Cytat Zamieszczone przez Domen

Oko za oko... Wcześniej przejąłeś Turcję w WKO 31 - mojego wasala i sojusznika - tylko po to żeby zerwać wasalizację i mnie zaatakować...

Pamięć masz długą, ale pamiętasz tylko to co chcesz pamiętać jak widać....
Nie ma co przeinaczać rzeczywistości i porównywać sytuacje Danii w wk32 do Turcji w wk31, bo to była ewidentna machlojka, gdzie Turcja została na jednym mieście i wchodziła szybko na minus, a jej wojska były sterowane de facto przez Bizancjum. Zacytuje uzasadnienie kolegium w tej sprawie ( moje zresztą ).

Mnil doprowadza nację do bankructwa, posługując się nią totalnie na korzyść Bułgarii, którą gra w zastępstwie i której nie chce oddać kolejnym graczom. Na koniec, gdy sytuacja Bułgarii jest już prawie ustabilizowana, kosztem wojsk Turcji kupuje sobie pokój od Bizancjum dla nowej frakcji i pozwala Domenowi dowolnie sterować armiami. Gdyby teraz ta Turcja miała walczyć z Bizancjum, to wg. mnie byłoby to nieuczciwe. Co prawda kierowanie jej armiami przez Biz też nie jest właściwe , ale to nie zmienia postaci rzeczy. I w tym wypadku najlepiej było zniszczyć tą bezużyteczną frakcje, która była marionetką w rękach kolejnych graczy-stronnictw.
Przede wszystkim bura, że zostało dopuszczone do takiej sytuacji... to jest patologia i miejmy nadzieję, że na przyszłość gracze wcześniej zareagują i nie dojdzie do takich - trudnych do jednoznacznego ocenienia i rozstrzygnięcia - problemów.
Żeby od razu uprzedzić ripostę, to sam Domen przyznał, że ta zagrywka z Turcją nie była uczciwa.

W sumie myślałem nad rozwiązaniem wszystkich wojsk Turcji od razu po jej zwasalizowaniu, ale pokusa okazała się silniejsza. Sorry.
Nijak to się ma do Danii, którą sterował inny gracz, zgodnie z interesem swojego państwa. W wk31 Maryniasz wyrównywał - można by rzec - szemrane zagranie. Zresztą nic nie wyszło z tego, bo kolegium wydało dosyć "salomonowy" wyrok w tej sprawie, a w wk32 "zemsta" jednak diametralnie zmieniła obraz wojny.
Dlatego proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd.

Poza tym nigdy nie chciałem żeby MG klikał, Popa znalazłem na zastępstwo
Nie prawda, ja znalazłem Pop-a na zastępstwo.

To tak obok tej całej sprawy nad którą dyskutujecie, w ramach sprostowania.

PS: Fajny tytuł tematu Maryniasz