe konto będzie banowane. Co do załogi forum, wierz mi że jest więcej do roboty niż ci się wydaje.
    Jsatrzab próbował się kontaktować zanim dostał perme, w związku z brakiem możliwości kontaktu założył drugie konto, ale jak już wcześniej pisałem to nie miejsce na dyskusje o konkretnych karach. Przywołałem to tylko dlatego żeby pokazać że albo "Kontakt" nie działa, albo jego adresaci nie odwiedzają forum albo po prostu ignorują mejle.

    Jedynym zadaniem moderatora powinno być moderowanie dyskusji, jak sama nazwa funkcji wskazuje. Jeśli moderatorzy mają jakieś inne obowiązki na forum w ramach funkcji "moderator" to coś jest nie tak. Jeśli są to obowiązki w ramach jakiejś innej funkcji, które uniemożliwiają im skuteczne wykonywanie obowiązków moderatora, to osoby te powinny się zastanowić nad rezygnacją z którejś z tych funkcji.

  6. #405
    Pampa
    Gość
    Ja mam pewne podejrzenia co do Jstrzębia, ale zbieramy dowody.

    Co do reszty, np o NF to już nie jest nmasz problem, wszyscy mogli głosować, nie robili tego to trudno.

    Jeżeli chodzi o obowiązki, to nie wiem, byłeś kiedyś moderatorem na forum? To nie tylko ,,modowanie" i zamknięcie ryja. Na tym forum modem się zostaje poprzez głównie staż i wiedze o forum. Dlatego też to moderatorzy głównie pomagają użytkownikom, bo inaczej nikt by tego nie robił. Żeby daleko nie szukać to sam mam ponad 10 lat na forum.

  7. #406
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    No to się zupełnie nie zrozumieliśmy w Twym przypadku ,ale myślę iż moderacja wie o co chodzi. Najbardziej było to widoczne w nagrodach forumowych. Gdzie nagrodami obdzielano się w jednym i tym samym gronie co wyglądało dość żałośnie. No ale dość offtopiku.
    Zgłaszać kandydatów może każdy, kategorie też można proponować, ale najlepiej narzekać po fakcie, niż brać czynny udział.

    Jedynym zadaniem moderatora powinno być moderowanie dyskusji, jak sama nazwa funkcji wskazuje. Jeśli moderatorzy mają jakieś inne obowiązki na forum w ramach funkcji "moderator" to coś jest nie tak. Jeśli są to obowiązki w ramach jakiejś innej funkcji, które uniemożliwiają im skuteczne wykonywanie obowiązków moderatora, to osoby te powinny się zastanowić nad rezygnacją z którejś z tych funkcji.
    Znajdź chętnych do wykonywania tych obowiązków, to moderacja będzie mogła skuteczniej bany wstawiać nie tracąc czasu na pierdoły

  8. Użytkownicy którzy uznali post NiemiłosiernySamarytanin za przydatny:


  9. #407
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez marko1805 Zobacz posta
    Najbardziej było to widoczne w nagrodach forumowych. Gdzie nagrodami obdzielano się w jednym i tym samym gronie co wyglądało dość żałośnie. No ale dość offtopiku.
    Edycja Nagród Forumowych AD 2016 mi się automatycznie kojarzy z wyborami,referendum w Polsce.Beznadziejna frekwencja a po fakcie wszyscy narzekają na wyniki.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  10. #408
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Co zrobisz... Rok wcześniej też tak było. No ale przecież trzeba mieć układy, żeby coś wygrać


    Stary nick:kujon333


  11. #409
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Co zrobisz... Rok wcześniej też tak było. No ale przecież trzeba mieć układy, żeby coś wygrać
    Oj tak spisków Ci u nas dostatek.Na necie i w realnym świecie





    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  12. #410
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Ja mam pewne podejrzenia co do Jstrzębia, ale zbieramy dowody.

    Co do reszty, np o NF to już nie jest nmasz problem, wszyscy mogli głosować, nie robili tego to trudno.

    Jeżeli chodzi o obowiązki, to nie wiem, byłeś kiedyś moderatorem na forum? To nie tylko ,,modowanie" i zamknięcie ryja. Na tym forum modem się zostaje poprzez głównie staż i wiedze o forum. Dlatego też to moderatorzy głównie pomagają użytkownikom, bo inaczej nikt by tego nie robił. Żeby daleko nie szukać to sam mam ponad 10 lat na forum.
    Byłem moderatorem na nie jednym forum, i na żadnym z nich nie było tylu moderatorów/adminów co tutaj, mimo że na sporej części z nich ruch był dużo większy. Tak jak napisałem wcześniej bycie moderatorem to nie nagroda za staż, tylko praca polegająca na moderowaniu dyskusji i dbaniu o czystość forum. Na dobrze działającym forum moderatorzy są w zasadzie niewidoczni, tutaj sytuacja jest wręcz odwrotna, moderatorzy wręcz szukają powodów by pokazać użytkownikom kto tu rządzi. Nic dziwnego że mimo stosunkowo sporej liczby "aktywnych użytkowników" w większości wątków przewija się tylko kilka nicków. Co daje złudzenie że na tym forum jest więcej modów niż użytkowników. Prawie jak w Polskiej armii gdzie na trzech żołnierzy przypada dwóch oficerów i jeden kapelan...
    Taka sytuacja wręcz zniechęca nowych użytkowników do wypowiadania się bo w tej chwili forum bardziej przypomina hermetyczne kółko wzajemnej adoracji Północnokoreańskich oficerów z medalami przypinanymi już nawet do spodni, niż otwarte forum dyskusyjne gdzie każdy ma prawo głosu. Sam założyłem tu konto dopiero po ponad roku, i to tylko dlatego że Jsatrzab mnie o to poprosił. Przyznaje, czytanie niektórych głupot na forum jest bardziej uzależniające niż oglądanie walk żuli, ale trzeba mieć coś nie tak z głową żeby z własnej woli brać w tym udział. Sam będę musiał chyba wybrać się do psychologa skoro dałem się wciągnąć do tego cyrku...


    jako normalny użytkownik, na tym forum czuję się jak ten gość bez munduru...

    PS Z tymi wyborami to już w ogóle parodia, kategorii więcej niż biorących udział...

  13. Użytkownicy którzy uznali post Kipanga za przydatny:


Strona 41 z 49 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomysły na kampanie DLC do Rome 2!
    By questorek2 in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 21:29
  2. System oblężeń regionów i liczebność armii - nowe pomysły CA
    By KLAssurbanipal in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 09:14
  3. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 10:24
  4. Nowe forum międzyklanowe
    By Fifi in forum Archiwum
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-09-2010, 16:01

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •