Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
Ja za mniejsze przewinienie kiedyś osta dostałem
Ja nawet znam przypadki większych sankcji za mniejsze przewinienia.

Ale zacznijmy od początku. Zaciekawiony zajrzałem do sklepiku forum. I powiem tak: jak to nie była tzw "prowokacja" wobec globalnego, to co to było, sadam? Pewnie się zgodzisz, że inni już by widzieli osta za to zagranie...

A wracając do Rudej. Cóż, mam wątpliwą przyjemność znać ją ciut lepiej od 90% userów którzy czytają o całym zajściu w tym temacie. Znając jej repertuar słów to była tylko rozgrzewka, DM. Coś o tym wie nawet Shay Ruan, prawda? Prędzej czy później Arroyo spodziewaj się ciągu dalszego. I zapytam to jako wielokrotny banowicz, a nawet wygnaniec (fakt, najczęściej chwilowo) bo i to mam na koncie: za takie teksty w kierunku globalnego na forum nie odwiedza się karceru? Od kiedy? Znany wszystkim, długoletni i zasłużony forumowicz dostaje wakacje za "białych murzynów" który to tekst był bardzo często używany gdy lokalni sami biadolili że odwalają robotę za "martwe dusze" - wyższych funkcyjnych, zaś później będąc wyżej w hierarchii za ten zwrot jest karany kujon przez nich samych. A (z całym szacunkiem za jej wielkie dokonania i niesamowity dorobek na forum) koleżanka Ruda za takie teksty nawet nie zbanowana na czacie? Masz rację Araven

Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
Generalnie to Forum od dawna podupada.
Jednych się tępi za wydumane przewinienia, innych z jakiś powodów za teksty zacytowane przez DM-a - oszczędza. Ale jak już wychodzą takie kwiatki na publiczny ogląd, lipą jest stosowanie podwójnych standardów. Wielu pozostało forumowiczów pokroju Presidente? Lepiej ich zastępować kimś pokroju Rudej? No cóż, jeśli odpowiedź jest twierdząca to po prostu słabo to wygląda.