Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: Ogniem i Mieczem 2 - Retusz gry Polską

  1. #31
    Łowczy Awatar Chmura
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez KamilW Zobacz posta
    Koszty utrzymania wojska sa zbyt wysokie dla Korony wedlug mnie. Po 10 turach mam pusty skarbiec. Stoje na minusie, -100 tys. i dlug rosnie o 12 000 co ture. Rozwiazalem juz czesc wojska, ale wiele to nie daje. Czy ktos ma ten sam problem? Nie moge przeciez rozwiazac kazdej jednostki?!

    I o to chodzi ! Owczesną Rzeczplitą stać było na utrzymanie stałego wojska kwarcianego, ale suplement był rozpuszczany do domów po zakończeniu kampanii. By mieć pieniądze na jego opłacenie zbierano dodatkowe wysokie podatki - do tego służy budynek "podymne i łanowe" do postawienia w Warszawie. Niestety jego działanie jest póki co nie do końca poprawne.
    Moje próby gry Koroną kazały mi rozwiązać praktycznie cały suplement wojska i pozostawić jedynie kwarcianych, czyli na samym początku gry musiałem pogonić do domów połowę wojska :/ Jak będę miał trochę więcej czasu w najbliższej przyszłości to naprawie działanie systemu podatkowego. Nie obiecuję jednak niczego, bo za moda się wziąłem będąc na wypowiedzeniu, ale właśnie się ono skończyło :/

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    46
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dziekuje panom za porady. Czekam z niecierpliwoscia na dalsze zmiany i rozwoj calego moda. Powoli ida prace naszych rosyjskich kolegow.

  3. #33
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    Chmura, zrobisz reuplaud wersji "cała Rzeczoplita, bez podziału na Litwę"?
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  4. #34
    Chłop Awatar Jurand1908
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Chmura chciałbym zapytać czy dalej pracujesz nad swoimi poprawkami i czy wiesz może skąd wziąć te od towarzysza pancernego bo link w tamtym temacie wygasł. Pisałem z ruskimi, twierdzą że prace dalej trwają i mod będzie gotowy do końca roku tylko połowa ekipy im przepadła może warto byłoby zamienić z nimi słowo i podsunąć twoje poprawki przynajmniej mapa wygląda lepiej w nich tylko że kozacy wiszą mi w powietrzu zamiast siedzieć na koniach ale może to ja coś sknociłem. No i w sumie twoje grafiki budynków wyglądają o niebo lepiej niż te z cossack dla ukraińców, w ogóle to można by takie dać zamiast normalnych obrazków. A skoro zmieniłeś ilość prowincji to możesz też zmienić wygląd rzek powiedzmy żeby były przejezdne i położenie miast na mapie bo niektóre to pływają sobie jak atlantyda

  5. #35
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Jurandzie, a gdzie są Twoje patche do pobrania do moda, o których pisałeś na TWcenter kilka dni temu ?
    A Chmura chyba nie ma czasu ostatnio aby zajmować się modem od kiedy skończyło mu się jakieś wypowiedzenie.
    Pamiętam, że u mnie coś nie działało z poprawkami towarzysza pancernego i mnie wyrzucało, ale może to mój błąd przy instalacji.
    Tak sobie myślę, ciekawe co by wyszło gdyby powierzyć dokończenie moda OiM tej prężnej niemieckiej ekipie od 1648 - Wojna trzydziestoletnia. Chyba szybko byłby w pełni zrobiony.

  6. #36
    Chłop Awatar Jurand1908
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Nie pisałem o moich patchach tylko o tych które znalazłem zresztą w ogóle nie mogę tam pisać już bo blokują mi odpowiedzi nie wiedzieć czemu. Powierzenie skończenia moda według mnie bardziej pasowało by do innej ekipy ale puki co pisze na prywatnych do rusków a oni mówią że mod się ukarze pod koniec roku. Jeśli chodzi o OiM2 to próbuje tłumaczyć spolszczenie z tematu obok tylko powątpiewam w sens mojej pracy nad tym skoro niedługo ma się ukazać nowa wersja. Jak wgrałem poprawki od chmury to kozacy zamiast jeździć na koniach zaczeli latać w powietrzu, mógłbyś mi odpisać czy też tak masz bo poza tym poprawka mi się podoba zmieniona mapa i nowe budynki są ok tylko jednostki zostawiłbym takie jak w orginale dla tego też chciałem poprawki od towarzysza pancernego bo może twórcy OiM2 mogli by zaadaptować coś dla siebie z tego.

    Jak masz te poprawki od towarzysza pancernego to mógłbyś je gdzieś wrzucić np. na chomika bo jak wchodzę w link w tamtym temacie i prubuję je pobrać to wyskakuje mi
    Przekroczono limit czasu połączenia, a na 100% to nie wina internetu bo każdy inny plik ściągam bez problemu.

  7. #37
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Niestety nie potrafię pomóc bo tego moda próbowałem już dawno ponad rok temu za starych dobrych czasów, zanim wydano Rome II i był jeszcze towarzysz pancerny na forum i trwały ożywione dyskusje na temat OiM 2 i 1648-wojna 30-letnia. Sporadycznie teraz gram w tego niemieckiego moda, czekam i liczę, że nasz Potop będzie dobry i skończony za jakiś czas tak jak OiM 2 przez naszych wschodnich sąsiadów, jeśli chodzi o XVII wiek.

  8. #38
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    250
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    44
    Otrzymał 51 podziękowań w 38 postach
    Proszę, poprawki od towarzysza pancernego:
    http://chomikuj.pl/piotrkowalski89/M...rzysz+pancerny

    Jurand1908 - a coś więcej się dowiedziałeś na temat nowej wersji? Z tego co czytałem na twcenter to planują dodać nowe jednostki (dla 2. połowy XVII wieku) + rozszerzyć mapę na całą Europę. Pracują może nad nową, większą mapą regionalną? Bo od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie żeby stworzyć własną mapę, w oparciu np. o mapę Rusichi - dodatkowo rozszerzyć na Niemcy i na północ...
    Ostatnio edytowane przez k.m. ; 21-10-2014 o 17:56

  9. Użytkownicy którzy uznali post k.m. za przydatny:


  10. #39
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam Panowie, z góry przepraszam, doskonale wiem że spamuję i że tu nie powinienem pisać, ale mnie już szlag trafia... Od 40 minut szukam działającego linku do pobrania Ogniem i mieczem 2: total war i nic, wszystkie już powygasały... Nie wiem, może gugla nie umiem obsługiwać, ale jeśli ktokolwiek z Was miałby działający link to bardzo proszę, wrzućcie go tutaj. Jeszcze raz przepraszam...

  11. #40
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    250
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    44
    Otrzymał 51 podziękowań w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Straszny Kniaź Zobacz posta
    Witam Panowie, z góry przepraszam, doskonale wiem że spamuję i że tu nie powinienem pisać.
    No właśnie. Od takich rzeczy jest temat OiM2 dyskusja ogólna, są tam też podane ewentualne linki do chomików. Możesz również spróbować pobrać stąd:
    http://empiretw.ru/board/index.php?s...6&st=0&start=0

    "Зеркало 1", czyli :
    http://www.borncash.org/dw/?a=070400...://empiretw.ru

    Jest to pełna wersja, ze wszystkimi poprawkami, nie wymagająca nic innego.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ogniem i Mieczem
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 169
    Ostatni post / autor: 20-10-2016, 22:51
  2. Ogniem i Mieczem
    By PaskudnyPludrak in forum Gry bitewne
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 16-01-2015, 18:34
  3. Spolszczenie Ogniem i Mieczem 2
    By Ensis in forum Projekty polonizacyjne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •