Mam poważny problem. Gram sobie w RTW na łatwym poziomie. Gram w to pierwszy raz Na poczatku wszystko szo mi dobrze aż do dzisiaj. Mam podbitą w miare dużą część, był okres niedawno że byłem najlepiej rozwiniętą frakcją. I nagle zonk
Każde moje miasto ma ujemne przychody. Mediolanium ma ponad -4000, a troche mam tych miast. Miasta mam przeludnione, pare miast ma po 40 000 osadników, a nie powinny przekroczyć 24 000. I tu sięzaczyna poważny problem. Mam naprawdę dużo armii, same najlepsze jednostki jakie mam dostępne. Ogólnie w bitwach radzę sobie naprawdę dobrze, bo jeszcze ani razu nie przegrałem mając nawet znacznie mniej wojska od przeciwnika Ale tylko na bitwach się kończy niestety
Logicznie myśląc chciałem rekrutować nowe jednostki aby zmniejszyć populacje, a stare wypuszczać do walki w których częśc by gineła, a reszta podbijała nowe osady. Ale własnie tu jest największy problem. Nie mogę rekrutować nowych jednostek bo mam bardzo dużo kasy na minusie, 5-cio cyfrową liczbę.

Kompletnie nie wiem co teraz robić w tej sytuacji. Co chwila osadnicy się buntują, i musze się tym zajmować. I nie wiem co zrobić żeby sobie z tym kryzysem poradzić, z przeludnieniem i pieniędzmi na minusie.

Może powinienem wyrzucić jednostki z miast i mieć ich jak najwiecej poza osadami czy jak? Czy może w srodkowych osadach w ogóle ich nie mieć? Ale moga wtedy wejścn a moje terytorium i mnie zaatakowac.

Więc czy powinienem rozpocząć grę od nowa, czy da się coś z tym zrobić?
Proszę o pomoc i opisy jakiejś strategii, aby wyjśc z tego. Gra jest naprawdę super, ale to mnie strasznie zniechęciło, bo naprawdę nic nie potrafię w tej sytuacji zrobić.