Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: Diablo III

  1. #11
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Diablo III

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Ja nie czekam. W Diablo II owszem pogralem w singla i po necie i nigdy nie zrozumialem fenomenu tej gry. Gorsza kopia Diablo I Cudow wiec sie nie spodziewam.
    A Wiedzmina 2 kupilem od razu po premierze i nie zaklalem ani razu! Gra genialna
    Fenomen gry Diablo 2? Kopia jedynki? Graliśmy widać w różne gry, ale Hack and slash lub hack'n'slash mają to do siebie, że albo się podobają albo nie Dla mnie to był swego czasu kapitalny sposób na odreagowanie od prozy życia, szczególnie do wersji mam na myśli 2 część, do patcha 1.09d, bez dodatku gdzie zabicie Diablo to była sztuka, potem po dalszych patchach wprowadzenia przepisów run, stało się to dużo łatwiejsze. Z kolei dodatek był już skierowany do mniej doświadczonych graczy, ale to są podkreślam moje z doświadczeń opinie...
    Gralem w Diablo2 w momencie ukazania sie i jestem w tej sporej (mniejszej ale nadal sporej) grupie osob, ktore mowily WTF? Diablo2 bylo przestarzałe zarówno od strony technicznej, jak i samych rozwiazan gry. Nie powiem, przeszedlem je pare razy, troche czasu pogralem w sieci i fenomenu ej gry nadal nie rozumiem. Jest dal mnie nudna! A h&s lubi czasami i widzialem wiele ciekawszych do Diablo2 generalnie mam cos z sequelami od Blizza. Warcrafta 2 uwielbialem, 3 niecierpialem

  2. #12
    Pampa
    Gość

    Re: Diablo III

    Ooo Warcraft II, to był hit ale III też nie jest zła, tylko ta cukierkowa grafika... No a co do Diablo II to trzeba się wczuć

  3. #13
    Gość

    Re: Diablo III

    Znalezione tutaj: :roll:
    http://diablo.phx.pl/news/premiera-diab ... ualizacja/

    AKTUALIZACJA:

    Według serwisu MMORPGITALIA włoski oddział Activision Blizzard spowodował wyciek daty premiery oraz ceny gry. Wg danych z wycieku gra zostanie wypuszczona na rynek 17 kwietnia br. i będzie kosztowała 54.90€ w edycji standardowej oraz 89.90€ w kolekcjonerskiej.

    Data wydania to wtorek, co zgadza się z przeszłymi doświadczeniami - poczynając od World of Warcraft, wszystkie gry/dodatki (jedynym wyjątkiem był Wrath of the Lich King) wydawane były we wtorki. Cena standardowa - wiele nie da się tutaj dopowiedzieć. Nie warto natomiast przeliczać jej na złotówki wg kursu bankowego - niemal na pewno cena D3 w Polsce będzie niższa od tej otrzymanej z użyciem wspomnianego przelicznika.

    Przypominam jednak, iż nadal są to tylko plotki (oficjalnego stanowiska Blizzarda brak), zatem nie należy czynić żadnych założeń.

  4. #14
    Gość

    Re: Diablo III

    http://eu.battle.net/pl/int?r=d3

    Przed kilkoma minutami Blizzard ujawnił datę wydania Diablo 3. Walkę z legionami demonów zacząć będziemy mogli...


    15 maja 2012

    czyli dokładnie za dwa miesiące.
    http://eu.battle.net/d3/en/blog/3844375 ... 15_03_2012

  5. #15
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Diablo III

    http://www.savetubevideo.com/?v=eQS6kYh ... r_embedded
    kampania promocyjna już ruszyła

  6. #16
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: Diablo III

    :shock:
    O matko! Trójka! A ja jeszcze się z dwójki nie otrząsnąłem, w dodatek jeszcze nie pograłem ...
    Chyba się zreplikuję... albo odwyknę od snu ...
    ===============
    zapomniałem: stary komp i brak funduszy Jeszce długo mnie będą chronić przed diabelską trójką!
    ===================
    PS / edit:

    znając "szybkość" blizarda i moja sytuację to akurat wydadzą dodatek do "3" jak mnie będzie stać na zakup "sprzęta" i gry ....
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  7. #17
    Gość

    Re: Diablo III

    http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4105609 ... _2012#blog
    Z przyjemnością ogłaszamy weekend z otwartą betą Diablo III! Już w ten piątek zapraszamy wszystkich do pobrania klienta wersji beta, zalogować się i pomóc nam solidnie przetestować grę oraz serwery przed zbliżającą się premierą, która już 15 maja.
    Począwszy od piątku, 20 kwietnia, od godz. 21:01 czasu polskiego, aż do poniedziałku, 23 kwietnia, do godziny 19:00, będziecie mogli pobrać klienta, zalogować się i ze znajomymi grać każdą z 5 klas bohaterów aż do poziomu 13, aby uratować świat przed inwazją demonów.
    Jeżeli macie już konto Battle.net i chcecie grać po angielsku, wystarczy rozpocząć

  8. #18
    Lena
    Gość

    Re: Diablo III

    Beta jak to beta - takie przeciążenie na stronie, że nie sposób się zalogować

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Diablo III

    Pograłem trochę w bete i powiem tak. Generalnie nie ma rewelacji. Gra na pewno nie jest dla mnie warta wydania 160 zł. Może połowę z tego bym zapłacił. Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie się tak zachwycają produkcjami Blizz.

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    184
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Jak tam wrażenia po grze tych co już kupili. No bo bez przesady, że niby gracie bez przerwy od premiery Byłbym wdzięczny za jakąś relację bo zastanawiam się nad kupnem i chętnie doznałbym ukojenia, że jest na co wydawać pieniądze.

    A propos ukojenia, pozbawił go kogoś błąd 37
    "Aut vincere, aut mori"

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •