Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 107

Wątek: Dlaczego uważam CA za jednego z najgorszych wydawców gier, luźna dyskusja

  1. #91
    Sara Temer
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Aryann Zobacz posta
    To już wiemy jak najłatwiej zabić temat.
    Prawdopodobnie jest to zapisane w jakimś poradniku moderatora

  2. #92
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Zabijanie tematów moderatorzy mają we krwi. To bardzo rzadki gen. Dlatego nie każdy może zostać moderatorem.



  3. #93
    Asuryan
    Gość
    Radzę powrócić do właściwego tematu dyskusji zanim posypią się osty za komentowanie decyzji moderatora...
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 26-11-2016 o 22:37

  4. #94
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Odświeżając temat:

    Jak tam wspaniały Moneyhammer? Trochę tych DLC już wyszło, a w kolejce dużo kolejnych. Ktoś liczył ile by musiał zapłacić ktoś kto chciałby teraz rozpocząć przygodę z tą grą i mieć wszystkie DLC?
    Już by chyba ładna sumka wyszła, a jeszcze mają dużo DLC w zanadrzu.

  5. #95
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak to jak? Normalnie. Teraz DLC'ki (patrz Król i Watażka oraz Leśne Elfy) są dużo lepsze od poprzednich ze względu na zawartość i wykonanie tej zawartości. Co prawda nadal cena za duża, ale na pewno już na mniejszych przecenach niż szalone 75% w dół.
    A co do cen DLC - mi to zwisa, póki mam jak za nie płacić. Pozdrawiam.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #96
    Pampa
    Gość
    Policzyłem z ciekawości. Za całość wychodzi dokładnie 119,94 ojro. To jest cena dwóch dużych produkcji ze steam prosto. Czy warto? Według mnie nie, ale co kto lubi. Dymanie przez SEGĘ czy tam CA przestało mnie bawić przy Rome II.

  7. #97
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Aż zajrzałem na strone gry na steam i policzyłem.

    Wychodzi dokładnie 119,93 euro. To jest w przeliczeniu na PLN około 450zł, może troszkę więcej.


    450zł za jedną grę + dodatki. Przegięcie. Żeby jeszcze ta gra faktycznie miała jakoś mega dużo contentu, ale nie. Jest go podobna ilość co w innych (tanszych) grach, tylko podzielony na DLC.

    W kolejce jest pewnie jeszcze z kilka droższych DLC z kolejnymi rasami, więc za pół roku lub więcej to wszystko razem może kosztować już z 800zł...



    A co do cen DLC - mi to zwisa, póki mam jak za nie płacić. Pozdrawiam.
    ->

    A co do cen DLC - mi to zwisa, póki mam jak za nie przepłacać. Pozdrawiam.

  8. #98
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Czy warto? Według mnie nie, ale co kto lubi.
    Dokładnie - co kto lubi. Mi się podstawka Warhammera bardzo podobała mimo tego, że nadal w niej razi mnie parę rzeczy (wśród nich animacje). Poza tym Warhammer Fantasy to jednak jeden z moich ulubionych światów fantastycznych. Samo kupowanie DLC przeze mnie jest podyktowane po części tym, co w podstawce mi się podobało (co nie znaczy oczywiście, że nie mogę sobie ponarzekać, co mi nie pasuje - patrz zaktualizowana recenzja Zwierzoludzi).

    Caothri, nie przekręcaj znaczenia moich słów. Kupuję te DLC, gdy tylko mam na to pieniądze. Jak nie mam to czekam na przeceny. Jeśli jest to dla Ciebie taki problem, że mam akurat takie zdanie, a nie inne, to po prostu radziłbym skończyć ze mną dyskusję, bo tracisz czas na to, a skutków postępowania mnie i wielu graczy z zagranicy dalej brak Dodam tylko, że na razie tylko na Warhu się zatrzymuję. Dokupię resztę DLC, jakie wyjdzie do tego i dodatków rozszerzających i raczej kończę przygodę z dalszymi TW*.

    *Dalszymi TW znaczy tymi, co wyjdą po Warhu - jedynie Arena może przykuć moją uwagę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #99
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Dokupię resztę DLC, jakie wyjdzie do tego i dodatków rozszerzających i raczej kończę przygodę z dalszymi TW*.

    *Dalszymi TW znaczy tymi, co wyjdą po Warhu - jedynie Arena może przykuć moją uwagę.
    Oj, ale ponoć ten Warhmmer jest dopiero pierwszą z trzech części Total War w tym świecie (tak gdzieś czytałem) więc CA jeszcze na dłuuugo przyssie się do Twojego protfela

  10. #100
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak ktoś uważa że dlc są za drogie, to wystarczy nie kupować.

    Sam w młotku nie mam jeszcze zwierzaków i czekam na promocje. Teraz po małym ich uzupełnieniu (Mu..., harpie i middenland na muti), nie musi być już to tak duża promocja jak -75%.

    Do attyli mam tylko parę dlc i wygląda na to że nie uzupełnię braków bo mi się nie podoba.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •