Cytat Zamieszczone przez Eutyches
Cytat Zamieszczone przez Volomir
Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I Cudow wiec sie nie spodziewam.
A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna
Fenomen gry Diablo 2? Kopia jedynki? Graliśmy widać w różne gry, ale Hack and slash lub hack'n'slash mają to do siebie, że albo się podobają albo nie Dla mnie to był swego czasu kapitalny sposób na odreagowanie od prozy życia, szczególnie do wersji mam na myśli 2 część, do patcha 1.09d, bez dodatku gdzie zabicie Diablo to była sztuka, potem po dalszych patchach wprowadzenia przepisów run, stało się to dużo łatwiejsze. Z kolei dodatek był już skierowany do mniej doświadczonych graczy, ale to są podkreślam moje z doświadczeń opinie...
Gralem w Diablo2 w momencie ukazania sie i jestem w tej sporej (mniejszej ale nadal sporej) grupie osob, ktore mowily WTF? Diablo2 bylo przestarzałe zarówno od strony technicznej, jak i samych rozwiazan gry. Nie powiem, przeszedlem je pare razy, troche czasu pogralem w sieci i fenomenu ej gry nadal nie rozumiem. Jest dal mnie nudna! A h&s lubi czasami i widzialem wiele ciekawszych do Diablo2 generalnie mam cos z sequelami od Blizza. Warcrafta 2 uwielbialem, 3 niecierpialem