PDA

Zobacz pełną wersję : Husaria z Szablami



Gustaw
13-11-2009, 20:25
Piszę i pytam czy ktoś może mi objaśnić jak zrobić modyfikację aby husaria zamiast kopii miała szable taką jak oficerowie. Wiele razy próbowałem to zrobić ale za każdym razem nie wychodziło.
Pomocy :cry:

Salvo
14-11-2009, 09:15
Mussisz otworzyć dbeditorem plik patch/db/units_stats i tam będziesz miał możliwość zmiany parametrów jednostki/rodzaju broni itp.
Jak coś to pan prisoneo chyba to zmienił w swoim skinpacku.

Gustaw
14-11-2009, 14:37
I właśnie z tym jest problem gdy pozmieniam w unit_stats_land nie mogę zagrać w bitwę bo wyskakuje błąd. Czy mógłby mi ktoś opisać jak robi się tą modyfikację krok po kroku?
Z góry dzięki.

PrisonNeo
14-11-2009, 14:54
Jak Ci wyskakuje do pulpitu to znaczy ze cos zle jest wpisace albo wogóle nie jest nic wpisane (przy zapisywaniu w pack file manager czasem sie to zdarza). Najlepiej popatrz jak mają to zrobione jednoski z szablami i poprostu wpisz tak samo w odpowiednie rubryki.

kretu19955
14-11-2009, 15:07
A jakim robisz programem? Najlepszy jest DBEditor 1.7 Ja też chciałem kiedyś zmienić parę rzeczy i mi nie wychodziło, ściągnąłem właśnie DBE1.7 i wszystko gra :D

Oreius11
14-11-2009, 21:29
Ja natomiast mam inny problem. Wszystko działa tak jak powinno oprócz tego, że gra nie bierze pod uwagę pliku patch.pack. Zmieniłem broń husarii z lanc na szable(tak jak być powinno)- nic dalej lance. Więc co się stało? Czy to ma związek z plikiem patch.pack2? Dodam, że pliku patch.pack2 nie da się "modować". Proszę o pomoc :).

Gregoriani
16-11-2009, 07:39
Plik patch.pack2, da się modować (choć nie wszystko, bo niektóre rzeczy się nie otwierają).

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=234546&page=72


Niejaki gość - "kungfuserge" daje do dyspozycji poprawionego PFM.

Veloviraptor
29-10-2011, 13:38
Mam pytanie jak wpisywać formuły w tym dbeditorze klikam poszczególne wiersz i nie mogę ich zmienić. Proszę o radę.Nie mogę wprowadzać zmian ponieważ pola w których znajdują się te statystyki są zablokowane, mógłby coś ktoś poradzić :?: . Błagam pomóżcie zielonemu.