Strona 77 z 84 PierwszyPierwszy ... 27677576777879 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 834

Wątek: MEDIEVAL II TOTAL WAR - dyskusje ogólne

  1. #761
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Da sie grac w multi

  2. #762
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    A czemu ma się nie dać?

    Niech żyje Gwardia!

  3. #763
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Pytanie do osób z wersją Steam: czy ściąga Wam dzisiaj grę od nowa i czy zniknął dodatek jako samodzielna gra w bibliotece gier? :O
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  4. #764
    Asuryan
    Gość
    Już wczoraj. Związane jest to z wprowadzeniem multi na steam. Ponoć nawet można zarejestrować wersję płytową jako steamową.

  5. #765
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Ładnie... jeśli tak to było by mi bardzo miło i bym mógł odzyskać Kingdomsa w końcu.

  6. #766
    Asuryan
    Gość
    Spróbuj aktywować kod z gry na steam, wtedy się przekonamy.

  7. #767
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram już trochę w Medka, ale cały czas są kwestie, które mnie nurtują .

    1. Od czego zależą zdobywane cechy jak np. "Zwycięstwo najważniejsze" albo "Okrutny władca"? Nie pojmuję tego... Dlaczego za zdobycie miasta okupacją mój generał dostaje + do strachu? Zdarza mi się to naprawdę często, dlatego nie potrafię zrobić szlachetnego generała, zawsze wychodzi taki nijaki. I nie wiem czy tylko ja tak mam, ale w jednej kampanii parę razy klikałem na wrogą armię i "wycofywałem atak" (wychodziłem z okienka bitwy) za co otrzymywałem + do rycerskości. Dostałem tak chyba z 4 punkty. Celowo tego nie robiłem, wyszło przypadkiem jak sprawdzałem stosunek sił.

    2. Mieliście takie armie, które miały duże doświadczenie w walce? U mnie to zawsze wyglądało tak, że po każdej bitwie łączyłem pozostałe jednostki w jedną kartę, bo zawsze lepiej atakować w bitwie 60 konnymi niż np. 20 po 3. I w ten sposób po wielu bitwach mam jednostki z 2-3 brązowymi blaszkami. Jak miałem jakieś srebrne albo złote, to tylko wyjątkowo mało liczebne jednostki. Kiedyś w jakimś poradniku czytałem, że o doświadczenie trzeba dbać, ale jak mam to robić, jeśli na froncie zdobywa się osady i idzie na następne. Zazwyczaj po paru porządnych bitwach zostają mi resztki, a kolejne miasta podbijam tylko jeśli uzupełnię szeregi najemnikami.

  8. #768
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arrim Zobacz posta
    2. Mieliście takie armie, które miały duże doświadczenie w walce? U mnie to zawsze wyglądało tak, że po każdej bitwie łączyłem pozostałe jednostki w jedną kartę, bo zawsze lepiej atakować w bitwie 60 konnymi niż np. 20 po 3. I w ten sposób po wielu bitwach mam jednostki z 2-3 brązowymi blaszkami. Jak miałem jakieś srebrne albo złote, to tylko wyjątkowo mało liczebne jednostki. Kiedyś w jakimś poradniku czytałem, że o doświadczenie trzeba dbać, ale jak mam to robić, jeśli na froncie zdobywa się osady i idzie na następne. Zazwyczaj po paru porządnych bitwach zostają mi resztki, a kolejne miasta podbijam tylko jeśli uzupełnię szeregi najemnikami.
    Ja zawsze mało liczebne jednostki, ale z dużym doświadczeniem odsyłałem do miasta i uzupełniałem.
    W ten sposób doświadczenie zostaje.

  9. #769
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wydaje mi się że ceche "zwycięstwo najważniejsze" otrzymuje generał, który przy wielkich stratach ale wygrywa ( nie liczy się z życiem swoich rycerzy).

  10. #770
    Łowczy Awatar JanuszFanatyk
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    119
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzień dobry wszystkim, jestem nowym użytkownikiem forum i mam do was pytanie.Czy istnieje jakiś dobry stabilny mod o wczesnym średniowieczu? Wiecie walki Słowian z germanami, wikingami itp.
    Grałem kiedyś w moda Wrath of norsemen, ale w ogóle mi się nie spodobał ze względu na praktyczny brak akcji oraz system płac i dochodów.Po dwóch czy trzech turach bez względu na to co budujemy i tak będziemy zadłużeni.
    Bardzo przydał mi do gustu mod Bellum Crucis7.0 jeśli chodzi o szybki zwrot akcji lecz system płac i dochodów w tym modzie to całkowita porażka, płacenie jakiś durnych trybutów nie wiadomo za co, przy 50 turze miałem już 100 tys na minusie.Lecz po wywaleniu skrypta money script przez 193 tury dało się grać do czasu gdy wywalało do pulpitu podczas tury.Przez co nie mogłem ukończyć kampanii co mnie bardzo zasmuciło.Nawet cofnąłem się o 10 tur wstecz, zrobiłem inne działania niż wtedy lecz i tak wywalało do pulpitu przy ładowaniu się 194 tury co uniemożliwiło mi kontynuowania kampanii.Dotychczas grałem tylko w 3 mody z czego bellum crucis wypadł najlepiej, grałem także w stainless steel 6.4 ale ten mod jest stanowczo za nudny, zupełnie nic się nie dzieje, wieczne sojusze, strasznie mało jednostek, bardzo mało prowincji, bitwy są bardzo łatwe nawet na najtrudniejszym poziomie do tego ciągłe zdrady moich wojsk z niewyjaśnionych powodów całkowicie zasmucały dalszą rozgrywkę.Reasumując poszukuje stabilnego moda z dość agresywnym AI i najlepiej z kampanią zaczynającą się we wczesnym średniowieczu 700-900 rok, z różnorodnymi jednostkami.

Strona 77 z 84 PierwszyPierwszy ... 27677576777879 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Shogun 2: Total War - DYSKUSJE OGÓLNE
    By voitek in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1121
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 05:58
  2. ROME TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 27-09-2019, 16:51
  3. NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 847
    Ostatni post / autor: 31-05-2018, 23:17
  4. MEDIEVAL TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 07:51
  5. EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 675
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 09:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •