Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 65

Wątek: Diablo III

  1. #41
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Ciekawie ciekawie tylko mam nadzieje, że za dodatek nie będzie trzeba płacić tylko będzie można go pobrać ( I napisze tak jak już inni pisali nie żałuję wydanych na tę grę pieniędzy )

    EDIT
    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22106 Już się nie mogę doczekać !!!!!!!

  2. #42
    Pampa
    Gość

    Re: Diablo III

    Za te 200 zł które wydałem na Diablo III wszystkie dodatki powinny być za free. Ale nie, pewnie zażyczą sobie na wejściu ze 120 zł

  3. #43
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Coś chyba mi się obiło o uszy, że dodatek będzie trzeba kupić ale chyba 120 zł to przesada ? Ja nwm gdzie wy te gry kupywaliście, że po 200 zł.. Ja kupiłem za 120 czyli normalna cena za grę.

  4. #44
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Diablo III

    Marudzicie na temat dodatków, twórcy SImCity V zażyczyli sobie ostatnio 100zł za trochę większe niż normalnie DLC ^^
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  5. #45
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Tak tylko dodatek zmienia parę aspektów lub może dodać nową mapę/klasę etc. Dlatego ludzie marudzą

    @EDIT zrozumiałem, że to może być sarkazm czyli przepraszam za z góry oczywistą odp

  6. #46
    Pampa
    Gość

    Re: Diablo III

    Ja kupiłem tuż po premierze w PL, kiedy ciężko w ogóle było ją dostać. I zapłaciłem 200 zł, za sam klucz do gry, a pudełko z płyta oddzielnie za 10 zł. Majątek. A może kosztować 120 zł bo blizzard lubi sobie nakosić hajsu.

  7. #47
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Każde studio lubi sobie nakosić hajsu

  8. #48
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach

    Re: Diablo III

    Ja jestem jedną z osób które D3 miało w dniu premiery i to w dodatku wersja pudełkowa za 160zł. Myślę, że dodatek będzie kosztował tyle co dodatki do SC2 czyli ~120 zł. Jeżeli ten dodatek zmieni tyle ile dodatek Pan Zniszczenia do D2 to jestem w stanie wydać na niego te 120 złotych. Wszystko rozbija się o to jak bardzo poprawią system craftingu, najemników, pvp i te custom dungeon runy po zakończeniu gry. W sumie dawno już nie grałem, a obecnie na moim koncie gra moja dziewczyna ale z tego co od niej słyszałem i parę razy widziałem to gra jest tam minimalnie ale jednak popychana do przodu. Najbardziej denerwuje dom aukcyjny i cieszy mnie fakt, że blizzard przyznało iż był to chybiony plan. No i też community casuali jest upierdliwe. Obecne Inferno jest o wiele prostsze niż Inferno z wersji 1.0. Ten ciągły młyn w Blizzardzie - ludzie narzekają na brak wyzwań, dodajemy do gry Inferno+, inni ludzie narzekają, że Inferno+ jest za trudne i płaczą, że nie mogą grać w pełni w grę więc potem zmniejszamy poziom wyzwania. I tak w koło Macieja. Trochę szkoda, że D3 poszło bardziej w stronę casuali.

    Pozdrawiam

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

  9. #49
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Diablo III

    chcę tylko powiedzieć, że wersja na konsole jest czystą miodnością

  10. #50
    Łowczy Awatar Burn.
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Diablo III

    Cytat Zamieszczone przez Sanvone
    Ja jestem jedną z osób które D3 miało w dniu premiery i to w dodatku wersja pudełkowa za 160zł. Myślę, że dodatek będzie kosztował tyle co dodatki do SC2 czyli ~120 zł. Jeżeli ten dodatek zmieni tyle ile dodatek Pan Zniszczenia do D2 to jestem w stanie wydać na niego te 120 złotych. Wszystko rozbija się o to jak bardzo poprawią system craftingu, najemników, pvp i te custom dungeon runy po zakończeniu gry. W sumie dawno już nie grałem, a obecnie na moim koncie gra moja dziewczyna ale z tego co od niej słyszałem i parę razy widziałem to gra jest tam minimalnie ale jednak popychana do przodu. Najbardziej denerwuje dom aukcyjny i cieszy mnie fakt, że blizzard przyznało iż był to chybiony plan. No i też community casuali jest upierdliwe. Obecne Inferno jest o wiele prostsze niż Inferno z wersji 1.0. Ten ciągły młyn w Blizzardzie - ludzie narzekają na brak wyzwań, dodajemy do gry Inferno+, inni ludzie narzekają, że Inferno+ jest za trudne i płaczą, że nie mogą grać w pełni w grę więc potem zmniejszamy poziom wyzwania. I tak w koło Macieja. Trochę szkoda, że D3 poszło bardziej w stronę casuali.

    Pozdrawiam
    AH jest dla bogaczy Został jeszcze ten Inferno+ i jak tak czy jest on dużo trudniejszy od zwykłego inferno? Bo nwm czy dam rade moim czarodziejem z 30 paragonem i czy będe musiał itemy zmieniać.

    @EDIT http://eu.battle.net/d3/pl/reaper-of-souls/ i http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22106 po przeczytaniu tych 2 artykułów szczerze mówiąc nawet jak będzie kosztował 120 zł to kupie

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •