Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 216

Wątek: [DLC] Empire Divided - Campaign Pack

  1. #61
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Wg mnie w opisie są przykładowe jednostki. Byłyby wg tego po 4 nowe jednostki na frakcje rzymskie, a na screenach widać po kartach jednostek znacznie węcej
    np. tu jest 8
    http://cdn.edgecast.steamstatic.com/...g?t=1510153791
    a tu 10
    http://cdn.edgecast.steamstatic.com/...g?t=1510153791
    Oby to się potwierdziło. Ale te karty jednostek uległy takim zmianom,że właściwie ciężko stwierdzić, które jednostki będą naprawdę nowe.

    W DeI są inne. Inne proporcje i układ postaci. Tutaj mamy raczej zbliżone do Medieval Kingdoms - postacie od pasa widziane z profilu. Wykorzystano już to w DLC do Attyli o Karolu Wielkim.
    Co do DeI to raczej - postacie od łydek z różnych perspektyw. Takie karty były już przy dawnych grach typu Rome 1, Medieval 2, Napoleon, Empire.
    Masz rację,dopiero teraz dokładniej się im przyjrzałem. W takim razie to jeszcze większy plus niż myślałem na początku bo to jedne z najładniejszych kart jednostek w historii serii.

    Dlc zapowiada się dobrze i fajna idea z tym by wspierać grę długo po premierze. Natomiast szkoda , że nie dali Numidii z paroma jednostkami czy innej afrykańskiej frakcji do głównej kampanii bo ciągle tego brakuje. Mogliby rozszerzyć liczbę historycznych bitew bo jest ich tylko 8 podczas gdy taki Attila ma ich 10 w dużo węższym okresie historycznym.

    Planowali dodać więcej historycznych bitew przed premierą czego dowody znajdują się w plikach gry. Tutaj można zobaczyć to w grze
    http://oi57.tinypic.com/fn4hlh.jpg
    Myślę,że z jedno-dwa dlc mogą do poczciwego romana jeszcze wyjść. Co zresztą sugeruje wstawiany już na tym forum FAQ do tego dlc.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #62
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    .....
    Nowe drzewko budynków. Kolejna zmiana na +.
    Fajnie, że w końcu to zmienili, strasznie mnie irytowało, że nie widać drzewka rozbudowy, i można podejrzeć tylko kolejny poziom budynku, a jak chcesz więcej to trzeba wchodzić do encyklopedii. Z czasem się już tych budynków nauczyłem, ale teraz jak np. gram w DEI to jest to znowu mega irytujące, schematu rozbudowy nie znam na pamięć, są nowe budynki i ich cechy a encyklopedia z poziomu gry jest tylko do podstawki.

    To samo dotyczy zresztą umiejętności bohaterów, szkoda tylko że dopiero teraz to poprawili.

  3. #63
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ogólnie teraz przebudowali encyklopedię. Jak chcesz wejść do encyklopedii to przerzuca na przeglądarkę. Nie obciąża to procka, ani innych podzespołów komputera. Natomiast jak klikniesz PPM na budynek, czy jednostkę to masz coś takiego jak to, co dałem.


    EDIT: Kolejna ciekawostka. Wysyłanie członków rządu/senatu/innych przedstawicieli. Mogą być wysyłani do innych krajów - albo zwiększają stosunki z frakcjami/coś załatwiają dla nas, albo o zgrozo mogą doprowadzić do wojny, tracąc jednocześnie takiego dyplomatę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #64
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Nie opłaca się teraz za bardzo robić preordera, bo od czarno piątkowej wyprzedaży będzie można płacić w PLN i będzie ciut taniej.

  5. #65
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    72
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Właśnie też o tym gdzieś słyszałem, ale nie wiedziałem kiedy ta zmiana wejdzie, wcześniej była informacja, że już od wyprzedaży na halloween, ale jak widac nic się nie zmieniło. To już oficjalne potwierdzone info co do daty?Swoją drogą ciekawe jak przeliczą ceny, z dolarów, czy z euro, jeśli to pierwsze to na pewno będzie taniej, jeśli drugie to zmiany mogą być kosmetyczne.

  6. #66
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Ciekawe, czy będą tradycyjnie previewy frakcji. W zasadzie przy każdym DLC Attyli i Rome 2 były, zarówno przy faction i campaign packach.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #67
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Na jakiejś stronie czytałem, że od czarnego piątku, ale nie mogę tego znaleźć, więc może to rzeczywiście jeszcze nie jest pewne. W najgorszym wypadku, na gwiazdkę:/. Niby ma być przelicznik euro 3.6, ale to w sumie też przeciek, więc się może to zmienić.
    Ale na pewno będzie odrobinę taniej.

  8. #68
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    KLA ale na tym zdjęciu dwóch żołnierzy z lewej rzuca jakieś oszczepy nie plumbate i do tego mają mniejsze tarcze niż legionista z lewej.

  9. #69
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Przeczytaj jeszcze raz mojego posta z uwzględnieniem rysunków. Pisałem, że to spiculum i dałem inny rysunek z proporcjami tej broni. O plumacie napisałem dodatkowo, ponieważ były one też na tym rysunku, żeby uprzedzić pytania, gdyby ktoś pytał o te małe lotki.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. #70
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Harry, od 13 listopada b.r. ma być - przelicznik 3.69 zł = 1 euro.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •