Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Diablo III

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Diablo III

    Pokrótce, bo tej gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pre-order już rozpoczęty!
    http://www.cdaction.pl/news-9827/diablo ... -cena.html

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Diablo III

    Tylko po kiego ten preorder ?
    Skoro Blizz się wypowiadał, że D3 ukaże się dopiero po SC2 ? Dodam, ze sam SC2 nie ma sprecyzowanej daty premiery
    Jesli jednak ma to i tak znając Blizzarda gra wyjdzie z niezłym opóźnieniem

  3. #3
    Gość

    Re: Diablo III

    Czy ktoś poza mną jeszcze czeka na tę grę? Ja na 100% ja kupie jak tylko się ukaże, miała już być w lutym hehe, ale nie wyszło tradycyjnie...Kupię, bo diablowate części to nieodłączna część tej przygody z grami, co zostawia jak najlepsze wspomnienia

    Grunt, ze cd projekt to wyda
    http://www.gram.pl/gra_8Q3qGe5_Diablo_III.html

  4. #4
    Asuryan
    Gość

    Re: Diablo III

    Tak, czekam, zamówiłem już jakiś czas temu w preorderze. W zasadzie to nie obchodzi mnie to kto wyda, tylko ile to będzie kosztować. I tak będę kombinował żeby zainstalować grę w języku angielskim.

  5. #5
    Lena
    Gość

    Re: Diablo III

    Mam nadzieję, że cena jednak będzie bardziej przystępna. Prawie 170zł za grę to lekka przesada. Genialnie zrobiony "Wiedźmin 2" kosztował u nas 79 zł.

  6. #6
    Gość

    Re: Diablo III

    Ja kupię nawet jakby kosztował 277 zł Co do genialności Wiedźmina 2 hmmm....znałem ludzi którzy grę kupili od razu, nie powiem by nie klęli, ja po jakimś czasie, patche itp...i już nie kląłem, ale o gustach się nie dyskutuje

  7. #7
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Diablo III

    Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I Cudow wiec sie nie spodziewam.
    A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna

  8. #8
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Czekam bardzo, choć w 2 nie grałem jakoś dużo, a w 1 z dwie godziny max.

  9. #9
    Pampa
    Gość

    Re: Diablo III

    Ja mam tylko nadzieje że nie okaże się taką kichą jak Duke....

  10. #10
    Gość

    Re: Diablo III

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I Cudow wiec sie nie spodziewam.
    A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna
    Fenomen gry Diablo 2? Kopia jedynki? Graliśmy widać w różne gry, ale Hack and slash lub hack'n'slash mają to do siebie, że albo się podobają albo nie Dla mnie to był swego czasu kapitalny sposób na odreagowanie od prozy życia, szczególnie do wersji mam na myśli 2 część, do patcha 1.09d, bez dodatku gdzie zabicie Diablo to była sztuka, potem po dalszych patchach wprowadzenia przepisów run, stało się to dużo łatwiejsze. Z kolei dodatek był już skierowany do mniej doświadczonych graczy, ale to są podkreślam moje z doświadczeń opinie...

    Pampalinex


    Ja mam tylko nadzieje że nie okaże się taką kichą jak Duke....
    Też mam taką nadzieję, bo są gry chociażby jak Sacred 2 z dodatkiem, co może albo już popsuło swoimi rozwiązaniami szyki Blizzardowi, nie mówiąc że niektóre mody szczególnie naszego rodaka, mogą ich wprawić w zamieszanie, ile to można zmienić na silniku gry

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •