Strona 17 z 37 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 362

Wątek: Skargi i zażalenia

  1. #161
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    293
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 15 postach
    W ramach tolerancji dla religii katolickiej dostałem właśnie kolejne ostrzeżenie , tym razem od Sampy za wypowiedź w wiadomym temacie, gdzie podałem katolickie rozwiązanie na problem sodomii.
    Rozumiem, że nie ma tolerancji dla przeciwników tolerancji. Dobrze, że jeszcze nie mordujecie za to tak jak wasi ideowi przodkowie mordowali księży w czasie rewolucji antyfrancuskiej zwanej dla niepoznaki francuską.
    Szkoda tylko że w swej zaciekłości antykatolickiej Pampa mocno się pogubił w zeznaniach za co to ostrzeżenie, może więc przytoczę:
    Witaj romanrozynski,

    Otrzymałeś ostrzeżenie na Polskie Uniwersum Total War.

    Powód: dublowanie postów
    -------
    Twoja ostatnia szansa, jeszcze jeden taki wyskok i witamy w karcerze. Nie żyjemy w średniowieczu, nie mordujemy ludzi za ich przekonania, zaakceptuj to, albo zaakceptuj bana.
    -------

    Ilość punktów karnych: 1

    Oryginalna wiadomość:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?p=442566
    Ciekawość, jaki masz pomysł ( złoty środek ) na rozwiązanie problemu homoseksualistów ?


    Palenie na stosie. W średniowieczu się sprawdzało, dlaczego dziś miałoby być inaczej ?


    Pozdrawiamy,
    Polskie Uniwersum Total War
    A więc dublowanie postów (którego nie było) czy wiara katolicka, proszę chociaż sprecyzować i wreszcie stwierdzić fakt, że katolicka argumentacja w tematach społeczno-polityczno-obyczajowych skutkować będzie ostrzeżeniami i banem.

  2. Użytkownicy którzy uznali post romanrozynski za przydatny:


  3. #162
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Jaka katolicka argumentacja? Toż to twój radykalizm religijny prezentowany i kłócenie się z innymi użytkownikami forum skutkuje sankcjami, a nie wyznanie.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Piner za przydatny:


  5. #163
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    293
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 15 postach
    Nie radykalizm tylko znajomość religii katolickiej i faktów z nią związanych.
    W omawianym przypadku Kościół preferował podane przeze mnie rozwiązanie (nie chodzi o konkretną karę śmierci tylko karę śmierci, jestem na tyle liberalny, że każda inna jej forma by była dla mnie także odpowiednia). Wynika to zresztą ze słów św. Pawła z jednego z listów gdzie potwierdził w kwestii sodomii nauczanie starotestamentowe. Było ono zresztą stosowane nawet w nazbyt czasami tolerancyjnej Polsce.

  6. #164
    Pampa
    Gość
    To co ty nazywasz katolicyzmem moznaby nazwać islamem w najgorszej formie. Jestem katolikiem, chrześcijaninem, i brzydza mnie teksty o stosach dla kogokolwiek. Tak kolego sie na katolika malujesz a co mówi NOWY TESTAMENT o jakichkolwiek wrogach? Albo jesteś Żydem który przyjmuje dość radykalny ST za najważniejszy albo idziesz za Jezusem i miłosierdziem. Niestety właśnie przez takich ludzi jak ty, ateiści mają pożywke. Zrób przysługę religii, i przestań się wypowiadać, bo nawet w średniowieczu wzieliby cie za oblakanego. Btw miało być upomnienie ale coś się zepsuło, sprawa w toku.

    PS kto jest ważniejszy Jezus czy Paweł?

  7. Następujących 5 użytkowników podziękowało Pampa za ten post:


  8. #165
    Asuryan
    Gość
    Zamieniłem to ostrzeżenie na upomnienie z powodu prowokacji, gdyż taka była intencja Pampy, tylko coś system namieszał. Ale jeszcze jeden taki wyskok powodowany fanatycznym radykalizmem i się pożegnamy na przynajmniej 2 miesiące.

  9. #166
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Jak tak dalej pójdzie, to kolega zostanie męczennikiem. Później już tylko beatyfikacja, więc gra warta świeczki
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  10. Następujących 4 użytkowników podziękowało Marat za ten post:


  11. #167
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Wybaczcie panowie, że się wtrącam, jednak może warto wszystkim uświadomić, kto kryje się za nickiem "romanróżyński". Marek to zwyczajny troll, znany mi świetnie choćby z forum "historycy.org", gdzie ma już bana na kilku kontach(tak, chłop jest zawzięty). Obdarzony sporym talentem badawczym(czytałem jego Zbaraż i polecam serdecznie), choć historykiem nie jest- co oczywiście nie przeszkadza mu w mieszaniu z błotem uznanych nazwisk. Trochę będzie tu mojej prywaty, ale jeśli ktoś z jednej strony stroi się w piórka gorliwego katolika, a z drugiej, po śmierci poczytnego Autora(znanego przede wszystkim z serii Historyczne Bitwy), publicznie oświadcza, że: "Wcale nie jest mu go żal", to jest tu coś nie tak. Jestem tylko zwykłym userem, ale sądzę, że dla kogoś takiego nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie. Im dłużej pozostanie na forum, tym więcej smrodu po sobie zostawi, to pewne jak amen w pacierzu. Nie może też być większego ciosu dla kogoś o tak przerośniętym ego, jak zwyczajnie wymazać go z pamięci i o nim nie rozmawiać.

  12. Następujących 8 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  13. #168
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To co ty nazywasz katolicyzmem moznaby nazwać islamem w najgorszej formie. Jestem katolikiem, chrześcijaninem, i brzydza mnie teksty o stosach dla kogokolwiek. Tak kolego sie na katolika malujesz a co mówi NOWY TESTAMENT o jakichkolwiek wrogach? Albo jesteś Żydem który przyjmuje dość radykalny ST za najważniejszy albo idziesz za Jezusem i miłosierdziem. Niestety właśnie przez takich ludzi jak ty, ateiści mają pożywke. Zrób przysługę religii, i przestań się wypowiadać, bo nawet w średniowieczu wzieliby cie za oblakanego. Btw miało być upomnienie ale coś się zepsuło, sprawa w toku.
    Nie wszyscy ateiści są źli. Normalny ateista nie walczy z religią (bo po co walczyć z czymś w co się nie wierzy), chyba że religia atakuje pierwsza. Choć oszołomy znajdą się wszędzie.


    A co do głównej sprawy, to jeśli użytkownik łamie regulamin to wyciągać konsekwencje wynikające z tego regulaminu.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 12-07-2017 o 07:44

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  14. #169
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    293
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 15 postach
    Jestem katolikiem, chrześcijaninem, i brzydza mnie teksty o stosach dla kogokolwiek.
    Świętych Kościoła nie brzydziły, może dlatego takie zwyrodnienia jak marksizm, socjalizm, komunizm, liberalizm niszczą świat od stosunkowo niedawna.
    Sw. Mikołaj znany z pomocy ubogim, gdy było trzeba dał po pysku heretykowi Ariuszowi:
    http://tenetetraditiones.blogspot.co...w-mikoaja.html
    Wątpię zresztą byś był katolikiem, ewentualnie tzw. liberalnym katolikiem a jak stwierdził Pius IX liberalny katolik jest największym wrogiem Chrystusa:
    http://www.fronda.pl/a/pius-ix-uczyl...ola,43675.html
    PS kto jest ważniejszy Jezus czy Paweł?
    Czyją naukę głosił Paweł?
    Tak kolego sie na katolika malujesz a co mówi NOWY TESTAMENT o jakichkolwiek wrogach?
    Miłość nieprzyjaciół nie sprzeciwia się karaniu przestępców, Kościół nigdy nie wystąpił też przeciwko karze śmierci, przeciwnie, zawsze ją popierał. Wreszcie nie jesteśmy kolegami.
    Albo jesteś Żydem który przyjmuje dość radykalny ST za najważniejszy albo idziesz za Jezusem i miłosierdziem.
    Jezus sam powiedział że przyszedł wypełnić prawo, oczywiście to dane żydom przez Ojca, a nie te dodatki co sobie powymyślali. Skoro jego apostoł potwierdził prawo starotestamentowe w kwestii sodomii to jako katolik nie mam prawa tego negować, gdyż negacja jednej prawdy katolickiej wyklucza z Kościoła.
    Niestety właśnie przez takich ludzi jak ty, ateiści mają pożywke. Zrób przysługę religii, i przestań się wypowiadać, bo nawet w średniowieczu wzieliby cie za oblakanego.
    Wycieczki osobiste niskiego lotu pokazują poziom moderatora Pampy
    jeśli ktoś z jednej strony stroi się w piórka gorliwego katolika, a z drugiej, po śmierci poczytnego Autora(znanego przede wszystkim z serii Historyczne Bitwy), publicznie oświadcza, że: "Wcale nie jest mu go żal", to jest tu coś nie tak.
    Chodzi tu o Romana Romańskiego, który nie tyle jest Autorem co przepisywaczem bez warsztatu historycznego, którego nędzne książki odwracają uwagę od prac wartościowych których jest niestety mało. Rynek historyczny wypełniają głównie bezwartościowe śmieci. Trudno żebym się nie cieszył, że jeden z twórców tego typu literatury nie napisze już żadnego gniota.

  15. #170
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    @Pyrrus89 miał rację a te podążanie w zaparte ze strony @romka tylko mnie utwierdza w trafności oraz słuszności co do jego oceny.Jedyne co pozostaje to



    Ewentualnie dalsza lektura jego teologiczno-moralnych wynaturzeń w sam raz dobrych do porannej kawy .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 17 z 37 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •