Strona 138 z 139 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 371 do 1 380 z 1383

Wątek: Marsz niepodległości

  1. #1371
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    można wrzucić fajne fotki na FB itp,
    Jakim cudem mogą wrzucić na FB fotki z biało-czerwonymi kolorami skoro te barwy są zbanowane przez portal jako przejaw faszyzmu,nacjonalizmu i co tam jeszcze sobie ubzdurali pod wpływem anarchistycznych donosów

    Moja ulubiona relacja z Marszu Niepodległości.KOD (tradycyjnie) wymiata:



    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    To wszytko nie zmienia faktu, że w MN od początku uczestniczą(a nawet są jednymi z organizatorów) środowiska mniej lub bardziej faszyzujące, takich samych gości(faszyzujących) zapraszają z zagranicy i nie ma co zaklinać rzeczywistości.Inna sprawa, że gros ludzi uczestniczących w MN bo tak jest dziś po prostu cool i taka jest moda,można wrzucić fajne fotki na FB itp, nie ma pojęcia z kim i pod jakimi hasłami maszerują, po prostu dziś na topie jest być "patriotą" tak jak kiedyś imprezowiczem,dobrym chłopakiem w ciuchach JP itp a wcześniej j.... policje,konfidentów.... zastąpiło lewactwo,komuniści,syjoności,islamiści,Tusk i Soros
    Mam wrażenie że strasznie Cię boli fakt iż idea powołania przez środowiska narodowe masowej imprezy spotkała się z tak dużym i pozytywnym odzewem.Kogo już zapraszają poszczególne organizacje to ich sprawa gdyż to ledwie garstka ludzi kompletnie niezauważalna przez ogół uczestników biorących udział w MN.Popstrykają sobie parę fotek,coś pogadają górnolotne hasełka i po imprezie.Tak gwoli przypomnienia wspomnij kogo ściągali anarchiści i w jakim celu ?
    Po za tym nie wiedziałem że już dokonałeś profilu społeczno-psychologicznego każdego z uczestników skoro jesteś w stanie postawić tezę w której stwierdzasz z jakich powodów ludzie biorą udział w tej masówce.Jak dla mnie odpowiedz jest o wiele bardziej banalna.
    Otóż część społeczeństwa ma dość pompatycznych przemówień polityków i preferuje coś w czym mogą wziąć bezpośredni udział dzięki czemu z roli widza przeistaczają się w pełnoprawnego uczestnika obchodów i pomimo że narodowców traktuję z przymrużeniem oka to uważam iż tutaj trafili w przysłowiową "10".
    Mam nadzieję na ciągły wzrost zainteresowania oraz frekwencji.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #1372
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Jakim cudem mogą wrzucić na FB fotki z biało-czerwonymi kolorami skoro te barwy są zbanowane przez portal jako przejaw faszyzmu,nacjonalizmu i co tam jeszcze sobie ubzdurali pod wpływem anarchistycznych donosów
    Pierwsze słyszę, żeby na FB banowano za polską flagę czy za fotkę krzyża jak to uroiła sobie prawica i narodowcy, banowano za skrajne treści niezgodne z regulaminem FB a takich na profilach MN,RN,ONR.....itp można znaleźć bez liku, w tym samym czasie zbanowane zostały również anarchistyczny profil Labestia i Mistrzostwa świata w strzelaniu do narodowców, również za treści niezgodne z regulaminem FB.
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta


    Mam wrażenie że strasznie Cię boli fakt iż idea powołania przez środowiska narodowe masowej imprezy spotkała się z tak dużym i pozytywnym odzewem.Kogo już zapraszają poszczególne organizacje to ich sprawa gdyż to ledwie garstka ludzi kompletnie niezauważalna przez ogół uczestników biorących udział w MN.Popstrykają sobie parę fotek,coś pogadają górnolotne hasełka i po imprezie.Tak gwoli przypomnienia wspomnij kogo ściągali anarchiści i w jakim celu ?
    Nie boli mnie, tylko niech się później ci nieświadomi uczestniczy MN nie dziwią/nie oburzają kiedy pojawiają się głosy, że za organizacje MN odpowiadają środowiska mniej lub bardziej faszyzujące, i tacy sami goście zapraszani są zagranicy.
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Tak gwoli przypomnienia wspomnij kogo ściągali anarchiści i w jakim celu ?
    Niemiecką antifę, co mnie się akurat też nie podobało.
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Po za tym nie wiedziałem że już dokonałeś profilu społeczno-psychologicznego każdego z uczestników skoro jesteś w stanie postawić tezę w której stwierdzasz z jakich powodów ludzie biorą udział w tej masówce.Jak dla mnie odpowiedz jest o wiele bardziej banalna.
    Nie profilu społeczno-psychologicznego tylko stwierdzam oczywisty fakt, że jest MODA na patriotyzm,nacjonalizm....(symbole narodowe sprowadzono do roli logo coca-coli,Nike..... hasełek jak Chwdp,JP....) stąd takie duże zainteresowanie MN.
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  3. #1373
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    że jest MODA na patriotyzm,nacjonalizm....(symbole narodowe sprowadzono do roli logo coca-coli,Nike..... hasełek jak Chwdp,JP....) stąd takie duże zainteresowanie MN.
    I bardzo dobrze że jest takowa moda.W USA (poleć np.do NY) na patrotyzmie się zbija kokosy a widok chodzących chorągiewek jest powszednością i nikt z tego powodu nie płacze.Lepiej żeby Polacy przyozdabiali się w polską symbolikę aniżeli innych państw.
    Takie są obecnie czasy że wszystko jest towarem który należy umieć sprzedać a popkultura jest rynkiem zbytu praktycznie bez dna.Natomiast że od kilku lat patriotyzm oraz symbolika narodowa są na fali tylko głupiec by tego nie wykorzystał.
    Patriotyzm jest już takim produktem i musisz to zaakceptować.Od literatury,poprzez odzież na breloczkach kończąc.Owszem są akcesoria które kompletnie się mijają z celem a wręcz ocierają się o profanację narodowej symboliki ale jak nie rynek to odpowiednie urzędy potrafią ogarnąć takie przypadki.
    Owszem dla wielu z nas może to się wydawać wciąż obce i dziwaczne a nawet lekko niesmaczne ale komercjalizacja nie uznaje granic.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. #1374
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    W USA (poleć np.do NY) na patrotyzmie się zbija kokosy a widok chodzących chorągiewek jest powszednością i nikt z tego powodu nie płacze.Lepiej żeby Polacy przyozdabiali się w polską symbolikę aniżeli innych państw.
    Zależy gdzie, akurat w NY to raczej nie jest powszechność(choć też występuję), tacy 'patrioci' w USA to domena tych stanów, których obywateli nazywa się 'redneckami' no chyba, że mówimy o murzynkach twerkujących w szortach w barwach flagi USA
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  5. #1375
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    Zależy gdzie, akurat w NY to raczej nie jest powszechność(choć też występuję), tacy 'patrioci' w USA to domena tych stanów, których obywateli nazywa się 'redneckami'
    Jak zwał tak zwał.Janusze są wszędzie.

    Cytat Zamieszczone przez PaskudnyPludrak Zobacz posta
    no chyba, że mówimy o murzynkach twerkujących w szortach w barwach flagi USA
    To jest normalka na każdym meczu bejsbola lub futbolu.Żadna nowość a wręcz nuda...


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #1376
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    I bardzo dobrze że jest takowa moda.
    Jestem innego zdania. Według mnie bowiem patriotyzm nie powinien być modą. Obnoszenie się np. z "patriotycznymi emblematami" jest dla mnie żenujące. Patriotyzm to patriotyzm. Jest się patriotą także wtedy gdy się z tym nie afiszuje. Znam w mojej okolicy kilku gości, którzy samochody obklejają "patriotycznymi gadżetami" i noszą "patriotyczne ciuchy". Ale na 11 listopada czy 2-3 maja flag w oknach nie widzę. Z doświadczenia wiem, że w większości przypadków trudno liczyć na rzeczywisty patriotyzm tych, którzy się z nim afiszują. Jak wspomniałem - dla mnie to żenujące. Nie mam nic przeciw stosownym gadżetom ale wszystko ma swe granice. Teraz są one często mocno przekraczane.

  7. #1377
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Obchody Święta Niepodległości w 2016 r. Widziane "lewym i politpoprawnym" okiem
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  8. #1378
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    To nie jest "politpoprawne" oko tylko rozsądne.

  9. #1379
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Napoleon7 Zobacz posta
    To nie jest "politpoprawne" oko tylko rozsądne.

    Oko bandy złodziei. Bandy złodziei, która nie wierzy, że w Polsce są niedożywione dzieci i zamiast dotować im obiady chciałaby dotować promocję homoseksualizmu w przedszkolach.

  10. #1380
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Oko bandy złodziei. Bandy złodziei, która nie wierzy, że w Polsce są niedożywione dzieci i zamiast dotować im obiady chciałaby dotować promocję homoseksualizmu w przedszkolach.
    Masz jakieś przesłanki ku temu, że obiady w szkołach nie są dotowane? Bo wiem, że pieniądze są przekazywane. Po drugie - są głodne czy niedożywione, bo to różnica, po trzecie - w jednym polskim przedszkolu paręnaście lat tamu miała być czytana książka z "Tango jest nas troje" o dwójce pingwinów opiekujących się jajkiem, a później pisklęciem. Oczywiście dzieci zamiast tolerancji już od najmłodszych lat można uczyć nienawiści do innych osób. I pytanie na sam koniec - Jak Twoje argumenty mają się do tematu?
    Nie wiedziałem też, że pracownicy GW to banda złodziei? Co takiego ukradli?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 138 z 139 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Poważny problem z Drogą do Niepodległości
    By DonPikulla in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-10-2016, 19:52
  2. Marsz Zwycięstwa 20.02.2011!
    By Pele in forum Agora
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-03-2011, 11:58
  3. Droga do niepodległości (epilog)
    By Macok in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 17:11
  4. Droga do Niepodległośći
    By Misiek001 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-12-2009, 20:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •