Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 2533343536 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 357

Wątek: Matura

  1. #341
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Matura

    Pfff za rok zobaczysz ile będziesz musiał się na sesję zakuwać ^ ^
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  2. #342
    Pampa
    Gość

    Re: Matura

    I tak nie zdacie 8-)

  3. #343
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zdamy, zdamy
    Rafi, tez dopiero zaczynam ogarniać przedmiotu. Do tej pory liczyłem na poważnie tylko matmę

  4. #344
    Chłop Awatar Kalin
    Dołączył
    May 2014
    Lokalizacja
    Piaseczno
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja zdaję:
    * Polski podstawa
    *Matma podstawa
    *Angielski podstawa
    *Łacina podstawa
    *Historia rozszerzenie

    W sumie po pierwszych egzaminach to sądzę, że zdane. Najbardziej to się boję co dowalą na historii.
    Jak sądzicie co może być w tym roku?
    Jedno jest pewne: kto z ruchu naszego nie wyrósł, ten ruchem naszym nie pokieruje. Można iść z nami ramię w ramię i być pewnym, że nikogo, kto prawy Polak, nie odtrącimy, ani nie będziemy traktowali nieufnie. Ale biada tym, którzy by chcieli zagrodzić nam drogę, lub skierować nas na manowce. Oto odpowiedź tym, co nas chcą zniszczyć, oto odpowiedź tym, co nas chcą kupić! - Jan Mosdorf

  5. #345
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Zdaję podstawy z historii Myślę, że na historii rozszerzonej, może pojawić się temat dotyczący konkretnie jednej osoby historycznej. Coś czuje, że to będzie Napoleon Bonaparte
    Zdaję:
    Polski, matematyka, niemiecki i historię na poziomie podstawowym, a geografie na rozszerzonym. Jeszcze tylko niemiecki, gegra i historia do napisania
    Myślę, że matematykę zdałem, obie ustne również zaliczone. Mam obawy co do polskiego, bo mam strasznie brzydkie pismo. Zastanawiam się, czy nie mogą matury z polskiego sklasyfikować jako "nieczytelnej".

  6. #346
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Nie ma raczej żadnego klasyfikowania jako "nieczytelna", chyba nawet miejsca na zaznaczenia dysgrafii nie ma. Jeżeli osoba sprawdzająca będzie miała problem to już zależy chyba tylko od niej czy będzie się wysilać czy nie. W skrajnym przypadku może uznać że nie da się przeczytać i nie dać żadnych punktów. http://www.siemiatycze.com.pl/archiw...za-matury.html Czyli wychodzi że ktoś to jeszcze później weryfikuje, więc opcja że ktoś chamsko uzna że mu się nie chce raczej odpada (nie licząc naprawdę skrajnych przypadków).

    Jak sądzicie co może być w tym roku?
    I wojna światowa, ponoć na polskim dali coś związanego z rocznicą więc...

  7. #347
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Mam takie pytanie: czy jeżdżąc na samych czwórkach mam szansę odpowiednio (tak na 70%) zaliczyć maturę? Nauka mi na razie nie sprawia problemów, ale że mam za rok maturę, to się pytam.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  8. #348
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach
    Moim zdaniem tak , ale "zapasu punktacji" który dawałby komfort to ty nie będziesz raczej miał (czytaj: będzie na styk, albo kwestia losowa), chyba że się przyłożysz już teraz.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  9. #349
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Wiesz, pytam się, bo jak zobaczyłem raz artykuł o poziomie matury z matmy (tej tegorocznej, zawierający oceny piszących) to pękłem ze śmiechu. O polski ani o planowaną historię się nie boję, mam weń konika, ale zastanawiam się nad maturą z języka obcego (mam kiepski słuch). Pisałem już próbne z polaka i geschichty i będę pisał próbną z matmy. Poziom nauczania i podręczniki są na porządnym poziomie, o nauce napisałem wyżej (przykładam się na każdy sprawdzian i odpowiedź, czwórki wynikają bardziej z mojej nieuwagi niż z nieuctwa).
    EDIT:
    Dodam jeszcze, że poprzednie egzaminy (gimnazjalne) zaliczałem na 70-80% (z humanizmu 100%, bo byłem laureatem wojewódzkiego konkursu z historii).
    EDIT2:
    http://natemat.pl/101161,maturzysci-...ylo-az-tak-zle
    To ten artykuł.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  10. #350
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Jadąc na 3 można wyciągać spokojnie 80%. Żeby ogarnąć maturę wystarczy przecież czytać ze zrozumieniem i nie być idiotą, w dodatku można na pamięć wykuć się stałych elementów. Same oceny zasadniczo nic nikomu nie powiedzą bo skąd ktoś ma wiedzieć jakim trudem je zdobywasz. Jeżeli ktoś olewa na zasadzie "uczyć to mogę się do poprawki" i daje radę to tak samo może zdać maturę. Sam możesz na podstawie ocen i próbnych matur wyczuć jakie masz pole manewru.

    Wiesz, pytam się, bo jak zobaczyłem raz artykuł o poziomie matury z matmy (tej tegorocznej, zawierający oceny piszących) to pękłem ze śmiechu.
    Mnie bardziej śmieszy jak nauczyciel po zobaczeniu arkusza wie że dał ciała, oczywiście nie powie tego wprost tylko uda wielce zdziwionego bo jakimś cudem powtórzyła się sytuacja z poprzednich lat.

Strona 35 z 36 PierwszyPierwszy ... 2533343536 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Matura Ustna - Polski
    By Aztec in forum Skryptorium
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-05-2013, 17:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •