Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Poradniki do KO

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Odpal sobie grę i popróbuj toczyć bitwy sam ze sobą w różnych konfiguracjach. Podobne mam zdanie co do tworzenia poradników, zainteresujcie się grą, to Wam będzie łatwiej szło. Co jak co, nie chciałbym by ktoś miał na talerzu wyłożone to, do czego każdy inny musiał dochodzić jakiś czas poprzez obserwowanie gry i wyciąganie wniosków.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  2. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Ja mam trochę odmienne zdanie. Chciałbym by przewaga wynikająca ze znajomości mechaniki gry była jak najmniejsza. Chciałbym widzieć rozgrywkę jako swego rodzaju partie
    szachów gdzie liczą się umiejętności strategiczne, inteligencja itd a nie znajomość mechaniki gry jak w jakimś COD czy innej mało skomplikowanej grze.

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach
    W szachy bez doświadczenia i jakiegoś poziomu wiedzy też nie odniesiesz za wiele sukcesów.

    Akurat odnośnie jednostek, to matisek napisał co zrobić, najlepiej to sprawdzić sobie samemu co jest dobre, a co nie. Dla każdej jednostki jest napisane ilu zabiła.

  4. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    To ty Avasil jesteś przeciwny tego typu poradnikom czy nie bo już się pogubiłem xd

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach
    Nie jestem przeciwny, ale to nie znaczy, że od razu bym wszystko wypisywał, szczególnie właśnie takie "drobiazgi", które można sobie łatwo sprawdzić. A akurat jeśli ktoś chce grać na dobrym poziomie, to powinien się przyzwyczajać do symulacji w singlu

  6. Użytkownicy którzy uznali post Avasil za przydatny:


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •