- Spokojna Woda-Zib
- Belizariusz-Zakapior-san
- Attyla-Witia
- Zib-Rafi
- Witia-Rafi
- Attyla-Zib
- [RTW](1vs1) Wielkie Igrzyska
- Koniec Wielkich Igrzysk 2010
- Honorowy Gracz Roku 2010
- Honorowy Klan Roku 2010
- Ulubiony Gracz Roku 2010
- Triumfator Roku 2010
- Najbardziej Wpływowy Gracz Roku 2010
- Najbardziej Pomocny Gracz Roku 2010
- Najlepszy Gracz Roku 2010
- Najlepszy Klan Roku 2010
- Regulamin
- Zasady bitewne
- Pytania do organizatorów
- Zapisy do Ligi Klanowej 2/2
- Terminarz
- Tabela
- Hussars-Sacred Company- anulowany
- Bractwo Stali-Total War Rebels 0-2
- Imperium Polskie-Sacred Band 0-2
- Użyte nacje
- Total War Rebels-Sacred Band 1-1
- Sacred Company-Bractwo Stali- anulowany
- Imperium Polskie-Hussars 1-1
- Hussars-Sacred Band 0-2
- Bractwo Stali-Imperium Polskie 0-2
- Total War Rebels-Sacred Company- anulowany
- Sacred Band-Sacred Company- anulowany
- Imperium Polskie-Total War Rebels 0-2
- Hussars-Bractwo Stali 2-0
- Sacred Band- Bractwo Stali 2-0
- Total War Rebels-Hussars 0-2
- Sacred Company-Imperium Polskie- anulowany
- Sacred Company-Hussars- anulowany
- Total War Rebels-Bractwo Stali 2-0
- Sacred Band-Imperium Polskie 0-2
- Sacred Band-Total War Rebels 1-1
- Bractwo Stali-Sacred Company-anulowany
- Hussars-Imperium Polskie 2-0
- Ważny komunikat!!
- Sacred Band-Hussars 1-1
- Imperium Polskie-Bractwo Stali 0-0 vo.
- Zapisy do Mistrzostw Polski-Shogun 2
- Regulamin
- Zasady bitewne
- Pytania do organizatorów
- Mistrzostwa Polski na Shogunie 2
- Total War Rebels-Imperium Polskie 1-1
- Bractwo Stali-Hussars 0-2
- Bractwo Stali-Sacred Band 0-2
- Hussars-Total War Rebels 1-1
- Wynik losowania grup.
- Grupa A
- Grupa B
- Grupa C
- Grupa D
- Grupa E
- Grupa F
- Grupa G
- Grupa H
- Terminarz i drabinka
- Gratulacje
- Zgłoszenia łamania zasad i skargi
- Nieczytelne screeny
- Finał Ligi Klanowej 2/2
- 1/8: Shizo-{SacredBand}DonVega 0-2
- 1/8: G.E.Gribol-{{BS}}Piterus ) 0-2
- 1/8: {{BS}}Zibi-Kanjawa Moto 2-0
- 1/8: {SacredBand}Witia-{SacredBand}Mortiner 1-2
- 1/8: ArmaEtLorica Diackon-DeathStar 2-0
- 1/8: {SC}KrooK-ArmaEtLorica Arbi 1-2
- 1/8: {-TWR-}koti-{SacredBand}Rafi 1-2
- 1/8: G.E.Fifi-{Hussars}Scooter 1-2
- Skarga na sędziego Hetmana
- 1/4 {SacredBand}DonVega-{Hussars}Scooter 2-0
- 1/4 {{BS}}Piterus-{SacredBand}Rafi 1-2
- 1/4 {{BS}}Zibi-ArmaEtLorica Arbi- 2-0 vo.
- 1/4 {SacredBand}Mortiner-ArmaEtLorica Diackon-2-0 vo.
- Gracze bez honoru
- 1/2 {SacredBand}DonVega-{SacredBand}Mortiner 0-2
- 1/2 {SacredBand}Rafi-{{BS}}Zibi 2-1
- Finał: {SacredBand}Mortiner-{SacredBand}Rafi 3-2
- o III miejsce: {{BS}}Zibi-{SacredBand}DonVega 3-1
- Podsumowanie "mistrzostw polski" shoguna
- Koniec Mistrzostw Polski
- Gratulacje dla zwycięzców
- Zapisy na Turniej o Buławę Marszałka
- Regulamin
- Zasady bitewne
- Pytania do organizatorów
- [S2] 1vs1, Awatar, heroes achievement
- Regulamin
- Zasady bitewne
- Pytania do organizatorów
- Zapisy do Jesieni Średniowiecza 3
- Podsumowanie
- Zapisy do Eliminacji Mistrzostw Świata Regionów- RTW
- Zasady bitewne
- Regulamin
- Pytania do organizatorów
- Losowanie grup
- Losowanie
- Grupa I
- Grupa II
- Grupa I
- Grupa II
- Grupa III
- Grupa IV
- Zapisy do Eliminacji Mistrzostw Świata 3v3- S2TW
- Pytania do organizatorów
- Regulamin
- Zasady turnieju w wersji angielskiej
- Zasady bitewne
- Skład reprezentacji i wybory kapitana
- Drabinka pucharowa
- 1/4: {{B-S}}Piterus-[SC]Marcin80 2-0
- 1/4: Costa-{{B-S}}Zibi 0-2
- 1/4: Clear-{{B-S}}Bronti 2-1
- 1/4: {IPL}Drellas-[-TWR-]Purple 0-2
- 1/2: {{B-S}}Piterus-[-TWR-]Purple 2-0
- 1/2: {{B-S}}Zibi-Clear 2-0
- Finał: {{B-S}}Piterus-{{B-S}}Zibi 1-3
- o III miejsce: {IPL}Clear-[-TWR-]Purple 3-1 vo.
- Podsumowanie
- Zapisy na Rome: Total War 1v1
- Zapisy na Barbarian Invasion 1v1
- Zapisy na Alexander 1v1
- Pytania do organizatorów
- Regulamin
- Zasady bitewne
- turniej
- Grupa I
- Grupa II
- Grupa I
- Grupa II
- Grupa I
- Grupa II
- Grupa III
- Grupa IV
- 1/2 finału: Seba Fallus 3 Wielki- {SB}Amrod 0-2
- 1/2 finału: [-TWR-]Purple-[SUNTZU]Wielki Mistrzu 2-0
- 1/2finału: Zakapior-Belizariusz 1-2
- 1/2 finału: Seba Fallus 3 Wielki- Riksza 2-0
- 1/2 finału: attyla|PL|-Zakapior
- FINAŁ: {{B-S}}Piterus-[-TWR-] Purple 0-2
- Finał: {SB}Amrod-[-TWR-]Purple 1-3
- oIII miejsce:[SUNTZU]Wielki Mistrzu-Seba_Fallus_3_Wielki 0-3
- Finał: Seba_Fallus_3_Wielki- Belizariusz 3-2
- mecz o 3 miejsce: Riksza-Zakapior 1-3
- RTW Multiplayer
- Podsumowanie
- Najlepszy Gracz Roku 2011
- Najlepszy Klan Roku 2011
- Ulubiony Gracz Roku 2011
- Honorowy Klan Roku 2011
- Najbardziej Wpływowy Gracz Roku 2011
- Triumfator Roku 2011
- Najbardziej Pomocny Gracz Roku 2011
- Honorowy Gracz Roku 2011
- Nagrody multiplayer 2011
- Shogun 2 Contra - Pytania i uwagi
- Shogun 2 Contra - Zapisy
- Banerki
- Turniej Shogun 2 Contra rozpoczęty!
- Runda 1 - mecz A - IPL{Knight}William 0:2 HoE Alek
- Runda 1 - mecz B - HoE Ghost of Banquo 1:2 [SUNTZU] Tuareq
- Runda 1 - mecz C - {SacredBand}Scooter 2:0 [SUNTZU] Barturus
- Runda 2 - mecz E - [SUNTZU] Miskor 0:2 -HoE-mariaczi
- Runda 2 - mecz D - Nieznajomy 0:2 -HoE- Alek
- Runda 2 - mecz F - {SacredBand}Mortiner 2:0 [SUNTZU]Polakko
- Runda 2 - mecz G - {SacredBand}DonVega 0:2 -HoE-krezus
- Runda 2 - mecz H - -HoE-Risk vs. -HoE-MASTODON-KING O
- Runda 2 - mecz I -{SacredBand}Zib 1:2 [SUNTZU]Wielki Mistrzu
- Runda 2 - mecz J -{SacredBand}pyza 2:0 {SacredBand}Inferno
- Runda 2 - mecz K - -HoE-ShadowAir 2:0 M@t
- Runda 2 - mecz L - Wielki Edward 0:2 (vo) Tuareq
- Runda 2 - mecz M - [SUNTZU] Uzamaki Sunsho vs. -HoE-VeRoN
- Runda 2 - mecz N - [-TWR-]hohn 2:0 {SacredBand}Rafi
- Runda 2 - mecz O - ][G][ illusionist 1:2 -HoE-Sqnik
- Runda 2 - mecz P - Daniello961 0:2 {SacredBand}Scooter
- Runda 2 - mecz Q - -HoE-kebraPL 2:0 [SUNTZU] Raps
- Runda 2 - mecz R - [-TWR-]Sareth 0:2 -HoE-Torcida
- Runda 2 - mecz S - [SUNTZU] A_R_0 0:2 -HoE- TOLO PL
- Runda 1 - 0:0 [SUNTZU] Barturus awans
- Runda 1 - Nieznajomy 0:2 -HoE- Ghost of Banquo
- Runda 1 - 0:0 William awans
- Turniej Morski - otwarcie zapisów!
- Turniej morski 2012-podstawka czy naval pro?
- Runda 3 - mecz T - HoE Alek 2:0 HoE Mariaczi
- Runda 3 - mecz U - {SacredBand}Mortiner 1:2 -HoE- Krezus
- Runda 3 - mecz V - awans zwycięzcy meczu I
- Runda 2 - [SUNTZU] Miskor 0:2 HoE Ghost of Banquo
- Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir
- Runda 3 - mecz X - [SUNTZU] Tuareq -RON- 0:2 HoE VeRoN
- Runda 3 - mecz Z - {SacredBand}Scooter 2:0 HoE kebraPL
- Runda 3 - mecz AA - HoE Torcida 1:2 HoE TOLO
- Runda 3 - mecz Y - TWR hohn 2:0 HoE Sqnik
- Runda 2 - awans Williama
- Runda 2 - {SacredBand} Zib 2:0 [SUNTZU] Barturus
- Runda 2 - {SacredBand} Inferno 2:0 M@t
- Runda 2 - {SacredBand} DonVega 2:0 [SUNTZU] Polakko
- Runda 2 - Daniello961 vs [SUNTZU] Raps
- Runda 2 - [-TWR-] Sareth 2:0 [SUNTZU] A_R_O
- Runda 2 - {SacredBand} Rafi 2:0 ][G][ illusionist
- Turniej morski 1vs1 Empire Total War-Zapisy
- Turniej morski 1vs1 Empire Total War-Pytania i uwagi
- Runda 3 - {SacredBand}Mortiner 2:0 Daniello961
- Runda 3 - HoE Sqnik 0:2 {SacredBand}Zib
- Runda 3 - HoE mariaczi 0:2 vo [TWR] Sareth
- Runda 3 - HoE Torcida 2:0 HoE Ghost of Banquo
- Runda 3 - HoE kebraPL 1:2 {SacredBand}DonVega
- Runda 3 - awans {SacredBand}Rafi
- Runda 3 - [SUNTZU]Tuareq RON 2:0 {SacredBand}Inferno
- Runda 3 - HoE ShadowAir 0:2 vo William
- Runda 4 - mecz AB - HoE Alek 2:1 HoE krezus
- Runda 4 - mecz AC - [SUNTZU] Wielki Mistrzu 1:2 {SB}pyza
- Runda 4 - mecz AD - HoE Veron 2:0 [TWR]hohn
- Runda 4 - mecz AE - {SacredBand}Scooter 0:2 -HoE- TOLO PL
- RTW BI Wielkie Igrzyska 2011
- RTW Aleksander Wielkie Igrzyska 2011
- Wyniki losowań
- Runda 4 - {SacredBand} Zib 2:0 vo [SUNTZU] Tuareq
- Runda 4 - -HoE- Torcida 2:1 {SacredBand} DonVega
- Runda 4 - {SacredBand} Mortiner 2:0 [-TWR-} Sareth
- Runda 4 - William 0:2 {SacredBand} Rafi
- [SUNTZU] Polakko 1:1 [SUNTZU] Wielki Edward
- {Sacred Band}Marcin "Łysy" 1:1 {Sacred Band} Don Vega
- [TWB] Marcus anulowany [TWB] Konrad III
- [SUNTZU] Wielki Mistrzu (anulowany) [SUNTZU] A_R_O
- {Sacred Band}Admirał 2:0 PW Asuryan
- [TWB] William 2:0 [TWB] Swaciak
- {Sacred Band} Admirał 2:0 [TWB] Swaciak
- Runda 5 - mecz AF - -HoE- Alek 0:2 {SacredBand}pyza
- Runda 5 - mecz AG -HoE- VeRoN vs -HoE- TOLO PL
- Runda 5 - {SacredBand}Scooter vs {SacredBand}Rafi
- Runda 5 - [-TWR-] hohn vs {SacredBand}Mortiner
- Runda 5 - [SUNTZU] Wielki Mistrz Malborka 2:0 -HoE- Torcida
- Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib
- [SUNTZU] Polakko 0:2 {Sacred Band} Don Vega
- [SUNTZU] Wielki Edward vo.O:2 [TWB] Markus
- {Sacred Band} Marcin "Łysy"anulowany [TWB] Konrad III
- [SUNTZU] Wielki Mistrzu 2:0 PW Asuryan
- Przedłużenie wszystkich rund!
- [SUNTZU] Wielki Mistrzu 0:2 {Sacred Band} Admirał
- PW Asuryan 2:0 [TWB] William