Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93

Wątek: Liga Polska 3v3(propozycje zasad bitewnych)

  1. #91
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    117
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Liga Polska 3v3(zasady bitewne)

    Ja proponuję:

    Fundusze: 14k - bo jest w czym wybierać

    Rozmiar jednostek: średnie - duże

    Ograniczenia: 2 arty bez haubic, rakiet, moździerzy, unicornów i ogólnie no fixed, żeby były tylko normalne armaty (6",9",12"...itd.), a nie jakieś nie wiadomo co.

    Lekkiej, kawalerii bym nie ograniczał bo po co? Każdy normalnie wie ile ma brać do dobrej gry, bo noobów w klanach raczej nie ma. Świadczyło by to o klanie. Główne ograniczenie to artyleria. Nawet w czasach Napoleońskich na kilka tysięcy wojska przypadało kilka armat. A haubice i innego rodzaju artyleria raczej służą do oblężenia miast. Takie jest moje zdanie.

  2. #92
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Liga Polska 3v3(zasady bitewne)

    Cytat Zamieszczone przez Markouno
    Zapomniano nie tylko o lekkiej 100 ,taki układ w zasad będzie preferował w zasadzie jeden styl no ale ma to swoje plusy będą bitwy krótkie
    Cytat Zamieszczone przez Niesmiertelnik
    Jeżeli mogę podsumować zasady to powiem, że ograniczenie tylko i wyłącznie piechoty strzelającej na 125m jest chyba złym wyborem.
    Te oddziały są zbyt drogie i nieefektywne żeby je limitować, a wygląda na to że zapomniano o lekkiej piechocie....
    Jak już wspomiałem wyżej,ciężko ustalić zasady tak aby każdy z Was był zadowolony Ta zasada daje szanse innym frakcjom,poza tym nikt nie zabrania Wam budować armii na lekkiej piechocie o zasięgu 100,jestem tylko ciekaw jak bedzię się prezentować po szarży Lansjerów(Nieśmiertelnik,przypomnij sobie gdy ostatnio grałeś Hiszpanią i co przeważyło w tej bitwie)Kiedy skończy się pierwsza edycja lig polskiej 3v3,bedzię czas na krytyke i uwagi.




    Cytat Zamieszczone przez Konrad III
    Ja proponuję:

    Fundusze: 14k - bo jest w czym wybierać

    Rozmiar jednostek: średnie - duże

    Ograniczenia: 2 arty bez haubic, rakiet, moździerzy, unicornów i ogólnie no fixed, żeby były tylko normalne armaty (6",9",12"...itd.), a nie jakieś nie wiadomo co.

    Lekkiej, kawalerii bym nie ograniczał bo po co? Każdy normalnie wie ile ma brać do dobrej gry, bo noobów w klanach raczej nie ma. Świadczyło by to o klanie. Główne ograniczenie to artyleria. Nawet w czasach Napoleońskich na kilka tysięcy wojska przypadało kilka armat. A haubice i innego rodzaju artyleria raczej służą do oblężenia miast. Takie jest moje zdanie.
    Konrad III,czytaj uważnie...zasady były ustalane przez ostatnie tygodnie(wystarczy przejrzeć cały temat)a od wczoraj możesz juz je podziwiać( ) w tym samym dziale.Wystarczy cofnąc do tematu "Liga Klanowa 3/3" Pozdrawiam i zarazem czekam na legendarny polski klan IPL którego nie powinno zabrankąć w dzisiejszych czasach.
    Otwarta rekrutacja do Sacred Company
    http://www.sacredcompany.byethost17.com/forum/
    Całe życie z wariatami!

  3. #93
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    414
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Liga Polska 3v3(zasady bitewne)

    Jak już wspomiałem wyżej,ciężko ustalić zasady żeby każdy był zadowolony Ta zasada daje szanse innym frakcjom,poza tym nikt nie zabrania Wam budować armii na lekkiej piechocie o zasięgu 100,jestem tylko ciekaw jak bedzię się prezentować po szarży Lansjerów(Nieśmiertelnik,przypomnij sobie gdy ostatnio grałeś Hiszpanią i co przeważyło w tej bitwie)

    Nikt cie nie ocenia to jest wasz turniej i wasze propozycje a ocena bedzie po turnieju w formie opinni graczy.
    Moim zdaniem zasady powinny byc tak wyważone aby nie kreowały schematycznego grania.
    To co pisze to moja opinia do ktorej mam prawo a bezposrednim odnosnikiem bedzie to czy ktos bedzie gral no ale na bezrybiu i rak ryba.
    Osobiście nie spod kalem sie aby ktos bral wiecej niz 4 jednostki lansjerow czy lekkiej 125 wiec to praktycznie zadne ograniczenie za to zabierając rosji unicornu 20 stworzyliście praktycznie nacje niegrywalna zabierając jej glowny atut.
    Gralem nie raz z niesiolem i wiem jaki jest efekt koktajlu lekka 100 z 5 miarek ,ze 2-3 miarki lansjerow na skrzydla do smaczku liniowki i daje słowo przeczyszcza.
    A takie zasady do zachęta do .............. no ale to juz w pojedynkach zaskoczymy przeciwników
    Ale po ptokach i satysfakcji i zażartych pojedynkow zycze bowiem BS napewno stanie do walki.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Podobne wątki

  1. Liga Polska RTW 1v1
    By attyla|PL| in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-12-2012, 20:00
  2. Liga Polska Medieval II - Historia
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 19:18
  3. Polska liga 3v3
    By Niesmiertelnik in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 24-04-2010, 13:02
  4. Liga Polska RTW 1v1
    By attyla|PL| in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •