Strona 5 z 28 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 278

Wątek: Imperial Destroyer

  1. #41
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Imperial Destroyer Project

    No dobrze rozumiem, ale myślałem, że prawidłowo utworzyłem posta.

  2. #42
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Ok, dzięki i wybaczcie. Udało mi się zainstalować moda IDP Czekamy jeszcze na poprawki dalsze do LME. Smacznego jaja

  3. #43
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 8 podziękowań w 4 postach

  4. #44
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tosiek363 Zobacz posta
    A czy ostatni submod na polskie jednostki będzie działał na nową wersję ?

  5. #45
    marengo
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Paweł-K Zobacz posta
    A czy ostatni submod na polskie jednostki będzie działał na nową wersję ?
    Raczej nie, zresztą samo wgranie patcha 3.7 wymaga rozpoczęcia nowej kampanii.

    3.7+fix Changelog:

    - Dodano nowe frakcje: Warsaw confederation, Hungary confederation, Carnatic, Don Voiski, Jacobite Britain, Cree. W przypadku Konfederacji Warszawskiej można spodziewać się iż jej zaistnienie symuluje sytuacje polityczną I Rzeczpospolitej po śmierci Jana III Sobieskiego, elekcji Augusta II Mocnego i wkroczeniu Szwedów na ziemie polskie, kiedy to w opozycji do Sasa wybrano królem Stanisława Leszczyńskiego. Brawa Autorowi za to

    - Przerobiono niektóre jednostki

    - Dodano panele dla wszystkich frakcji

    - Zmieniono relacje dyplomatyczne na starcie celem lepszego odzwierciedlenia historii

    - Dodano nowe portrety

    - Dodano generator nazw dla Hetmanatu i Mołdawii

    - Nowe warunki zwycięstwa

    - Zwiększenie siły kawalerii

    - Obniżono liczbę żołnierzy w generalskiej straży przybocznej

    oraz wprowadzono inne zmiany. Pojawił się fix do patcha 3.7 zmniejszający celność moździerzy:

    https://disk.yandex.com/public/?hash...Oe%2B3l7a8g%3D

    Najpierw wgrywamy patch, później fix!

    Jest też nowa wersja submoda VDM, wszystkie linki do pobrania w pierwszym poście tematu na twcenter:

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?580871-Imperial-Destroyer-project-v3-
    Ostatnio edytowane przez marengo ; 19-04-2014 o 22:25

  6. #46
    Chłop Awatar marchlew1920
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    45
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam ..moze mi ktos pomoc bo wgralem tego moda i mam tylko szczatkowe jakies znaki napisow co jest nie tak

  7. #47
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez marchlew1920 Zobacz posta
    Witam ..moze mi ktos pomoc bo wgralem tego moda i mam tylko szczatkowe jakies znaki napisow co jest nie tak
    Trzeba wgrać patcha po angielsku bo sam mod jest rosyjsko-języczny chyba i nie wyświetlają Ci się znaki alfabetu łacińskiego.

  8. #48
    Chłop Awatar marchlew1920
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    45
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ok ..doszedlem jakos sam do tego ale pojawil sie inny problem ...rozpoczynam kampanie i chwile sie wczytuje i wywala mnie do pulpitu ..oraz inne pytanie wszystkie czesci wraz z patchem i fiksem zamieniam sobie gdzies jakims swoim folderze i potem calosc daje do Data ? albo inaczej jak nie bylo by to jakim problemem to prosze o podanie jak dokladnie to zainstalowac.. dziekuje

  9. #49
    marengo
    Gość
    Marchlew to Ty, tylko zmieniłeś nick?

    Zacznijmy od początku, no dobra może nie od stworzenia świata, ale jakbyś przeczytał dwie pierwsze strony tematu gdzie mocno produkowałem się, to doszedłbyś sam do wszystkiego. Mam czas, pada deszcz, więc wyjaśnię ci to łopatologicznie.

    Prawidłowo zainstalowane ID nie mam prawa crashować. Pierwsze 12 partów to surowe ID, nie do grania, lecz do zainstalowania patcha, obecnie w wersji 3.7. Pierwszy załącznik pokazuje jak wygląda zainstalowane ID w folderze data Empire. Masz tam pliki pack z "Lord" w nazwie wskazujące na przynależność do moda. Oprócz tego znajdują się tam dwa foldery ze skryptami dla wczesnej i późnej kampanii. Każdy z user.empire_script wklejasz do ukrytego folderu w AppData, w zależności od tego, która kampania cię interesuje.

    Załącznik nr 2 pokazuje mój nowy folder gdzie umieściłem cztery ściągnięte części patch'a 3.7 i następnie rozpakowałem je, otwierając w winrarze wyłącznie pierwszą część. Pozostałe rozpakowują się automatycznie. Otrzymałem nowy folder o nazwie Imperial Destroyer 3.7. W nowym folderze mam też rozpakowany fix i submod VDM.

    W folderze patcha 3.7 znajdują się pliki pokazane w załączniku nr 3, czyli kolejny folder Imperial Destroyer 3.7 z właściwymi plikami patcha wewnątrz, które musisz wyciąć/skopiować do Empire Total War i zamienić ze starymi pokazanymi na obrazku nr 1. Umieszczone one są w folderze data, czyli jak skopiujesz folder data do miejsca gdzie jest już jeden folder o takiej samej nazwie, to system zapyta się o scalenie folderów, a jeżeli zawarte są tam pliki nazwane tak samo, to otrzymasz kolejne zapytanie o zamienienie plików na nowsze Zgadzasz się i masz wgranie patch'a z głowy. Zawsze wygląda to podobnie, niezależnie od numerku patcha. Zawartość patch'a bez submodów pokazuje załącznik nr 4.

    Na obrazku nr 3 widzisz także nierozpakowane archiwa z submodami. Wgrywasz je w ten sam sposób. Co jest czym:
    Enabled_regions - odpowiada za wymianę regionów na drodze dyplomatycznej. W podstawowym ID tego nie ma.
    Enabled_square_formation - pozwala formować piechocie czworoboki. W ostatniej wersji nie działało to do końca poprawnie. Kawaleria miała tendencję do przenikania wewnątrz czworoboku.
    ENGLISH_TEXT - ten plik musisz wgrać na pewno, ponieważ zawiera on angielską wersję językową, bez niej będziesz miał puste pola zamiast opisów.
    Standard_movement_speed - powiększa zasięg ruchu na mapie kampanii, przywracając ten z podstawki. Dla mnie ważne, ponieważ nie zamierzam poruszać się tak jak w Shogunie 2, co jest pierwotnym założeniem ID opartym na gameplay'u tamtego tytułu.
    Standard_movement_speed+Enabled_square_formation - zawiera dwie wspominane opcje w wersji combo.

    Obrazek nr 5 pokazuje pliki znajdujące się w rozpakowanym archiwum z fix'em. Jest to po prostu Lord_BSM.pack, który jest już w pierwszych 12 częściach, został zamieniony przy wgraniu patch'a 3.7, a teraz musi być ponownie wgrany, ponieważ ten w patch'u jest wadliwy. Kopiujesz/wycinasz go do Empire data, dostajesz zapytanie o zamienienie, potwierdzasz i właśnie zakończyłeś instalowanie ostatniej wersji ID.

    Nie będę więcej powtarzał tego postu oraz pozostałych. Kto ich nie przeczyta, będzie miał problem wynikający z własnego lenistwa
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez marengo ; 22-04-2014 o 17:36

  10. #50
    Chłop Awatar marchlew1920
    Dołączył
    Apr 2014
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    45
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak to ja :-) po remoncie strony nie moglem sie zalogowac bo jak zakladalem rejestracje to mialem email ,ktory juz nie istnieje dlatego musialem jakos to ogarnac inaczej ...dziekuje za info ale zrobilem to juz wczoraj i wszystko smiga poza tymi czworobokami i chcialbym jeszcze dodac sub mod ten z chorobami ale tego juz nie ogarne bo trzeba cos tam nadpisywac chyba ...jeszcze raz dzieki za info ..acha , bardzo fajny mod :-)

Strona 5 z 28 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Regiments Unit Pack v.1.1 for IMPERIAL DESTROYER
    By lvcas in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 436
    Ostatni post / autor: 30-05-2020, 22:44
  2. Imperial Destroyer project v2.7 - problem
    By preussen6 in forum Empire
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 16:35
  3. Imperial Destroyer AI MOD
    By Salvo in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 10:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •