Zapraszam Jedna z niewielu dyscyplin zespołowych oprócz piłki ręczej, gdzie trzymamy od lat poziom nastrajający do zadowolenia. Dzisiaj już zaczęli mecz o 17 godzinie
Jak nie zapomnę to będę aktualizował posta na bieżąco
--------------------------------------------------------
Dobra strona do śledzenia na żywo wyników z MŚ
http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368, ... wizdy.html
Grupa F z 2 wrz, 17:13
25.09 Polska Kanada 3:0
Niemcy Serbia 0:3
26.09 Kanada Serbia 3:1
Polska Niemcy 3:2
27.09 Niemcy Kanada 3:0
Serbia Polska 1:3
lp. drużyna m. z. p. pkt.
1. Polska 3 3 0 6
2. Serbia 3 1 2 4
3. Niemcy 3 1 2 4
4. Kanada 3 1 2 4
Kadra na Mistrzostwa
nr zawodnik pozycja data ur. wzr./waga atak/blok klub
1 Piotr Nowakowski środkowy 18.12.1987 205 / 90 355 / 340 Domex Tytan AZS Częstochowa
2 Michał Winiarski przyjmujący 28.09.1983 200 / 82 355 / 335 PGE Skra Bełchatów
3 Piotr Gruszka przyjmujący 08.03.1977 206 / 100 355 / 330 Halkbank Ankara
5 Paweł Zagumny rozgrywający 18.10.1977 200 / 88 336 / 317 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
6 Bartosz Kurek przyjmujący 29.08.1988 205 / 87 352 / 326 PGE Skra Bełchatów
9 Zbigniew Bartman przyjmujący 04.05.1987 198 / 83 352 / 320 AZS Politechnika Warszawska
10 Mariusz Wlazły atakujący 04.08.1983 197 / 75 362 / 343 PGE Skra Bełchatów
12 Patryk Czarnowski środkowy 01.11.1985 201 / 85 355 / 335 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14 Michał Ruciak przyjmujący 22.08.1983 189 / 75 336 / 305 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15 Piotr Gacek libero 16.09.1978 185 / 78 325 / 305 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16 Krzysztof Ignaczak libero 15.05.1978 188 / 86 330 / 315 Asseco Resovia Rzeszów
17 Michał Bąkiewicz przyjmujący 22.03.1981 196 / 79 345 / 335 PGE Skra Bełchatów
18 Marcin Możdżonek środkowy 09.02.1985 211 / 93 358 / 338 PGE Skra Bełchatów
19 Grzegorz Łomacz rozgrywający 01.10.1987 187 / 80 335 / 315 Jastrzębski Węgiel
Tak zaczęli. składy:
Nasi
1
Nowakowski
*
2
Winiarski
*
3
Gruszka
*
5
Zagumny
*
6
Kurek
*
16
Ignaczak
*
18
Możdżonek
* Grupa F
* Grupa A
* Grupa B
* Grupa C
* Grupa D
* Grupa E
* -------
* Grupa R
* Grupa N
* Grupa O
* Grupa Q
* Grupa P
* Grupa G
* Grupa I
* Grupa H
* Grupa L
* Grupa M
* O miejsca 9-12.
* O miejsca 5-8.
* Finały
I faza grupowa
* I faza grupowa
* II faza grupowa
* III faza grupowa
* Finały
* O miejsca 5-8.
* O miejsca 9-12.
data dzień godz. miasto grupa drużyna drużyna
25.09 sobota 17:00 Mediolan A Egipt Iran
17:00 Werona B Brazylia Tunezja
17:00 Modena C Rosja Kamerun
17:00 Reggio Calabria D Wenezuela Argentyna
17:00 Turyn E Francja Czechy
17:00 Triest F Polska Kanada
21:00 Mediolan A Włochy Japonia
21:00 Werona B Hiszpania Kuba
21:00 Modena C Australia Portoryko
21:00 Reggio Calabria D USA Meksyk
21:00 Turyn E Bułgaria Chiny
21:00 Triest F Niemcy Serbia
26.09 niedziela 17:00 Mediolan A Iran Japonia
17:00 Werona B Tunezja Kuba
17:00 Modena C Kamerun Portoryko
17:00 Reggio Calabria D Argentyna Meksyk
17:00 Turyn E Czechy Chiny
17:00 Triest F Kanada Serbia
21:00 Mediolan A Egipt Włochy
21:00 Werona B Brazylia Hiszpania
21:00 Modena C Rosja Australia
21:00 Reggio Calabria D Wenezuela USA
21:00 Turyn E Francja Bułgaria
21:00 Triest F Polska Niemcy
27.09 poniedziałek 17:00 Mediolan A Japonia Egipt
17:00 Werona B Hiszpania Tunezja
17:00 Modena C Australia Kamerun
17:00 Reggio Calabria D Meksyk Wenezuela
17:00 Turyn E Bułgaria Czechy
17:00 Triest F Niemcy Kanada
21:00 Mediolan A Włochy Iran
21:00 Werona B Kuba Brazylia
21:00 Modena C Portoryko Rosja
21:00 Reggio Calabria D USA Argentyna
21:00 Turyn E Chiny Francja
21:00 Triest F Serbia Polska
MŚ 2010
Grupa A
Drużyna M P Sety
Włochy 3 6 9:2
Egipt 3 4 5:6
Japonia 3 4 4:8
Iran 3 4 5:7
MŚ 2010
Grupa B
Drużyna M P Sety
Kuba 3 6 9:4
Brazylia 3 5 8:4
Hiszpania 3 4 6:7
Tunezja 3 3 1:9
MŚ 2010
Grupa C
Drużyna M P Sety
Rosja 3 6 9:3
Portoryko 3 5 8:4
Kamerun 3 4 3:7
Australia 3 3 3:9
MŚ 2010
Grupa D
Drużyna M P Sety
USA 3 6 9:3
Argentyna 3 5 7:4
Meksyk 3 4 6:6
Wenezuela 3 3 0:6
MŚ 2010
Grupa E
Drużyna M P Sety
Francja 3 6 9:4
Czechy 3 5 8:5
Bułgaria 3 4 6:6
Chiny 3 3 1:9
MŚ 2010
Grupa F
Drużyna M P Sety
Polska 3 6 9:3
Serbia 3 4 5:6
Niemcy 3 4 5:6
Kanada 3 4 3:7