Pokaż wyniki od 1 do 10 z 138

Wątek: Dyskusja ogólna

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Przyznam, że bardzo mi się podoba pomysł Ituriela. A oto dlaczego:

    1. Dla mnie, i myślę że nie jestem tutaj wyjątkiem, gra przeciwko Zaprzysiężonym (która z reguły wiąże się również z grą Zaprzysiężonymi) jest z reguły przykrym obowiązkiem. Ta jednostka po prostu jest zbyt OP, i to niezależnie od przyjętych zasad. Grałem w kilku turniejach, w których próbowano ograniczyć moc Zaprzysiężonych (maks 4 takie same jednostki, maks 6 jednostek mieczowych, maks 10 jednostek piechoty itp.) - za każdym razem nacje Mocarne były w czubie. Zaprzysiężeni byli niwelowani wyłącznie w turniejach typu Unit Ban, gdzie po prostu każdorazowo byli banowani przez przeciwników.. Mnóstwo uroku umyka z tej gry w związku z potęgą tej jednostki, mnóstwo ciekawych kombinacji odbija się od ściany.

    2. Jeżeli wyeliminujemy nacje Mocarne, to tak naprawdę nacje Silne w większości przypadków mogą być spokojnie skontrowane przez nacje Zrównoważone. Problem może być np. z Rzymem czy Galacją, ale one też są do pokonania przez ogarniętego gracza. Tym samym, zwiększa się prawdopodobieństwo zestawień Zrównoważona vs Zrównoważona czy Silna vs Zrównoważona.

    3. Z 4 nacji Mocarnych 3 pochodzą z DLC. Tak więc ich wyeliminowanie na starcie w większym stopniu ograniczy możliwości graczy z DLC (4 nacje), niż graczy bez DLC (1 nacja - Arwernowie).

    Generalnie, jestem bardzo, BARDZO Za.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •