PDA

Zobacz pełną wersję : Komu kibicujecie?



McAbra
08-06-2014, 18:54
Wzorem mojego ulubionego tematu ze strefy Euro 2012 zakładam ankietę.

Komu będziecie podczas mundialu kibicować, komu życzycie zwycięstwa? W ankiecie możecie wybrać dowolną ilość krajów, ale proszę nie przesadzać z ilością. :P
Mile widziane uzasadnienia wyborów. ;)



PS:Niestety limit opcji wynosi 20, więc musiałem pominąć niektóre państwa (starałem się umieścić wszystkie częściej wybierane).

Lwie Serce
08-06-2014, 19:06
Ja tam za Francją jestem zawsze i im też kibicuję ;)

Gajusz Mariusz
08-06-2014, 19:12
Niemcy-bo urzekli mnie swą grą na mundialu w RPA (w końcu futbol "do przodu" z wyobraźnią, oprócz spotkania z Hiszpanią, zmienili taktykę i w dupę...) :cool:
Holandia-Sentyment :hmm:
Nigeria-uwielbiam radosny futbol rodem z Afryki :lol2:

Chaak
08-06-2014, 19:22
Jak zawsze na MŚ, Meksykowi, ale go nie ma:( i Argentynie.

Marat
08-06-2014, 19:35
Już raz pisałem w innym temacie, ale powtórzę.
W ankiecie Italia, oprócz tego Argentyna, Urugwaj, Kolumbia, Chile, Belgia, Holandia, Chorwacja, BiH, WKS, Ghana.
W drugą stronę, będę za odpadką Brazylii, Hiszpanii, Niemiec i Anglii.


Nigeria-uwielbiam radosny futbol rodem z Afryki

Ze wszystkich krajów afrykańskich, oni chyba będą właśnie grali najmniej miłej dla oka piłki.

Gajusz Mariusz
08-06-2014, 19:39
Chciałem dać Kamerun, a Nigeria wydaje mi się że poprzez przyswojenie taktyki ma jakąś szansę, choć nie uznałbym się za znawcę afrykańskiej piłki i być może to moje mrzonki...

Wald
08-06-2014, 20:25
Niemcy i Urugwaj-praktycznie cały czas im kibicowałem więc nie ma sensu zmieniać...

kirlan
13-06-2014, 09:25
A mnie się marzy powrót legendarnej piłki sprzed lat w stylu "kameruńskim" :ok::clap::champagne:.

... i bramek strzelanych przeciwnikowi ... z własnego pola karnego ... i z innych bajecznie widowiskowych niecodziennych w Europie sytuacji . :cool:

Kibicuję wszystkim "gorącym" , zwłaszcza afrykańskim krajom.

Mefisto7
13-06-2014, 19:20
Zawsze Niemiachom od 2006r. Szkoda, że multinarodowi się zrobili, ale duch ten sam.

Hiszpanii i Brazylii by ich dorżnęła haniebna 1/8 jakimś cudem.

Ituriel32
19-06-2014, 12:47
Od lat jestem za Niemcami choć raczej nie wygrają jeśli wpadną na Włochów. Portugalii i Hiszpanom mówię nie. Ci drudzy już jadą do domu :)