Strona 155 z 368 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165205255 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 541 do 1 550 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1541
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    114
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 11 postach
    Według mnie do Wysokich Elfów pasowałoby raczej bardziej zniszczyć Mroczne Elfy, bo wątpię aby Wysokie Elfy chciały się osiedlać w Naggaroth. Główne, flagowe miasta Mrocznych Elfów typu Har Ganeth, Karond Kar, Naggarond powinny być dla wysokich elfów niepodbijalne. Ew. mogły by być podbijalne, ale ze stałą ogromną karą do public order. Rywalizacja pozwalająca na okupację powinna ograniczać się do Ulthuan oraz do kolonii poza Naggaroth.

    Co do Mrocznych Elfów to wątpię, aby chciało im się podbijać Leśne Elfy.

    Myślę też, ze ktoś kto pisał tu o konkwistadorach miał tutaj na myśli właśnie kolonie Estalii czy tam Tilei. W końcu w historycznym świecie to właśnie z Hiszpanii czyli odpowiednika Estalii, pochodzili konkwistadorzy. Konkwistadorzy = Estalijczycy.

    I myślę, że dadzą ich, choćby dlatego ze bez nich w Nowym Świecie byłoby pusto. I będzie to zarazem okazja, aby dodać ich w Starym Świecie.

    Nie martwiłbym się też o DLC do Starego Świata. To jest za duża kasa, aby przepuścili taką okazje.

    Stworzenie paru jednostek czy lordów to nie są nie wiadomo jakie koszty, a zyski z DLC są spore

  2. #1542
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Akurat jak pisałem o podbój frakcji swojej rasy to miałem na myśli frakcje rasy Mrocznych Elfów. Nie wszystkich 3 ras Elfów. Co do Estalii i Tilei - osobiście wierzę, że dostaną własne rostery i możliwość grania nimi w Starym Świecie

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #1543
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Nie wiem czy z marketingowego punktu widzenia wydanie trzech ras nie będzie wadą (WE,ME,Lizardmen). Zaraz rozpęta się gównoburza na forach, że CA nas okrada, bo jedynka mogła mieć cztery (z Chaosem pięć) rasy a tu dają tylko trzy i jeszcze chcą tyle samo kasy za grę. Stawiałbym więc chyba jeszcze na Skavenów, albo Skavenów jako rasa w preorderze.

  4. #1544
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Dadzą tych Skavenów, bo inaczej Jaszczurki nie będą miały się z kim bić. Potwierdzają to ludzie, którzy twierdzą, że widzieli trailer do kolejnej części na zamkniętym pokazie.
    Lustria z samymi Jaszczurami jest pozbawiona sensu, a jakoś wątpię, by mieli za celem podbić cały świat.

    Przy okazji, to może być jakiś mały bonus dla OW. Jakiś LL Skavenów tam zaczynający.

    Poza tym odnoszę wrażenie, że NW generalnie jest dość pustawy w porównaniu do OW, stąd raczej wskazane by go dla gameplayu urozmaicić. IMO powinni dać konkwistadorów, Vampire Coast i tę wioskę ludzi z Norsci, bo inaczej będzie nudnawo.

    A co do orków. Czytałem na wiki, że w Naggaroth nadal grasują jakieś dzikie hordy. Jak to jest w końcu?

  5. #1545
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    114
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aryann Zobacz posta
    Nie wiem czy z marketingowego punktu widzenia wydanie trzech ras nie będzie wadą (WE,ME,Lizardmen). Zaraz rozpęta się gównoburza na forach, że CA nas okrada, bo jedynka mogła mieć cztery (z Chaosem pięć) rasy a tu dają tylko trzy i jeszcze chcą tyle samo kasy za grę. Stawiałbym więc chyba jeszcze na Skavenów, albo Skavenów jako rasa w preorderze.
    A skąd pomysł, że wydadzą 3 rasy?

    Chociaż ta wizja ma pewien sens.

    No bo takie rasy jak Skaveni, Demony, a także Tilea czy Estalia mądrzej byłoby wydać jako DLC, bo rasy te obejmują zarówno teatr działań Starego Świata, jak i Nowego Świata. A zatem można byłoby wydać DLC, które pasowałoby zarówno do I, jak i II części Warhammera. Jeśli dodaliby w Warhammerze II Skavenów to w jaki sposób dodadzą Skavenblight na mapie Starego Świata?

    Lepiej takie rasy z ich pkt widzenia sprzedać jako DLC Skaveni.

    Całkiem możliwe, że Demony, Skavenów, a możliwe że i Estalijczyków bądź Tileańczyków ujrzymy w Warhammerze nr 2 jako niegrywalne rasy z mocno okrojonym roosterem jednostek, po to aby Lizardmeni mieli z kim walczyć w kampanii.

    A potem dostaniemy kolejne DLC obejmujące zawartość zarówno w Starym Świecie, jak i w Nowym Świecie - kupisz DLC Skavenów i dostaniesz od razu 4 różne Skaveńskie frakcje z różnych miejscach świata.

  6. #1546
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    Dadzą tych Skavenów, bo inaczej Jaszczurki nie będą miały się z kim bić. Potwierdzają to ludzie, którzy twierdzą, że widzieli trailer do kolejnej części na zamkniętym pokazie.
    Lustria z samymi Jaszczurami jest pozbawiona sensu, a jakoś wątpię, by mieli za celem podbić cały świat.

    Przy okazji, to może być jakiś mały bonus dla OW. Jakiś LL Skavenów tam zaczynający.

    Poza tym odnoszę wrażenie, że NW generalnie jest dość pustawy w porównaniu do OW, stąd raczej wskazane by go dla gameplayu urozmaicić. IMO powinni dać konkwistadorów, Vampire Coast i tę wioskę ludzi z Norsci, bo inaczej będzie nudnawo.

    A co do orków. Czytałem na wiki, że w Naggaroth nadal grasują jakieś dzikie hordy. Jak to jest w końcu?
    1. Ale ja np. nie widziałem, więc wolę mimo wszystko mieć swoje zdanie. Póki czegoś nie widziałem na własne oczy to wszelkie takowe informacje, że "coś będzie na 100%, bo ktoś na zamkniętym widział" to dla mnie jest to stek bzdur. Z drugiej strony - jeśli posiadasz materiały z zamkniętego pokazu to proszę mi przynajmniej je pokazać w celu weryfikacji przeze mnie
    Druga sprawa to co do "konkwistadorów" - nie zgadzam się dalej z tym wyimaginowanym tytułem dla Tilei i Estalii. Jedyna ich obecność była przy odkryciu Lustrii przez Marco Colombo oraz nieudanych prób założenia tam osady. Od tamtego czasu w ogóle w Lustrii Ludzie nie postawili swojej stopy. Wioski Skeggi nie uświadczymy, bo jej od dawna nie ma. Co innego możliwe by były najazdy Norsmenów.
    Co do Orków - w Naggaroth grasują jak już Zwierzoludzie. Mapka poniżej to wyjaśnia:

    Plamy ciemne oznaczają koncentrację hord Zwierzoludzi.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 25-03-2017 o 15:53

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #1547
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Jak tak widze tą mapkę to lustria jest znacznie na południe od starego świata więc można się spodziewać że świat się powiększy na południe chyba że zniekształcą. Co o tym myślicie?

  8. #1548
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez piotrkamyczek Zobacz posta
    Jak tak widze tą mapkę to lustria jest znacznie na południe od starego świata więc można się spodziewać że świat się powiększy na południe chyba że zniekształcą. Co o tym myślicie?
    A niby czemu? Po prostu będziesz mieć część mapki niedostępnej i tyle. Problem jakiś? Jakoś nie kojarzę, by ktoś jęczał, że do Athel Loren nie można było wejść.

    Zagadką jest tylko dla mnie czy TK trafią do 3 stand-alone, czy wyjdą jakoś rasa z DLC w pakiecie z poszerzeniem mapy.

  9. #1549
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    No ale jak spojrzysz na mapkę do Lustria jest bardzo znacznie niżej starego świata więc deseczki muszą być ściągnięte aby nie zniekształcić mapy

  10. Użytkownicy którzy uznali post piotrkamyczek za przydatny:


  11. #1550
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    A niby czemu? Po prostu będziesz mieć część mapki niedostępnej i tyle. Problem jakiś? Jakoś nie kojarzę, by ktoś jęczał, że do Athel Loren nie można było wejść.

    Zagadką jest tylko dla mnie czy TK trafią do 3 stand-alone, czy wyjdą jakoś rasa z DLC w pakiecie z poszerzeniem mapy.
    Nadal nie jest to odpowiedź na moją prośbę w związku z dowodem na "Skavenów" jako rasę w podstawowej wersji, nie mówiąc już o wyglądzie mapy. Czekam na odpowiedź na PW, inaczej informację Twoją odnośnie tego, co "zaprezentowano na zamkniętej prezentacji" uznaję za zwykłą spekulację.
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 25-03-2017 o 20:38

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 155 z 368 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165205255 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •