Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Gra Tylis

  1. #11
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Następnym razem zaznacz z którego wyrazu wyciąłeś zbędną literkę, wtedy będzie wszystko jasne od początku. Swoją drogą skubani muszą być szybcy!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #12
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Czyli, w sumie, używasz ich jak lekkiej/średniej piechoty z mieczami/toporami. Lekka jazda ma jeszcze w repertuarze ściąganie konnych strzelców, machin i nieporównywalnie lepsze możliwości zwiadu. Polowanie na pieszych strzelców Trakowie tez mają nie najlepsze, bo sporo ich nie dochodzi.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #13
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Konny generał i Raiding Horsemen dają radę z ganianiem za machinami i strzelcami. Z nomadami nie walczyłem bo w większości zdążyli wyginąć, a Roxolanie (tylko oni przetrwali i nawet się rozrośli) zostali moimi sojusznikami.
    Jak przed chwilą zobaczyłem to Odrysowie też mają Trackich Wojowników i tam może być śmiesznie bo to nie jest piechota defensywna a innej nie ma. Elity tu nie liczę, bo w kampanii minie trochę czasu zanim będzie można ją rekrutować.

    Śmieszne w tym wszystkim są jednostki Tribal Garisson i Tribal Warriors których nie mają sami Tribalowie.
    Taka starożytna emigracja.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Zostałem doinformowany że to Tribal z nazwy jednostek znaczy plemienny i nie ma nic wspólnego z nacją Tribalowie.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 12-06-2014 o 17:01

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #14
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja się bez problemu przyzwyczaiłem do tak ofensywnej armii Odrysów (problematyczne są tylko garnizony, bo są w nich sami strzelcy). Najpierw dziabię peltastami, potem parę szarż piechoty i po zabawie. Do tego trochę jazdy na flanki, a od niedawna mogę kupować tą najlepszą, więc jest git. Ta elitarna piechota też ma tylko ofensywne statystyki, na razie mam w nich część generałów. Ostatnio, jak broniłem obóz, to korzystniej było rozstawić się poza tym śmiesznym płotem i atakować. Po przygodach ze Scytami, na nomadów robię konne armie i leci z górki.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #15
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wczoraj na antyku, nowy uczestnik pokazał mi że "trackimi wojownikami" dalej można grać, gdyż po paczu 15 skreśliłem ją z listy użytecznych (dalej silną ale wymagającą dużego skila w prowadzeniu, czytać trudna). A tu proszę w takim ścisku (bitwa 4 na 4) z twardymi nacjami i silnymi dystansowymi, ładnie zagrał.
    Chyba nie zostaje nic innego tylko uczyć się próbować.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •