Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Elfy z Pustyni Cynath - Ambasada

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach

    Elfy z Pustyni Cynath - Ambasada


    Wysłano Cię z poselstwem do Elfów z Pustyni Cynath. Po kilkudniowym marszu Twoim oczom ukazała się wspaniała oaza tętniąca życiem, pełna egzotycznych roślin. Chwilę po wejściu w gęstwinę czujesz delikatne ukłucie w tył karku.
    „Cholerne robale, coraz mniej mi się tu podoba!”
    Powietrze wydaje Ci się jakby gęstsze a każdy krok przychodzi Ci z coraz większym trudem. Po przejściu kilku metrów odrzucasz swój miecz i pancerz by choćby na chwilę ulżyć sobie w wędrówce.
    W końcu świat zaczyna wirować, padasz na kolana i tracisz przytomność…
    Budzisz się na kolanach pośrodku wspaniałej drewnianej sali, na ścianach wiszą trofea z łbów bestii, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Po środku znajduje się wielki dębowy stół z mapą Arabii wokół którego trwa żywa dyskusja.
    Nikt nie zwraca na Ciebie uwagi, poza jedną piękną elfką ubraną w wykwintną, zwiewną suknię. Podchodzi do Ciebie, podaje dłoń i prowadzi bezpośrednio przed tron.
    „Jestem Eöla, widzę, że trucizna przestała działać. Mam nadzieję, że masz ważny powód by tu przychodzić. Mój mąż nie jest dziś w nastroju.”
    W końcu stajesz oko w oko z władcą tych ziem, postawny mężczyzna w pełnym rynsztunku bada Cię przenikliwym spojrzeniem. „Jestem Turgon, mów czego chcesz posłańcze.”

    Umowy handlowe:
    Poszukiwacze Wiedzy - towary podstawowe, zioła (morski)
    El-Kalabad - towary podstawowe, zioła (lądowy)
    Barak Sorr - towary podstawowe, zioła (lądowy)
    Ekspedycja Handlowa - towary podstawowe, zioła (morski)
    PoN:
    El-Kalabad,
    Poszukiwacze Wiedzy,
    Ekspedycja Handlowa,
    Ostatnio edytowane przez Melkorn ; 22-02-2020 o 11:08

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Melkorn za ten post:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •