Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Podboje avatara - gra ktoś jeszcze ?

  1. #1
    Chłop Awatar Masud
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Podboje avatara - gra ktoś jeszcze ?

    Ewntualnie jakiś namiar na klan/sojusz lub poradnik ?

  2. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Niedługo wrócę do grania w shoguna 2. Tylko muszę oddać komputer do naprawy i zaliczyć maturę Jak coś to napisz mi prywatną wiadomość

  3. #3
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Z powodu braku trybu avatara w R2 ludzie psioczyli na niego. Jak dla mnie jest to jedna z wielu zalet drugiego Shoguna i dla tego trybu wracam do tej gry. Problem z trybem avatara jest taki, że coś pusto tam ostatnio (szczególnie w FotSie) przez co zazwyczaj trafia się koksów, którzy chwalą się wszem i wobec że są na 28 ogólnego rankingu (szczerze współczuję tym bufonom choć pewnie do przeczytania tych słów wcale nie będą sobie z tego zdawać sprawy, ale to nie jest mój ból) albo żółtodziobów, którzy na uwagi by ruszyli się do punktów kontrolnych, bo nie dość że takie stanie na krawędzi planszy nie jest honorowe to jeszcze utrata tych punktów oznacza przegraną, reagują agresją słowną i z mozołem wypełzają.



  4. #4
    Chłop Awatar Masud
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    te punkty kontrolne jak dla mnie świetna sprawa - pamiętam jak przez mgłę mediewal 2 i stojąco/wyczekujących przeciwników którzy dodatkowo wpisywali tradycyjne "bez artylerii" teraz wymusza to aktywność na polu bitwy

    ludzi faktycznie nie jest dużo ale i tak chyba więcej w fotsie niż w zwykłym shogun 2, ponieważ nie mam zmierzchu samurajów często gram z avatarami z fotsa - na szczęście spokojnie można wygrać, chyba system doboru przeciwnika w miarę dobrze działa

    a propos fotsa kalkuluje się dajmy na to kupić cąły pakiet z dlc za 40 zł czy lepiej kupić samego za 20 zł lub może gdzieś jeszcze taniej jest bo dlc aż tak dużo nie wnoszą ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •