Strona 38 z 50 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 491

Wątek: Megasubmod do BC 7 dyskusja i błędy

  1. #371
    Wojski
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czy grał ktoś w medka na win10 ? Bo ja mam problemy z uruchomieniem, ze względu na blak oryginału i nie wiem czy wobec tego jednak wydać 30zł w empiku czy instalować bellum już teraz. Bo pograłbym sobie dziś.

  2. #372
    Wojski
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    @exar
    Nie jest duży, max kilka-naście, ale niezbyt często.

  3. #373
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Na obecnej ekonomii z Megasubmoda i kosztach jednostek, spam nie jest duży. Trzeba się pomęczyć z ekonomią by mieć kilka silnych armii. Dlatego popieram Wino z racji na ogromną stabilność warto by go wzbogacić. Może się Exarowi za jakiś czas to uda.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 28-04-2016 o 19:21

  4. #374
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Submod muzyczny jest częścią megasubmoda. Da się w jakiś sposób pominąć instalację tego submoda muzycznego? Przyznam szczerze że utwory z Gry o tron i podobne w ogóle nie pasują mi tu klimatycznie.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  5. #375
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez exar Zobacz posta
    Jak wygląda w BC 7 spam armii? Gdzieś natrafiłem na info od któregoś z forumowiczów, że występuje ale nie jest jakiś szczególnie duży.
    Historyczne postacie, po jedną na frakcje przez całą grę (chyba jedną, jest to elitarna armia + postać hisotryczna) i bonusowy garnizon chyba w dwóch najważniejszych prowincjach. Nic większego niż w 6.3. Jeśli wydaje Ci się, że bot wytrzasną armię znikąd to po prostu Cię zaskoczył. Dodatkowo im wyższy poziom trudności tym jednostki AI dostają przy rekrutacji dodatkowy bonus do doświadczenia.

  6. #376
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 496
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    53
    Otrzymał 189 podziękowań w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Shay Ruan Zobacz posta
    Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Submod muzyczny jest częścią megasubmoda. Da się w jakiś sposób pominąć instalację tego submoda muzycznego? Przyznam szczerze że utwory z Gry o tron i podobne w ogóle nie pasują mi tu klimatycznie.
    niestety nie, ale w kolejnym megasubmodzie mógłbym w sumie zrobić muzę jako opcja.

    P.S. na naszym forum są dwa fajne poradniki: "Przenoszenie jednostek między modami" i "Jak czytać plik battle_models.MODELDB". No i po ich przeczytaniu tak z grubsza zaczaiłem sprawę. Te na twc po angielsku chyba gorzej opisane, poza tym z angielskim nie jestem tak za pan brat jak z ojczystym Jakbym miał więcej czasu to może i bym dał radę poprzerzucać co nieco z innych modów do BC 7.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  7. #377
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    Beta Tsardoms wyszła, jednostki są niesamowite a detale wykręcają gałki oczne, np tekstury pawęży włóczników węgierskich. Z tego co wyczytałem, powinni zgodzić się na umieszczenie swoich jednostek w innym modzie. W ich teamie jest Polak, Miszel spróbuje do niego napisać w tej sprawie.

    wino, może spróbuj przenieść polskie jednostki z bc6.3 hellvarda a ja bizantyjczyków z tsardoms, co Ty na to?

    tak na marginesie, fajnie gdy by ktoś ogarnięty przystosował EDU bellum pod standardy RC.

  8. #378
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Exar, ja nie wiem czy to dobry pomysł z przenoszeniem jednostek z Tsardoms Bądź co bądź są o wiele lepiej wykonane niż te z Bellum i będzie to straszny kontrast. Słabo to będzie wyglądać, jak jednostki z Tsardoms będą walczyć z bellumowymi, które choć naprawdę ładne to im nie dorównują.

    Niech żyje Gwardia!

  9. #379
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach
    @exar
    Akurat pawężnicy to stara, ale wciąż doskonała robota ekipy Magyar Mod Dobrze, że ludzie z Tsardoms dodali Madziarom kawalerię, bo w Magyar Mod jej nie zrobiono.


    Pisałem już do wina, że przeniesienie polskich jednostek z submoda do 6.3 na 7 nie jest proste i nie ograniczy się do do poprzerzucania plików i zmian w edu Włosi wprowadzili Litwę, która dzieli część jednostek z Polską i po prawdzie wygląda to często groteskowo, przemieszane herby i ahistoryczne uzbrojenie dla jednej i drugiej frakcji. W miarę szybko mogę przenieść kilka podstawowych jednostek typu oszczepnicy, ale z tymi bardziej zaawansowanymi wiązałaby się już zmiana tekstur, a w niektórych przypadkach nawet zabranie ich Litwie i zrobienia dla nich nowych, o ile oczywiście limit jednostek by na to pozwolił, w przeciwnym wypadku trzeba by coś skasować. Czyli ogólnie mówiąc kupa roboty, ale robiąc tylko podmianę z 6.3 na 7 będziemy mieli za przeproszeniem wielką kupę
    Ostatnio edytowane przez HellVard ; 28-04-2016 o 20:31

  10. #380
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    Trochę podobnie odwalili z Gruzją w 6.3 (nie wiem jak w 7 ale założę się, że nic nie zmienili), miszmasz jednostek lokalnych z bizantyjskimi mimo iż mieli wzór jaki wypracowali autorzy broken crescent, przedstawiający odrębną kulturę i wojskowość Gruzji. W sumie to też dziwię się, że do 7 nie użyli skinów jednostek zachodnich jakie udostępnił GeminiSandy a są świetne, można je zobaczyć w DLV+BB lub SS+SSHIP. Obserwuje też prace Paleologosa który robi jednostki pod Titaniuma, również świetnie wyglądają.

Strona 38 z 50 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •