Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
Chciałem się dowiedzieć, czy uznać głosy Nezahualcoyotl'a, bo pamiętałem, że gdzieś napisał, aby nie brać ich pod uwagę. Wiem, że chodziło o kategorię, ,,Najlepszy funkcyjny", więc teraz raczej bezproblemowo mogę wstawić wyniki.

Proszę się też trzymać tematu, bo niektóre posty powyżej od niego naprawdę odbiegają, także Was jasno informuję i przestrzegam - mogę za to karać.

PS. Z miłą chęcią porozmawiam z każdym na PW. Kierujcie tam żale różnej treści, a z ulgą się do nich odniosę.

----------------------------------------------------------------------------------

Wypada mi przeprowadzić ankietę odnośnie nominacji dla Pampy, voitka, SaperHearta i Nieśmiertelnika w kategorii na najciekawszą inicjatywę i temat roku 2017. Można dodawać własne, racjonalne propozycje, przy czym poniżej wymienię swoje. Ankieta potrwa 7 dni. Głosy oddajemy w formie postów. Wszystkie z tych rzeczy przeprowadzamy w tym wątku.

Propozycje:

1. Przeprowadzić głosowania w wymienionych wyżej kategoriach na nowo:
a) w formie dwuetapowej z uwzględnieniem wystosowanych przedtem kandydatur
b) w formie jednoetapowej z uwzględnieniem wystosowanych przedtem kandydatur
c) w formie dwuetapowej z uwzględnieniem nowych i wystosowanych przedtem kandydatur
d) w formie jednoetapowej z uwzględnieniem nowych i wystosowanych przedtem kandydatur
2. Uznać obecne wyniki w kategorii ,,Najciekawsza inicjatywa" i :
a) przeprowadzić jednoetapową konkurencję w dodatkowej kategorii ,,Najśmieszniejsza inicjatywa" roku 2017 pomiędzy voitkiem a Pampą
b) ogłosić Pampę zwycięzcą dodatkowej kategorii ,,Najśmieszniejsza inicjatywa" roku 2017
3. Nie przeprowadzać żadnych dodatkowych akcji i uznać wyniki wszystkich głosowań
Nieśmiertelnik zdeklasował rywali i ja bym tej kategorii już nie ruszał. Natomiast omijasz całkowicie clue problemu,bo wszystko rozbija się o to że głosy w innych tematach są źle policzone! Czy można popełnić błąd przy liczbie głosów mniejszej niż liczba palców na rękach jak w wypadku głosowania na najlepszy avatar? Trudno mi w to uwierzyć,w każdym razie liczę na szybkie poprawienie wyników a w tematach gdzie dwie osoby mają tyle samo głosów trzeba zrobić 3 rundę.
PS: Dostałem swojego pierwszego osta!

Edit: Chyba rozwiązanie Zajaca jest najlepsze...