PDA

Zobacz pełną wersję : Czarna lista



Maharbal
14-11-2009, 19:31
Tutaj możecie wpisywać nicki graczy, grających nieuczciwie, stopujących turę, opuszczających kampanię kiedy przegrywają bądź znanych z innych niehonorowych zagrań.

----------------------------------------------------------------------

1)marcinus1002-Angażowanie się w wiele ko, a następnie ich porzucanie, słabe staranie się w czasie samej rozgrywki.
2)Tadeo-opóźnianie kolejki, porzucanie ko.
3)Quet-poddawanie gry poprzez zostawianie pustych miast.
4)Roland12-,,kombinatoryka" z wykonywaniem tur a czasem ich przesyłania dalej, opóźnienia.
5)Nevrast - opuszczenie wszystkich kampanii, bez żadnego wytłumaczenia.
6)Taurus - opuszczenie wszystkich kampanii, bez żadnego wytłumaczenia.
7)Haller - notoryczne opoznianie kolejek, wrzucanie zlych tur.
8)glaca - notoryczne opoznianie kolejek, opuszczanie kampanii.
9)maryniasz (29.11) - notoryczne opóźnianie kolejek.

--------------------------------------------------------------------

1)Behmod-zakaz grania w kampanie online
2)Feron-zakaz grania w kampanie online

Obi Wan
15-11-2009, 20:50
Behmod j.w.

Behmod
15-11-2009, 20:53
Mam prośbę możesz chociaż wykreślić "porzucanie kampanii" gram nadal tam...
I co dostanę karę na KO? ( to nie miało zabrzmieć ironicznie)

Milanos
15-11-2009, 21:12
To jest temat chyba ostrzegający osoby zakładające nowe KO przed graczami tutaj wpisanymi jeżeli tacy mieli by do tej KO dołączyć ,to czy taką osobę dopuścić czy nie, a nie ukaraniem zakazem.

Kapsul
15-11-2009, 23:47
To jest temat chyba do wpisywania graczy a do dyskusji jest temat ogolny zdaje sie ze tak sam przyspamuje 8-) Na liste proponuje wpisywac graczy po konsultacjach w odpowiednich tematach poszczegolnych kampanii i nie na indywidualne zawolanie. Poza tym dajcie juz spokoj biedemu Behmodowi - slawny juz i tak jest a prawo podobno nie dziala wstecz ;)

Rapsod
17-12-2009, 01:28
To koniec pobłażania:

Marcinus:

Wyłączone procesy myślowe, nagminne pozostawianie pustych miast, łażenie armiami bez sensu w kółko, zrywanie paktów po 0,3 tury. Ogólnie nie ma sensu z nim grać.

Haller:

Nagminne spóźnienia i ucieczki z ko, również wyłączone procesy myślowe w czasie gry.

Haller
17-12-2009, 10:57
Ucieczki z KO? Przecież pisałem że oddaje WKO...

również wyłączone procesy myślowe w czasie gry.
:roll:

I nie moja wina że nie ma czynnego MG w WKO XXVI bo pisałem o to aby tury były robione za mnie :roll:

Świętowit
17-12-2009, 11:50
To koniec pobłażania:

Marcinus:

Wyłączone procesy myślowe, nagminne pozostawianie pustych miast, łażenie armiami bez sensu w kółko, zrywanie paktów po 0,3 tury. Ogólnie nie ma sensu z nim grać.



Co do Marcinusa sie zgodze czlowiek ten pcha sie do kazdej KO i wszedzie dostaje baty. Jest doslownie wszedzie co nie jest wedlug mnie postrzegane pozytywnie bo w kazdej z tych KO AI wiecej by zdzialalo niz on...

Nevrast
17-12-2009, 12:42
Ucieczki z KO? Przecież pisałem że oddaje WKO...

Do dlaczego zapisujesz się do nowych ko a ze starych odchodzisz? i tak w kółko.

Haller
17-12-2009, 12:53
Do MKO zapisałem się z tego samego powodu co Joopiter.
I nie uciekłem z ko tylko poprosiłem MG o robienie tury za mnie, a to że nie odpowiada to już nie moja wina.

I jeszcze jedno:

również wyłączone procesy myślowe w czasie gry.

Panie Rapsodzie, grał pan kiedyś za mną w jaką kolwiek KO? Grał, ale na drugim końcu mapy...
Skąd pan wiedziec mozę jak gram?

Według mnie nie są to słuszne oskarżenia, ale nie ja o tym decyduje...

Marat
17-12-2009, 12:58
Obu panów na liste dawać, bo już dosyć nędznej gry, zostawiania pustych miast, zostawiania nacji i psucia przez to rozgrywki !!!

Haller
17-12-2009, 13:00
Po pierwsze nie zostawiam pustych miast
Po drugie nie zostawiam nacji w ko...

Garindor
17-12-2009, 14:43
I mi też się zachowanie Marcinusa nie podoba, wziął po mnie bc 11 pięć dni temu i od tego czasu nawet ambasady nie założył mimo dostania hasła już pierwszego dnia a pisałem, że ma od razu turę, nie chciałem żeby przez moje odejście to ko padło. I po co on bierze te zastępstwa jak leci jak na jedno wychodzi a porządna osoba nie może wziąć bo już zajęte.


Haller:

Nagminne spóźnienia i ucieczki z ko, również wyłączone procesy myślowe w czasie gry.

Pierwsze zgoda ale co do drugiego to ile z Hallerem grałeś, że sądzisz, że jest słaby? Nie jest jakiś wymiataczem ale za to chcesz karać? Moim zdaniem Haller nie powinien zostać wpisany.

marcinus1002
17-12-2009, 18:02
Marcinus:
Wyłączone procesy myślowe,

Tylko w tych KO gdzie sytuacja jest beznadziejna

łażenie armiami bez sensu w kółko, zrywanie paktów po 0,3 tury.
To coś złego?

marcinus1002
17-12-2009, 18:03
To koniec pobłażania:

Marcinus:

Wyłączone procesy myślowe, nagminne pozostawianie pustych miast, łażenie armiami bez sensu w kółko, zrywanie paktów po 0,3 tury. Ogólnie nie ma sensu z nim grać.



Co do Marcinusa sie zgodze czlowiek ten pcha sie do kazdej KO i wszedzie dostaje baty. Jest doslownie wszedzie co nie jest wedlug mnie postrzegane pozytywnie bo w kazdej z tych KO AI wiecej by zdzialalo niz on...
Naprawdę? To zagraj za mnie we wszystkich moich KO zobaczymy jak ci pójdzie. Na pewno gorzej niż mnie.

Rapsod
17-12-2009, 18:54
a to że nie odpowiada to już nie moja wina.

Twoja, Twoja. Istnieje coś takiego jak odpowiedzialność.


Pierwsze zgoda ale co do drugiego to ile z Hallerem grałeś, że sądzisz, że jest słaby? Nie jest jakiś wymiataczem ale za to chcesz karać?

Za to, że trochę głupio jest odwiedzać w 10 turze Danię, która zajęła tylko Kalmar i Sztokholm. A jeszcze gorzej jest taką Danię przejąć, gdy Hallerowi się znudzi.

Marat
17-12-2009, 19:03
Z drugiej strony, nie można kogoś karać za slabą gre 8-) Proponuje skończyć tą rozmowę, bo decyzją Maharbala, tylko Marcinus został dodany.

marcinus1002
17-12-2009, 19:18
dobra to kończę z KO porzucam je haseł nikomu nie dam

Maharbal
17-12-2009, 20:10
marcinus1002 :arrow: To, że dostałeś się na czarną listę było skutkiem Twojego zachowania w ko. Źle robiłeś, więc poniesiesz tego konsekwencje(mam nadzieję, że gracze tutaj zaglądają). Ale to nie powód, żeby zaraz uciekać z ko, tym bardziej że inni też biorą w tym udział, i takim postępowaniem możesz im zepsuć zabawę.
Przyjmij więc krytykę jak przystoi i graj dalej, starając poprawić swoje postępowanie.

Rapsod
17-12-2009, 20:43
Marny szantaż. Na szczęście napisany pod wpływem emocji, więc nie przyczepię się do dziecięcej mentalności takiego rozwiązania. Hasła akurat są przechowywane przez zaufanych ludzi.

janker92
17-12-2009, 20:45
Niestety nie do wszystkich KO...

Garindor
17-12-2009, 21:02
W 3/4... lub więcej nie ma mg więc by upadły. Ale mam nadzieję, że marcinus tak tylko w pierwszej złości. ;)

Milanos
17-12-2009, 21:05
Marny szantaż. Na szczęście napisany pod wpływem emocji, więc nie przyczepię się do dziecięcej mentalności takiego rozwiązania. Hasła akurat są przechowywane przez zaufanych ludzi.
A ty Rapsod nie prowokuj go bo sam będziesz szukał zastępców co obecnie zaczyna graniczyć z cudem, dostał opiernicz i to powinno wystarczyć czas pokaże czy wyjdzie na lepsze czy gorsze.

Rapsod
17-12-2009, 22:11
Pfff... Jeśli tak ma wyglądać podejmowanie decyzji to ja dziękuję. Akurat zredukowanie liczby KO tak o połowę wyjdzie wszystkim na zdrowie. I problemów z liczbą graczy już nie będzie.

Innocenty III
17-12-2009, 23:31
redukcja liczby ko to chyba rzeczywiście było by coś, raczej nie możliwe jest grać chociażby w połowie ko, żeby nie odbiło się to na jakości wykonywanych tur albo na opóźnianiu ko. No i gracze może zaczęli by szanować nację, którymi grają wiedząc, że jak zrezygnują to będą mieli problem żeby gdzieś się załapać.

Jarl
17-12-2009, 23:56
dobra to kończę z KO porzucam je haseł nikomu nie dam
Sprawa jest prosta. Albo wycofasz się ze swojej groźby (publiczne przeprosiny) i dostaniesz tylko ostrzeżenie (co zaskutkuje banem tymczasowym, jako że masz już dwa), albo dostaniesz bana permanentnego. Wybór należy do ciebie.

Psujesz innym zabawę (nikt na siłę nie każe ci grać) i jeszcze się obrażasz... no ludzie, trochę dojrzałości.

Milanos
18-12-2009, 00:16
On żartował Jarl tylko nie dawaj mu bana bo kto ogarnie te dziesiątki kampani po nim.

Jarl
18-12-2009, 01:06
On żartował Jarl tylko nie dawaj mu bana bo kto ogarnie te dziesiątki kampani po nim.
Od razu z miejsca bana mu nie dam (poczekam na jakieś wyjaśnienie z jego strony), ale skoro przez takie żarty trzeba roztrząsać sprawę w kolegium moderatorów to coś jest nie halo.

marcinus1002
18-12-2009, 16:40
Tak w pierwszej złości postąpiłem przepraszam :roll: będę dalej grał i więcej tak nie zrobię a te dwa ostrzeżenia jak mi Marat mówił powinny zostać cofnięte już

Behmod
20-12-2009, 16:25
Marcinus witaj na czarnej liście ;)

Marat
21-12-2009, 14:08
Tadeo - ostatni raz na forum byl 2 tygodnie temu. Nie wykonał tury w wk25, co więcej, nie podał tam nawet hasła MG. W wk23 również nie zrobił tury. Nie wszedł nawet na 5 minut, by poinformować o braku czasu, czy o wyznaczeniu zastępców. Nie wykonanie tury na czas też mu się zdarzało. Proponuje wpisać go jak najszybciej na czarną listę.

Garindor
23-12-2009, 21:03
Słyszałem, że czarna lista ma tylko ostrzegać a tym czasem Amrod odmówił mi dziś subforum jeśli nie będziemy mieli MG bo gra tam marcinus będący na tej liście... viewtopic.php?f=170&t=2542&start=20 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=170&t=2542&start=20)
Więc jak? Do czego ona w końcu służy? Bo jeśli na podstawie tego, że gra w ko osoba będąca na tej liście można odmówić dania mu subforum to postuluję o usunięcie marcinusa bo na tak dużą karę sobie nie zasłużył. Jeśli trzeba MG żeby taka osoba mogła grać to niech to tu jasno powiedziane zostanie. Jeśli nie, to niech władze same prawa przestrzegają. Osobiście byłem za listą, ba nawet za wpisaniem marcinusa ale to już za daleko poszło. Czarna lista miała tylko ostrzegać :!: I to BARDZO nie fer, że wprowadzacie mówiąc "ostrzegać będzie, ostrzegać będzie" a potem po kroczku jej kompetencje powiększacie już nie pytając o zdanie innych.

Mefisto7
23-12-2009, 21:47
Dopisuje się do zdania powyżej. "Marcinus- za niestaranie się w ko, porzucanie.." POzwólcie że to będzie nasz problem,ok? Do WKO, TDO może sobie go nie przyjmujcie, ale to małe kameralne KO na Iberii, zresztą Marcinus żadnego numeru nie odwali.

Maharbal
23-12-2009, 23:47
Jak ograniczenie ko wejdzie w życie, to i tak się mu odetnie tą ko, więc w zasadzie to bez różnicy...a Marcinusa z listy nie usunę, bo taka jest kara za jego postępowanie. Amrod miał prawo odmówić subforum. Jak chcecie grać znajdźcie sobie mg.

Garindor
24-12-2009, 00:05
No rozbój w biały dzień kiedy czarna lista była wprowadzana miała tylko ostrzegać a tu nagle już można subfor takim osobą odmawiać. A nawet słowa dyskusji o tym nie było. Ja dziękuję. :?

Świętowit
24-12-2009, 00:36
Jesli nic nie stoi na przeszkodzie moge zostac waszym MG i bedziecie mogli grac...

Pop517
24-12-2009, 09:25
Jesli nic nie stoi na przeszkodzie moge zostac waszym MG i bedziecie mogli grac...
mieliśmy mg od początku :roll:

Świętowit
24-12-2009, 10:26
Jesli nic nie stoi na przeszkodzie moge zostac waszym MG i bedziecie mogli grac...
mieliśmy mg od początku :roll:


Wiec dlaczego ciagle pisza zebyscie znalezli sobie mg?

Garindor
24-12-2009, 11:31
Chodziło o to, że gdybyśmy nie mieli to byśmy subforum nie dostali bo gra tam marcinus na czarnej liście będący. Powiedziałem tylko, że mi się to bardzo nie podoba bo czarna lista miała ostrzegać tylko. Mamy mg ale dzięki za chęci Świętowit ;)

Szczypior
24-12-2009, 12:09
Amrod ma rację z osobą na czarnej liście nie powinniście startować bez MG. Teraz chcecie szybko zacząć a jak ktoś potem będzie się spóźniać to będziecie znowu płakać.

Mefisto7
24-12-2009, 13:58
Kto płacze, i nad czym, przepraaszam.. Marcinus robi tury szybko, nie trzeba na niego czekać całymi dniami, a to że się nie stara, czy coś, to nic, po prostu łątwiej się go pokona, ale co to przeszakadza w daniu nam subfora ? hę?

Świętowit
24-12-2009, 20:14
Według mnie do KO powinien zostac spisany dlugi regulamin ktory ustalal by wiele nowych zasad poniewaz ten obecny nie obejmuje wszystkich problemow... Gdyby nie to ze wiekszosc ludzi zna sie jedynie na narzekaniu ze cos jest zle sprobowalbym napisac Regulamin od podstaw zawierajacy w sobie obecny regulamin + wiele potrzebnych do niego poprawek. Pozniej by sie zrobilo ankiete i jesli wszystkim owy regulamin by sie spodobal zmiany by sie wprowadzilo... Checi do pracy mi nie brakuje jednak odstraszaja mnie wlasnie forumowi krzykacze ktorym nigdy nic nie bedzie pasowalo a sami dupska nie rusza zeby cos zmienic

Garindor
24-12-2009, 22:26
Mefisto się nie podobało na przykład gg i zrobił ankietę więc nie widzę powodu dla którego miał byś mówić, że jak coś mu się nie podoba to krzyczy i d* nie ruszy bo tak nie jest i go niesłusznie obrażasz. A krzyczenia tu nie widzę w wypowiadaniu swojego zdania, regulaminu też ci nie bronię pisać i chętnie bym zobaczył co masz do wniesienia a jak na razie to tylko ty krzyczysz a ja z mefistem o temat tej, że liście pisaliśmy i rzeczy(osobie) z nią związanej. Ale dobra teraz czekać na to co Maharbal pisał i sobie z listą odpuścić chwilowo można bo i tak pewnie się zmieni coś, koniec tematu.

Świętowit
25-12-2009, 01:47
Mefisto się nie podobało na przykład gg i zrobił ankietę więc nie widzę powodu dla którego miał byś mówić, że jak coś mu się nie podoba to krzyczy i d* nie ruszy bo tak nie jest i go niesłusznie obrażasz. A krzyczenia tu nie widzę w wypowiadaniu swojego zdania, regulaminu też ci nie bronię pisać i chętnie bym zobaczył co masz do wniesienia a jak na razie to tylko ty krzyczysz a ja z mefistem o temat tej, że liście pisaliśmy i rzeczy(osobie) z nią związanej. Ale dobra teraz czekać na to co Maharbal pisał i sobie z listą odpuścić chwilowo można bo i tak pewnie się zmieni coś, koniec tematu.


Z tego co sie orientuje to Nick Mefista nawet raz nie padl w moim poscie wiec nie mam pojecia na jakiej podstawie(blednej nawiasem mowiac) stwierdzasz ze chodzilo mi o niego

maryniasz
02-01-2010, 12:41
Moim skromnym zdaniem sama jakosc gry nie powinna sie przekladac na ocenę zawodnika i jego dopuszczanie do kolejnych kampanii ale ich ilosc oraz opoznianie tur badz gra niezgodnie z regulaminem czy tez innymi postulatami wynikajacymi z kampanii juz tak. Prosty przyklad: Iberia II Marcinus mimo wczesniejszych ustalen, ze przejmuje 2 miasta, zaatakowal 3 i nagle wyskoczyl, ze ewentualnie moze za nie dac 2k i miasto bedzie jego. No sorry bardzo ale to po to sie najpierw dogadujemy zeby poznej nie bylo problemow i cofania tury jak teraz. Poza tym przytocze tutaj inne przypadki. Np Haller rezygnowal z kilku kampanii w ktorych mu nie szlo po czym zapisywal sie do nastepnych.. Nie wiem osobiscie co to ma na calu bo przeciez gra sie do konca, a przynajmniej powinno. Przyklad innego gracza, ktorego nigdy wczesniej bym o cos takiego nie podejrzewal... Garindor... Fajny facet, problem tylko w tym, ze gral w kilkunastu kampaniach i nagle cos mu sie odwidzialo... zostalo kilkanascie kampanii w tym czesc gdzie nie ma MG bez zastepstwa, skoro taki madry zeby sie wszedzie zapisywac i teraz skonczy to niech najpierw znajdzie zastepstwo.. Taki powinien byc warunek jesli ktos chce skonczyc a nie chce perma. Znajdziesz zastepstwo - mozesz zrezygnowac, nie znajdujesz- dostajesz bana. Za cos takiego powinny byc permy i mniej zlosci na przyszlosc. A czemu permy? bardzo proste, rezygnuje ze wszystkich kampanii bo mi nie idzie, zakladam nowe konto i zapisuje sie od poczatku do nowych rozgrywek.. Takie sytuacje juz na tym forum mielismy niestety i nic dobrego z tego nie wyszlo.

Rapsod
02-01-2010, 13:16
Dziwi mnie, że nie podejrzewałeś Garindora. W końcu to on najgłośniej krzyczy w obronie Marcinusa i przeciw nowym zasadom wprowadzanym przez ,,zmowę starych wyjadaczy".

Garindor
02-01-2010, 14:52
Ale proszę bardzo można mnie na listę wpisać jestem za przecież już i tak nie gram to pamiątka po mnie będzie ^^ a rezygnuję bo mam dość tego cyrku i przepychanki. W większość ko wcale źle mi nie szło a niektórych wręcz mi szkoda ale już mniejsza z tym.

Marat
02-01-2010, 15:32
Mahu, wrzuć w końcu tego Tadeo na liste, bo ie robi tur i nie daje znaku życia.

Behmod
16-01-2010, 13:19
Malutkie pytanko czy np za jakieś pomoce w stronie itp Można zostać wypisany z Czarnej Listy??

Maharbal
16-01-2010, 13:49
Nie przewiduję takiej możliwości. A nawet jeśliby się dało, to co Ci po tym :?: Kto miał się dowiedzieć o Tobie to już się dowiedział. Nieprzypadkowo zresztą tu trafiłeś.

Behmod
16-01-2010, 22:50
Wiem ,wiem tylko tak o pytam.

Mefisto7
18-01-2010, 14:14
Krzyżaka dać proszę, za karę. Najpierw wpisał się do mko XI, a później kiedy jego lolej była i czekaliśmy 5 dni, zapytany o nią, mówi" to mnie odpisz".. :evil: :x

Abu Yusuf
18-01-2010, 23:35
Ja bym jednak dał behmodowi szanse, za pare dni/tygodni, wg uznania, jest nowym graczem, uczy się, a nuż nauczy się czegoś na przyszłość, odpowiedzialności , sumienności , wywiązywania się z zobowiązań (od tur w ko by się zaczeło :D) Pozatym, chyba nieźle się zapowiadał, rokował jakieś szanse na przyszłość, chciał się uczyć i uczył się na własnych błędach.. ; )

Świętowit
19-01-2010, 14:08
Na jego korzysc dziala tez fakt ze nie zaklada nowego konta na forum i nie probuje sie czaic tylko zyje dalej i probuje. Sam juz nie grywam ale chyba dostal odpowiednia nauczke... Moze by usunac kogos z czarnej listy powinna byc przeprowadzana ankieta i przewaga 2 do 1 dawala by uzytkownikowi taka mozliwosc?

Innocenty III
19-01-2010, 15:03
zapraszam do subforum wk 23, temat kolejka ;) mi ręce opadły...

Mefisto7
19-01-2010, 15:40
"jadę na dyskotekę" :lol: jak widzę 2 dni tury nie robi, a jeszcze dzisiaj tez nie zrobi, bo na tańce się wybiera.
I niby jest kandydatem na skreślenie z listy? :mrgreen:

Abu Yusuf
19-01-2010, 16:53
Mefisto, taki wiek że chłopak zaczyna szaleć :P jak widzisz nie wszyscy żyją tylko ko, sam niekiedy nie jestem w stanie żeby robić tury, każdy ma takie okresy że poprostu komp i wszystko z nim związane idzie na dalszy plan, nie?; ) Co prawda mógłby wyznaczyć następce, ale cóż, może wkońcu się nauczy? akurat nie uważam go za jakiś skrajny przypadek, bohun to to nie jest.

@ edit, napisał w tej wk 23 że jedzie, poprosił o wstrzymanie, chyba raz na jakiś czas można prosić reszte o odrobine wyrozumiałości ?; )

Mefisto7
19-01-2010, 17:03
E no, Abu, i ja chodzę do clubów , co 2 tygodnie, to tu wyjdę , to tam, ale jakoś turki robię 8-)

Maharbal
19-01-2010, 18:22
Skwituję to krótko: ,,Zbrodnia i Kara"......

Gromo
21-01-2010, 16:00
Krzyżaka dać proszę, za karę. Najpierw wpisał się do mko XI, a później kiedy jego lolej była i czekaliśmy 5 dni, zapytany o nią, mówi" to mnie odpisz".. :evil: :x

Ja też coś mam na krzyżaka. Wziął KO Krucjatę 26 i po 3 turze, gdy sytuacja była krytyczna to uciekł! Mam po nim tą KO, mogę dać save z hasłem.

Marat
21-01-2010, 16:40
@ edit, napisał w tej wk 23 że jedzie, poprosił o wstrzymanie, chyba raz na jakiś czas można prosić reszte o odrobine wyrozumiałości ?; )

Tak, napisał, ale 16 godzin po tym, jak minął mu czas na wykonanie tury. Rychło w czas.

Innocenty III
21-01-2010, 16:56
@ edit, napisał w tej wk 23 że jedzie, poprosił o wstrzymanie, chyba raz na jakiś czas można prosić reszte o odrobine wyrozumiałości ?; )

Tak, napisał, ale 16 godzin po tym, jak minął mu czas na wykonanie tury. Rychło w czas.

do tego w tym czasie był na forum i pisał jakieś bzdury że nie jest niczyim sługusem ;) wiec mógł podać przyczyne spóźnienia.

Oerciak
21-01-2010, 20:38
Behmod mym idolem :D.
I mówię to całkiem poważnie :D

<by nie było offu- wykreślcie go z listy, dobry chłopak :D>

Abu Yusuf
21-01-2010, 21:41
Powiem tylko na koniec, chociaż to i tak nie ruszy nieruszalnego Maharbala :P , że to dzieciak, młody jest, i może podejśćie do ko ma złe, ale chce sie uczyć przynajmniej :D

Marat
21-01-2010, 21:44
Maharbal nieruszalny? Niech się cieszą lepiej "czarnuchy", ze ja nie jestem już moderatorem, to by dopiero terror byl :twisted:

Abu Yusuf
21-01-2010, 21:49
Hmmm pewnie by grało w ko tak z 5-6 osób, reszta permy za spam xD a grający pewnie by musieli jakiś haracz płacić żebyś ich nie bił : P

Fallen
24-01-2010, 20:28
Marat przy Czulu to potulny i milutki userek! :lol:

Rapsod
29-01-2010, 21:51
Quet - W WK XXVI porzucił kraj, którym nie miał już szansy wygrać. Co najgorsze robienie tur powierzył agresorowi.

Marat
02-02-2010, 13:08
Quet - poddawanie gry, poprzez zostawianie pustych miast.

Obi Wan
06-02-2010, 11:42
Quet jak wyżej!

Ferke
07-02-2010, 14:52
Roland12 nie wykonuje mimo moich kilkukrotnych przypomnień ruchu w Bryt24 w związku z tym ,że nie pozwolę się tak ignorować napisał w tych kampaniach w których razem z nim uczestniczę (kampanie są w początkowym stadium) cyt:

Oświadczam że zablokuję tą kampanię jeżeli nie będziesz wykonywał ruchów we wszystkich twoich kampaniach lub nie znajdziesz sobie zastępstwa na nich !
Przypominałem ci o ruch w Bryt24 wielokrotnie a ty mnie olewałeś nie będę grać z kimś kto jak mu źle pójdzie to porzuci grę i pozbawi przez to reszty dobrej zabawy.
Trzeba zarówno umieć wygrywać jak i też przegrywać.Jest to moja jednoosobowa i suwerenna decyzja nieuzgadniana z nikim !

Jeżeli moderatorzy uważają że nie mam racji to mogę z tego zrezygnować ale proszę tego gościa jakoś zmusić do gry albo wszędzie albo nigdzie !

Haller
07-02-2010, 15:29
To że stopuje jedną ko nie jest powodem aby wpisywac go na czarną liste...

Abu Yusuf
07-02-2010, 16:37
Ani nie jest powodem do stopowania innej ko, więc nie odprawiaj cyrków, napisz do Maharbala, może uda się wyciągnąć jakieś konsekwencje..;p

Maharbal
07-02-2010, 17:19
Ferke ma rację, ale tak radykalnych metod tolerować nie będę. Proszę o odwieszenie tego protestu, to po pierwsze. Po drugie: w Brytanii 24 jest przecież trzymacz haseł, w osobie Amroda. Dlaczego więc nie napisałeś do niego, żeby zrobił za Rolanda12 turę :?: Po trzecie: obiecuję porozmawiać z powodem protestu, o ile będzie się dało go uchwycić.

Mefisto7
07-02-2010, 17:32
Behmodowi trzeba teraz permanentnie BANA dać. Dzisiaj mi jedynie na gg oświadczył, "że kończy z KO" i " żebym to ja mu tam wpisał w zastępstwach żę on oddaje KO" no cholera, bezczelny ciul...

Ferke
07-02-2010, 20:14
ok Ko nie będę stopował liczę tym postem liczyłem bardziej na to że sam się opamięta ,ten post napisałem w jego ambasadach niech i inni wiedzą z kim grają .
A ja mu osobiscie kilkukrotnie o turze przypominałem że w Bryt 24 jest trzymacz haseł nie wiedziałem bo tą kamp mam w spadku po kimś a po za tym uważam to za nie fer z jego strony że w innych Ko turę ma czas zrobić a w tej nie!

Roland12
07-02-2010, 20:18
Nie mam nic do powiedzenia turę w bryt 24 zrobiłem, przeprosiłem i się wytłumaczyłem, po drugie to jest pierwszy raz takiego opóźnienia i proszę się tak SZ. Panie Ferke nie bulwersować i "nie robić z igły widły". Zresztą inne KO wykonuje punktualnie.

Ferke
07-02-2010, 20:22
Gdybym tego nie napisał to tury do tej pory byś nie zrobił ,swój cel osiągnąłem.
A jak nie masz czasu na tyle KO to po prostu nie wpisuj się w nowe tylko poczekaj ,aż ukończysz jedną zanim wejdziesz w kolejną !

Abu Yusuf
07-02-2010, 20:26
Kolega Ferke zamiast rzucać się na innych graczy , mógłby sam mi wysłać hasło w mk12, na które czekam cały dzień.

Mefisto7
07-02-2010, 20:33
a co z Behmodem? tym gamoniem...

Abu Yusuf
07-02-2010, 20:34
no chyba nie ma o kim rozmawiać, aż mi wstyd że go broniłem :P

Marat
07-02-2010, 20:59
Ciuś, ciuś Abu 8-)

Jak najbardziej dać mu zakaz na KO, mimo, ze Maharbal to łagodna osoba, to w tym przypadku nie ma sie co patyczkować.

Pop517
07-02-2010, 21:07
i ostrzeżenie za chęć do życia i miłość do ojczyzny dorzuć 8-) :lol: skoro i tak już "oddaje" ko to napewno już nie będzie grał w ko przynajmniej pod nickiem "behmod"

Marat
07-02-2010, 21:09
Dobra, dobra, znając takich dzieciaków, to może wróci w wakacje. Nie pierwszy to przypadek, gdy ludzie oddawali i szybko wracali. Zgilotynować :twisted:

Ferke
07-02-2010, 21:22
Kolega Ferke zamiast rzucać się na innych graczy , mógłby sam mi wysłać hasło w mk12, na które czekam cały dzień.

Kolega Abu Yusuf niech lepiej czyta wszystkie gg bo hasło wysłałem ci już w sobotę o 23.42 nie jestem tak cyniczny żeby od innych wymagać a samemu olewać a jak widać to co zrobiłem okazało się skuteczne ture Ronlad12 zrobił błyskawicznie

Roland12
07-02-2010, 22:23
Już wczoraj miałem zrobioną turę tylko bardzo późno i nie miałem czasu wysłać. Tak więc nic nie pomogłeś :)

Kapsul
10-02-2010, 00:35
Tutaj możecie wpisywać nicki graczy, grających nieuczciwie, stopujących turę, opuszczających kampanię kiedy przegrywają bądź znanych z innych niehonorowych zagrań.


A czy nie da sie tak aby wylewac zale i ustalac na subforach kampanii po czym wpisywac tutaj? Bajzel sie zrobil a nie lista :roll:

Maharbal
10-02-2010, 14:20
Tutaj możecie wpisywać nicki graczy, grających nieuczciwie, stopujących turę, opuszczających kampanię kiedy przegrywają bądź znanych z innych niehonorowych zagrań.


A czy nie da sie tak aby wylewac zale i ustalac na subforach kampanii po czym wpisywac tutaj? Bajzel sie zrobil a nie lista :roll:

Cała czarna lista zawarta jest w pierwszym poście tematu ;)

Abu Yusuf
10-02-2010, 19:29
Kaaaapsuuuuuul wróóóóóćiiiiłł !: D

Kapsul
10-02-2010, 22:40
Zawsze wraca :mrgreen:
Ale nie wie jak dlugo bo kampanie coraz bardziej widze podupadaja.

Balduran
24-02-2010, 18:07
Prosze o dodanie do czarnej listy gracza o nicku "Roland12". Gracz ten notorycznie spoznia sie z wklejaniem sejwa(robi to po tych 24 godzinach). Z rozmow na gg z nim wynika tez, ze czesto ma zrobione tury ale wkleja je dopiero chwile przed minieciem tych 24 godzin, tak jakby spowalnianie kolejki sprawialo mu przyjemnosc... A teraz to juz kompletnie przegial - w kilku kampaniach minela mu doba na zrobienie kolejki, a on mimo moich przypomnien zrobil je dopiero po kolejnych kilkunastu godzinach, a w 1 kampanii (krzyzacy 29) nie zrobil jej wcale tylko po prawie 2 dobach czekania na niego oglosil w temacie do tego przeznaczonym, ze oddaje ta kampanie, bez zadnego wyraznego powodu! Stracil 1 prowincje i odechcialo mu sie grac...
Innymi slowy gosc robi sobie jaja z kampanii i innych graczy...

Haller
24-02-2010, 18:53
a)Save’y uploadujemy na speedyshare.com bądź innym serwerze, i dajemy link w temacie ,,kolejka”. Mile widziane jest informowanie o turze również na gg, bądź za pośrednictwem innego komunikatora. W wielkich kampaniach obowiązuje limit 24 h na wykonanie ruchów, w pozostałych-36 h; w razie większych opóźnień mg ma obowiązek puszczenia tury dalej; mg może uczynić wyjątek, jeśli gracz powiadomi go o ewentualnych opóźnieniach wcześniej.


Więc?

kacpik11
24-02-2010, 19:07
Ale faktem jest że Roland się spóźnia w wielu kampaniach przekracza wyznaczony czas na zrobienie tury.

Mefisto7
24-02-2010, 20:49
Tak jak i w Krucjacie XX w której nie robi tury od 4 dni, tłumacząc się brakiem czasu.

Fallen
24-02-2010, 21:57
Dajmy bana! dajmy bana! :twisted:
no cóż powiedzieć nie umie przegrać z honorem :roll:

Pop517
24-02-2010, 22:09
oj dajcie spokój czarna lista jest dla osób NOTORYCZNIE się spóźniających(behmod jest pro!!! :mrgreen: ) a pan roland tylko raz wyskoczył z takim numerem :P ile razy ja bym się znalazł na czarnej liście gdyby nie moje usprawiedliwienia i dobra wola niektórych graczy :mrgreen: co nie mefisto? ;)

Amrod
24-02-2010, 22:11
Dokładnie, niech to będzie takie ostrzeżenie. Nie demonizujcie tak od razu ;)

Maharbal
24-02-2010, 23:15
A Ja jednak dałem Rolanda12 na czarną listę, bo to nie pierwsza skarga na niego.....

Pop517
25-02-2010, 00:06
no cóż twoja decyzja mahu w końcu jesteś tutaj "monarchą absolutnym 8-) " szkoda tylko że na tą czarną listę w tym tęmpie będzie dodawany każdy nowy gracz a ta czarna lista miała być niby dla graczy "specjalnych" jak behmod czy marcinus....a tu widac kręgi się poszerzają...

Marat
25-02-2010, 10:58
Nie wiem jak Roland, ale cała reszta dostała się na listę jak najbardziej zasłużenie.

Amrod
25-02-2010, 11:28
Nikt tego nie kwestionuje przecież.

Marat
25-02-2010, 13:52
No Pop sugeruje, że zbyt szybkie "tęmpo" zostało narzucone ;)

Mefisto7
25-02-2010, 19:47
Prosiłbym o wpisanie Michała "Wspaniałego"... Nie robi tur. Albo sobie wybiera które robi a które nie. I nie oddaje hasła MGowi.

Rapsod
25-02-2010, 19:53
Potwierdzam.

Roland12
01-03-2010, 15:16
O widzę, że jestem na czarnej liście. Mahu nie rozpędzaj się tak, bo moje "notoryczne" spóźnianie zawsze usprawiedliwiałem. Uważam to za niesprawiedliwe.

Maharbal
01-03-2010, 15:22
Skoro już poruszyłeś ten temat, to powiem Ci, że było wiele skarg na Ciebie, na Twoje opóźnienia i na tą ,,kombinatorykę" z czasem robienia a przesyłania tur. I to nie od jednego gracza bynajmniej.

Faramir
11-03-2010, 21:46
Wydaje mi sie uzasadnione że Roland jet na czarnej liście, gdyż dzisiaj mija drugie dzień jak nie zrobił tury w Mko

Marat
24-03-2010, 17:56
Nevrast - to juz drugi raz, gdy porzuca wszystkie kampanie. Najpierw było rok temu, po premierze Empire ( choć tego nie należy brać pod uwagę ) i w tym roku sytuacja się powtarza, Napoleon wyszedł, a Nevrast zniknął, nie napisał nawet, że rezygnuje.

Abu Yusuf
25-03-2010, 19:46
eej ja go chciałem tutaj zaproponować..
jak wyżej , nevrast, nie obchodzi mnie co wyszło, ko są zobowiązaniem, a dodam że poszczególne ko opuszczał stopniowo, zaczynając od tych gdzie przegrywał (np tdo) ..

Pop517
10-04-2010, 14:14
salino - dwukrotne porzucenie ko i nie oddanie ich na zastępstwo jednym słowem dwukrotnie "zniknoł" i olał

Jasper
11-04-2010, 23:10
salino - dwukrotne porzucenie ko i nie oddanie ich na zastępstwo jednym słowem dwukrotnie "zniknoł" i olał

To samo można chyba powiedzieć o Tobie.

Pop517
11-04-2010, 23:53
nie widzę sensu porównywać mnie do osoby która nawet nie poinformowała (1 ko upadła druga stoi) że nie gra a do tego oceniasz mnie nie znając(nie mówię o live) mnie więc daruj sobie te "komplementy"

Jasper
12-04-2010, 00:09
Po co mam Cię znać w "live"? Pokazałeś na co Cię stać. Opuściłeś KO nawet nie mając zastępców. Moim zdaniem kolego jesteś troszkę nie odpowiedzialny. I nie prawie Ci "komplementów", bo nie mam nawet zamiaru ich Ci prawić. ;) Gadasz na człowieka, że opuścił KO i nie oddał ich na zastępstwo, a sam zrobiłeś to samo. Dam Ci taką radę: W przyszłości zamiast gadać na innych zastanów się czy sam tak nie robisz. ;)

Pop517
12-04-2010, 00:28
Podaj przykład gdzie zostawiłem ko, nie informując nikogo. I tak dla Twojego info: jak chcesz bronić Pana Salino to napisz najpierw do niego-zobaczymy, co ci odpowie....a Ja nie chcę, aby po powrocie było to samo.
I jeszcze jedno: dopisałem specjalnie, że nie chodzi mi o live żebyś się czasem nie pomylił :roll: . A nawet jak napisałem to Ty mi z czymś wyskakujesz...:lol:
I ostatnie: czy to aby nie Ty zostawiłeś TDO z zastępcą w postaci....MG?

Po co wszystko z dużej litery?-Maharbal

Amrod
12-04-2010, 11:25
Jasper ma pewnie na myśli bodajże Krzyżacką 28, którą po tobie objął a którą ty zostawiłeś bo ci "się znudziła, bo tak".

Jasper
12-04-2010, 13:14
Tak zostawiłem TDO z zastępcą w postaci MG. Ale jak sobie dobrze przypominam to chyba obgadałem to z MG i wszystko ustaliłem. Tak mi się wydaję, że tak zrobiłem. Co do "Pana Salino", to nawet kolesia nie znam, więc jakoś mało mnie on obchodzi.


Skończ już drogi kolego, bo wiem jak takie konwersacje się kończą. Ty będziesz gadał swoje, a ja swoje. Jak masz jeszcze jakiś problem związany z moją osobą to zapraszam na gadu, lub pw.

Mefisto7
12-04-2010, 13:46
Krzyżacką 28
nie wspominając o mk13...

Szczypior
21-04-2010, 18:47
taurus. Facet stoi już tydzień w MKO 9

Mefisto7
21-04-2010, 19:00
w ogóle gdzieś przepadł.

Marat
06-05-2010, 12:56
Haller - daje złe tury ( wcześniejsze ) po czym znika i np. w przypadku mko8 dobra ture musiał dać MG. W rzeczonym mko8, ponownie nie wykonał ostatniej tury, w innych KO też się spóźnia, albo daje złe tury i trzeba znowu czekać, aż się skapnie. Już raz był proponowany na czarna liste, wtedy mu się upiekło, ale mam nadzieje, że teraz będzie inaczej. Pomimo wyżej opisanych uchybień, pcha się do nowych KO ( wko28 ). Może pora powiedzieć stop na nowe kampanie dla tego pana, az nie odpadnie mu kilka starych?

Jako, że Maharbal zrezygnował z moderacji tego działu, wrzucam na czarną liste Nevrasta i Taurusa, bo tu chyba nie ma wątpliwości co do tych panów, którzy bez wytłumaczenia opuścili wszystkie KO i nie dają znaku życia.

Haller
06-05-2010, 12:57
No ale ostatnio się ogarnałem i nie dawałem złych tur... :?

Marat
06-05-2010, 13:03
Tak, a dzisiaj MG zrobił za ciebie drugi raz z rzędu ture w MKO8, a w MKO9 raczyłes dać turę po 2 dniach ( podczas gdy jesteś ciągle na forum, zapisujesz się do nowej KO, czy dajesz teksty w "Dziełach Obywateli" ).

Haller
06-05-2010, 13:06
No to jak tak bardzo chcesz, to mnie wpisz. Nie bardzo mnie to będzie ruszac

Marat
06-05-2010, 13:21
Nie jestem opiekunem działu, więc cię samodzielnie wrzucać nie będę. Maharbal wrzucał po 3 skargach, więc jak się zbiorą, to wtedy to wrzuce ( ew. Joopiter albo Amrod, jeżeli będą chcieli ).

Joopiter
06-05-2010, 13:29
Moim zdaniem powinien dostac ostatnia szanse. Jesli jeszsze raz w jakiejkolwiek KO spozni sie z tura bez usprawiedliwienia lub da zla ture to Czarna Lista. Ale upieral sie nie bede, jesli inni uzytkownicy maja inne zdanie.

Marat
06-05-2010, 13:36
Szansa już była kilka stron temu ;) Kuriozalna jest sytuacja, że w czasie gdy gość sobie konwersuje z Rapsodem w temacie nowej KO, czy moze grać, czy nie; pisze opowiadania do "Dzieł Obywateli" - ty wykonujesz za niego mko8, a mko9 stoi w miejscu ( dodać trzeba, że w malych kampaniach wydłużono przecież czas na zrobienie tury do 36h ).

Joopiter
06-05-2010, 13:40
Spoko, tak jak pisalem upieral sie nie bede. Czyn Maracie swoja powinnosc ;)

Marat
06-05-2010, 13:42
Spoko, tak jak pisalem upieral sie nie bede. Czyn Maracie swoja powinnosc

A to raczej w działach z modami, za które jestem odpowiedzialny ;)

Joopiter
06-05-2010, 13:46
No niby Mahu przekazal opieke nad tym dzialem nam obu ;) Ale ok, dopisalem.

Haller - to ze jestes na CL nie oznacza, ze nie mozesz grac w KO, tak samo nikt nie usunie Cie juz z nowej wk28. Jak sie poprawisz, to za jakis czas Cie z listy usune.

Marat
06-05-2010, 13:59
Ja się sam nie podejmuje takiej odpowiedzialności, zwłaszcza, że jestem czynnym graczem ;) Zaraz pojawiły by się glosy o brak obiektywizmu. Myślę jednak, że we dwóch + ew. Amrod, możemy podejmować decyzje.

Haller
06-05-2010, 14:15
Za wszystkie grzechy bardzo żałuję i postanawiam poprawę, a was Agencie Mossadu i Władco Planet, proszę o przebaczenie... :P

Marat
06-05-2010, 17:17
O przebaczenie proś zwykłych graczy, a najbardziej zasłużysz na to robiąc tury na czas, tymczasowa obecność na czarnej liscie i zakaz brania nowych KO może ci tylko w tym pomóc ;)

Roland
14-05-2010, 18:05
Z ciekawości odwiedziłem ten temat i chciałem tylko napisać, żeby nikt nie mylił mnie z jakimś Rolandem12, który na tej liście jest, on to nie ja ;)

Abu Yusuf
17-06-2010, 21:52
No to ja się szarpne, i będę typował popa na czarną liste, za co? za notoryczne spóźnianie się w paru ko z turami (mko x, mko 8 itd, itd, itd.) mimo przypomnień na gg itd. Bez urazy pop, ale jeżeli nie masz czasu na tyle ko, to po co w tyle się angażujesz? Proponował bym nie trwały wpis, ale poprostu chwilowy zakaz nowych angażów dla popa, a jak ogarnie swoje ko, i przestanie się spóźniać, to byłby do zdjęcia z listy.

Dagorad
17-06-2010, 22:25
No to ja się szarpne, i będę typował popa na czarną liste, za co? za notoryczne spóźnianie się w paru ko z turami (mko x, mko 8 itd, itd, itd.) mimo przypomnień na gg itd. Bez urazy pop, ale jeżeli nie masz czasu na tyle ko, to po co w tyle się angażujesz? Proponował bym nie trwały wpis, ale poprostu chwilowy zakaz nowych angażów dla popa, a jak ogarnie swoje ko, i przestanie się spóźniać, to byłby do zdjęcia z listy.

Pop ma problemy z kompem według tego co pisał w Brytania XXVI, oczywiście pominę to że łaskaw był zrobić tylko pierwszą turę dodatkowo blokując grę ;) .

Balduran
12-09-2010, 10:26
glaca - od poczatku tury robil bardzo dlugo (praktycznie co druga byla po terminie). Wielu go poganialo, a on sobie nic z tego nie robil. A teraz juz kompletnie olal wszystkie kampanie bez slowa wyjasnienia. Ostatnia ture zrobil poltora tygodnia temu, a ma jeszcze kilka nacji...

Krzyzak
12-09-2010, 10:30
Zgadzam się z Balduranem. W MKO XV kilka razy przypomniałem mu o turze, a i tak robił po terminie... Co więcej czasami w ogóle nie odpisywał ;)

OskarX
12-09-2010, 11:02
A ja się zgadzam z wami dwoma-nie robi tur, ale na gg siedzi...

Joopiter
12-09-2010, 13:47
Ok, dopisalem.

Mnil
12-09-2010, 22:04
maryniasz opóźnia wszystko gdzie gra od paru ładnych tygodni. ;/

Marat
12-09-2010, 22:07
Potwierdzam, kompletnie nie robi tur na czas.

maryniasz
13-09-2010, 21:51
Przepraszam moge wiedziec o co biega??? mianowicie jaka ko??? mozliwe ze nie zrobie, ale wczesniej napisze ze nie mam czasu i zrobie wieczorem, jutro. Poza tym - smiechu warte :lol: :lol:
Swoja droga Mnil co cie naszlo?? ostatnie k.o. wykonywane przeze mnie, bynajmniej ostatnie tury we wszystkich ko byly na czas, wiec? jakis np?

Mnil
14-09-2010, 07:55
no to stary, nie graj na tylu KO, skoro czasu często nie masz, nie mówię tu o banie na KO ale chociaż o jakiejś przestrodze, żebyś starał się robić na czas, nic mnie nie naszło przecież.

Milanos
14-09-2010, 08:47
A ty mnil przestan przy********ć się do każdego, co ty pan stróż się znalazł? fajnie że robisz tury na czas i starasz się o tym każdemu przypominać ale i tobie się zdarzy czas że i ty go mieć nie będziesz i wtedy także ty sie spóźniać będziesz, ja także często zwlekam z turami choć przez pierwsze 3 miesiące swojej gry także byłem ostro napalony i robiłem wszystko na czas, czasmi życie jest jakie jest i ludzie nie mają czasu, a wypominanie graczowi który gra 3 lub 4 razy dłużej w to od ciebie jest moim zdniem głupie bo może zapisał się do nich kiedy miał więcej czasu a jak sam widzisz KO potrafia trwać po pare miesięcy i nikt nie przewidzi czy później będzie miał czas i tyle. Takie zarzuty można dac osobie która świeżo przyszła i odraz wlazła do 5 KO a po 4 tygodniach grania pisze że nie ma czasu.

Mnil sorki że tak, nie mam nic do ciebie ale z tonuj troche i nie chodzi o ten temat ale ogólnie.

Mnil
14-09-2010, 14:51
w sumie masz rację, trochę za bardzo się czepiam :P

maryniasz
14-09-2010, 22:30
Nie chodzi o to ze nie mam czasu, poprostu niektorzy w wakacje chcą zarobic troche kasy na reszte roku, a nie jak co niektórzy gniją w domu przed komputerem. Zaraz znowu zaczną mi się studia i będę się nudził wieczorami czekając aż ktoś podeśle mi turke żebym miał co robić. Tak było przed wakacjami, ze to ja kazdego popedzalem. Obecnie wstaje o 6.20 i w domu jestem o godzinie 19.30-20.00 zalezy czy sa korki wiec czasami nie mieszcze sie w wyznaczonych 24h, roznica w tym ze przynajmniej napisze ze zrobie "wieczorem" albo "jutro", i wtedy tura sie pojawia, posty sa edytowane wiec czsami wyglada ze ture dalem po 30h albo nawet pozniej.

PS: Przed wakacjami gralem wk 25,26,27,28, mko 9,10,11,13,bc 13,15, tdo I,II, łącznie 12 ko i wszystkie robiłem na czas... więc 4 ko nie robią mi wielkiego problemu jeśli się już znajdę w domu i mam chwilę żeby usiąść do komputera, teraz robicie nową ko i jakoś nawet propozycji nie dostałem, wcześnie patrząc właśnie na to jak szybko robiłem tury byłem proszony do każdej ko więc.... jakoś do mnie te oskarżenia nie docierają ;)

PS: Milanos spokojnie, jutro gra milan :D

Innocenty III
15-09-2010, 09:49
teraz robicie nową ko i jakoś nawet propozycji nie dostałem, wcześnie patrząc właśnie na to jak szybko robiłem tury byłem proszony do każdej ko więc.... jakoś do mnie te oskarżenia nie docierają ;)


wyglada na to, że nowe czasy nadchodzą i nie będzie już proszenia na gg ;) sam ledwo się zorientowałem, że nowy mod będzie grany chociaż mimo wszystko coś mi mówi, że dość szybko znajdzie się tam miejsce dla zastępców..

poza tym muszę przyznać, że poza okresem wakacyjnym kiedy wiele osób się spóźniało (np. ja) Maryniasz wyjątkow sumiennie tury robił, więc trochę wyrozumiałości nie zaszkodzi.

Joopiter
15-09-2010, 10:49
Dobra panowie, maryniasz nie zostaje wpisany na CL i koniec dyskusji na ten temat ;) Ale prosze, by postaral sie jak najszybciej robic wszystkie tury od teraz ;)

maryniasz
15-09-2010, 20:41
koncze prace i wracam na studia, turki bede gonil :)

Volfgan
27-09-2010, 13:33
Destro7er - za nieodpowiedzialne zachowanie w krucjacie 3, nie mógł się pogodzić z tym, że Egipt zatopił mu jednostki, więc zrezygnował z KO. Chciał żebym sprawdził czy nie użyto jakiś cheatów/bugów, tak też zrobiłem i było to do wykonania, nie wiem czego się spodziewał... Tak nie można postępować.

Destro, Jeżeli wrócisz do wykonywania tur to można uznać powyższe za nieważne.

Mnil
29-09-2010, 08:15
podobnie już stoi TA dzięki niemu, chodź dopiero kilka nacji poszło

Krzyzak
29-09-2010, 14:08
OskarX - ostatnio zaczął nie robić tur na czas, lub prosić MG o wykonanie tury... w piłce nożnej się udziela jakoś ;) Zrezygnował z MKO XV bo jak sam powiedział "jakiś noob wszedł jako jego sojusznik" ...

Mefisto7
29-09-2010, 16:57
"jakiś noob wszedł jako jego sojusznik"
no no no, to powiedział prawdziwy champion! bijmy pokłony...

Yaevinn999
29-09-2010, 17:54
No cóż skoro n00b wyzywa kogoś od n00ba to musi coś w tym być :lol: . A na serio to Oskar olewa sobie ko już wogóle, zamiast skupić się na grze i przestać "feedować" (czyli "karmić" innych graczy, np. oddawać swoje prowincje bez większych oporów) to on woli wyzywać wszystkich od nobków itp.

Krzyzak
29-09-2010, 17:58
Dokładnie o tym mówię ;) Jak nie ma czasu tak poza tym lub coś to niech nie bierze tyle KO ;P

OskarX
29-09-2010, 18:31
Jak moderator chce moze mi dac warna za ten post-słuchaj panie powyżej, pisze z telefonu, tur raczej w ten sposob nie wykonam, wiec chyba do cholery lepiej jak uprzedze wszystkich i mg o tych turach i turnieju, jak nie wiesz jaką mam sytuację w chacie to sie zamknij i zajmij sobą, bo jak napisalem na gg ,ze chyba zrezygnuje z kampanii to odrazu napisałeś o tym w zastach, ktos sie zgodził to juz dobra mu oddałem jak jeszcze chcesz na mnie "nakapowac" to na pw sie odezwij, bo niewiem czy zauwazyles wielki mistrzu ,ze od 2 tyg mnie nie ma na gg, ale lepiej odrazu wypisywać na czarną listę...

Krzyzak
29-09-2010, 18:35
Kolejny przykład Twojej kultury masz u góry ;) Jak nie możesz wejść to informuj o tym, lub znajdź zastępcę ;) I sory ale "marcinowskie" poddawanie miast i kampanii i nazywanie innych od noobów jest... no nieładne łagodnie mówiąc ;)

Joopiter
29-09-2010, 22:53
Prosze o zakonczenie tych uprzejmosci, bo zmusicie mnie do dania pierwszych ostrzezen odkad jestem modem na tym forum ;)

Koniec tematu Oskara i Destroyera, przynajmniej na razie. Ale obu prosze o poprawe.

Krzyzak
02-10-2010, 17:33
Proszę ponownie o wpisanie na listę Destro7era... Obraża się za byle gówno, że tak powiem. Grozi czy nawet porzuca kampanie... Przykład Krzyżacy 34

OskarX
02-10-2010, 20:30
Obraża się za byle gówno

No nie wiem czy to takie byle gówna, stawiając się na jego miejscu zrobiłbym identycznie to samo, po prostu grać się odechciewa od takich nie których szczeniackich zagrań :x

Volfgan
02-10-2010, 20:33
Jeżeli naprawdę byś tak zrobił, to jesteś idiotą, bo zatrzymałbyś całą KO. Takie sprawy rozwiązuje się inaczej, po to są MG.

OskarX
02-10-2010, 20:38
Więc jestem idiotą. A tak serio, to bym tak nie porzucił od razu tylko coś zrobił [nie zatrzymywał ko] ale tak dla przykładu podałem tylko ,że on ma trochę racji...no i znowu proponowałbym bardziej się przyłożyć do Ko i dodać trochę klimatu, albo go nie psuć, bo potem są takie dziwne sytuacje i się Ko psują

Krzyzak
02-10-2010, 22:54
Ale yaveinn nie złamał regulaminu ;) Nie potwierdził sojuszu czy też PoN`a...

Yaevinn999
03-10-2010, 01:26
No nie wiem czy to takie byle gówna, stawiając się na jego miejscu zrobiłbym identycznie to samo, po prostu grać się odechciewa od takich nie których szczeniackich zagrań :x

Aha, czyli podobnie jak on wyzwałbyś mnie od trepów i dzieciaków tak? No i oczywiście napisałbyś sobie w ambasadzie że masz ze mną sojusz nawet bez mojej zgody? Gratuluję dojrzałej postawy jeśli tak. Btw gdzie tu widzisz szczeniackie zagranie? A czy opuszczenie kampanii przez głupie "niedomówienie" wynikające z zaniedbania (jego, nie mojego bo mnie ten sojusz wogóle nie interesował).
Oskar Ty prawie też dostałeś się na czarną listę przez opuszczenie kampanii więc uważaj o kim piszesz bo jak na razie 2 osoby mają powód by na mnie narzekać (nie licząc Ciebie) przy czym tylko 1 zasłużenie.

OskarX
03-10-2010, 10:30
No nie wiem czy to takie byle gówna, stawiając się na jego miejscu zrobiłbym identycznie to samo, po prostu grać się odechciewa od takich nie których szczeniackich zagrań :x

Aha, czyli podobnie jak on wyzwałbyś mnie od trepów i dzieciaków tak? No i oczywiście napisałbyś sobie w ambasadzie że masz ze mną sojusz nawet bez mojej zgody? Gratuluję dojrzałej postawy jeśli tak. Btw gdzie tu widzisz szczeniackie zagranie? A czy opuszczenie kampanii przez głupie "niedomówienie" wynikające z zaniedbania (jego, nie mojego bo mnie ten sojusz wogóle nie interesował).

Nie mówię tylko o tej nie wyjaśnionej sytuacji, tylko ogólnie np. w 3 krucjacie też coś było ,że opuścił niestety kampanię...


Oskar Ty prawie też dostałeś się na czarną listę przez opuszczenie kampanii

haha to mnie rozśmieszyłeś w ty momencie :lol: :lol: :lol: :lol: Chyba będę jeszcze raz musiał co niektórym coś wytłumaczyć ^^ Mówię przecież, że pisałem krzyżakowi, że chyba zrezygnuję z mko15 bo to bezsensu, on wtedy wpisał to do zastów ktoś wziął no to ok...rozumiesz to trepie? [nawet wiem co to znaczy xP ale jak cie tak nazywają to coś w tym jest] I powtórzę jeszcze raz, że wchodziłem przez telefon na forum i informowałem mg o moich nieobecnościach, więc nadal nie wiem co ci chłopie chodzi, lepiej by było jakbym się przez te 2 tyg nie odzywał :roll: :roll:

PS.

więc uważaj o kim piszesz

Co to ma być za groźba? :lol:

Marat
03-10-2010, 10:38
I kolejne ostrzeżenie dla pana OskaraX, za wyzywanie drugiego użytkownika. Rób tak dalej, a szybko zakończy się twoja kariera na forum.

Destro7er
03-10-2010, 14:09
Czy ty yaevinn nadal nie ogarniasz o co mi chodziło ? Ostatni post w twojej ambasadzie był czyms w stylu potwierdzenia. Jeśli się na to nie zgadzałeś, to czemu nie napisałeś tego ? Milczenie uwazałem za zgode. Gdybym wiedział, że nie podpisał byś sojuszu ze mną, to bym nie odsprzedawał tobie tych prowincji i inaczej był wtedy zagrał.
Nast. razem, w kolejnych kampaniach kiedy ktos do mnie napisze prosbe o sojusz/pon, nie bede odpowiadał i bede z tego korzystał jako szybkie rozwiązanie sojuszu albo jego podtrzymanie.
ps. proszę, odpowiedz, czy udajesz debila czy nim jesteś ?

ps2. prosze aby dodano do regulaminu, ze trzeba jak najszybciej odpisywać na pytania w ambie, aby nie bylo wiecej takich debilskich zagrań.

Yaevinn999
03-10-2010, 14:18
Człowieku ogarnij sie! Trudno mnie wyprowadzić z równowagi ale Tobie się to jakoś udało! To JA mam się interesować sojuszem bo TY go chcesz? Przeczytaj DOKŁADNIE co ja tam napisałem i naprawdę zastanów się czy było to potwierdzenie czy nie. Skoro nie rozumiesz co tam pisze to może nie ja jestem debilem? Cholera jasna jak mnie interesuje jakiś sojusz to pisze temu komuś żeby potwierdził, ZAWSZE tak robię i nie było nigdy problemów aleee niee bo pan Pr0UltraDe$Tr07|3r rozumie to inaczej. BTW pierwszy raz na tym forum ktoś nazwał mnie debilem. Nie wiem już, albo ja zdebilałem albo trafiłem na wyjątkowo wrednego typka który szasta przezwiskami na prawo i lewo.

Destro7er
03-10-2010, 14:32
Ale czy to tak trudno było zaprzeczyć temu co napisałem ? Bozia nie dała rączek aby odpisać ?

Demon Hunter
03-10-2010, 15:21
Nie wiem już, albo ja zdebilałem
czyzby neologizm(wybaczcie ale nie moglem z tego slowa:) )

Knecht
07-10-2010, 15:42
Wpiszcie tego Destroera na tą czarną listę bo mnie gościu dobija, szczególnie ty co napisał w k34 w której już z tydzień stoi tura.

Milanos
07-10-2010, 18:45
No i co wam z tego że jakiegos gracza tutaj wpiszecie? myślicie że to co da mu bana na ko czy co, ludzie nie macie nic inego do roboty? a tak apropo to ta lista dla mnie i dla wielu graczy wogóle nic nie znaczy.

Knecht
07-10-2010, 18:49
No i co wam z tego że jakiegos gracza tutaj wpiszecie? myślicie że to co da mu bana na ko czy co, ludzie nie macie nic inego do roboty? a tak apropo to ta lista dla mnie i dla wielu graczy wogóle nic nie znaczy.

Jak szukasz z kimś zaczepki, to idź do jakiś dresów, po za tym ten temat został założony chyba po coś, po to aby wiedzieć jacy gracze są nie odpowiedzialni.

Mefisto7
07-10-2010, 19:59
I tak nikt z nas nigdy nie skreśli Destroyera jako kandydata do gry, bo zapisał się jako dobry i sumienny gracz wcześniej. Będzie na czarnej liście - ja będę miał to w dupie,
Ciebie na niej nie ma za to ,a i tak nie mam żadnej ochoty z Tobą grać, miałbym przed Tobą opory bo się o Tobie nasłyszałem - taka prawda. I po co od razu te odzywki do Milanosa, który delikatnie stwierdza fakty, panie krzykacz?

OskarX
07-10-2010, 20:21
A ja się dzieciaczki zgadzam z Milanosem i Mefisto 8-) Chcecie to wpisujcie sobie, przynajmniej gościu gra solidnie. Swoją drogą destro wypadało by napisać w zastach co oddajesz

Krzyzak
07-10-2010, 21:09
Po pierwsze OskarX jesteś młodszy od Knechta więc daruj sobie odzywki dzieciaczki... Po drugie Knecht ma rację bo po co jest ten temat ? Żeby go tak zostawiać i nie wpisywać graczy na czarną listę tylko gadać o drinkach ? ... Po trzecie z tego co widzę to nie nazywajcie Knechta krzykaczem bo to chyba nie on ma ostrzeżenia za wyzywanie innych graczy prawda panie OskarX ? ... :roll:

Do OskarX`a:
Tak bo po prosu wiesz, że mam rację i nie masz jak odpowiedzieć ;) Spoko nie mam żalu... Ale wiem czym jest spowodowana Twoja niechęć do mnie i do Knechta... Wiem także, że przyczepiasz się do starszych graczy, żeby uważać się za pro i mieć więcej "kumpli"... Nie chcę ostrzeżenia więc powstrzymam się od dalszego gadania na ten temat...

Mefisto7
07-10-2010, 21:21
:lol: mogłoby się tu parę osób wypowiedzieć, jak szanowny pan Knecht rozmawia na gadu gadu... Nie nazwałbym tego kulturą wypowiedzi, a pod "krzyczanizm" to się jak najbardziej zalicza.

Knecht
07-10-2010, 21:24
I tak nikt z nas nigdy nie skreśli Destroyera jako kandydata do gry, bo zapisał się jako dobry i sumienny gracz wcześniej. Będzie na czarnej liście - ja będę miał to w dupie,
Ciebie na niej nie ma za to ,a i tak nie mam żadnej ochoty z Tobą grać, miałbym przed Tobą opory bo się o Tobie nasłyszałem - taka prawda. I po co od razu te odzywki do Milanosa, który delikatnie stwierdza fakty, panie krzykacz?

A wiesz co mnie obchodzi w ogóle czy będę z tobą grał w jakieś KO ? tak mnie to interesuje jak ciebie ta czarna lista czyli mam to głęboko w dupie i w dupie mam to co o mnie słyszałeś, i co jak się wpiszę na jakąś KO a ty już byłeś wcześniej na niej wpisany to co wypiszesz się ? proszę bardzo jak nie chcesz zobaczyć jak gram tylko dlatego że się o mnie nasłuchałeś, to tak samo jakbyś startował w zawodach sportowych i ktoś ci powie że tamten zawodnik jest taki siaki i owaki i co nie pobiegniesz ? Po za tym ten temat po oś tu jest a nie stoi sobie tak dla picu a jak dla was ten temat jest nic nie warty to po jaką cholere tu piszecie, heh i chciałbym zobaczyć jak zgadzacie się żeby w jakieś wko czy inne KO zagrał gościu który nie robi tur na czas i porzuca KO.


:lol: mogłoby się tu parę osób wypowiedzieć, jak szanowny pan Knecht rozmawia na gadu gadu... Nie nazwałbym tego kulturą wypowiedzi, a pod "krzyczanizm" to się jak najbardziej zalicza.

A że jakiś gościu przybiegł do ciebie z płaczem, zapewne Maryniasz to co teraz będziesz mnie oczerniał bo wymieniłem z nim kilka ostrych zdań on też nie pisał kulturalnie, po za ty co ci do tego jak pisałem z jedną osobą na gadu co ty myślisz że ze wszystkimi tak piszę ? to niech się wypowiedzą wszyscy czy piszę do nich jak ostatni cham a z Maryniaszem tak było bo sam zaczął i odczep się ode mnie. Ja mam brak kultury a ty za co masz te dwa ostrzeżenia ?

Mefisto7
07-10-2010, 21:38
Wiem, że Cię nie obchodzi, tak jak mnie nie obchodzi to, że Tobie się wspomniany Destroyer nie podoba. Wcale nie sądziłem że Cię to będzie obchodziło.
Cale to porównanie bez sensu. Mam to gdzieś czy ty będziesz grał w KO ze mną. Po prostu sygnalizuję bezsens czarnej listy , w odniesieniu do mnie i rzeszy graczy, bo jeżeli w jakiejś następnej KO zgłosi się Destroyer - przyjmę z otwartymi ramionami, mimo tego czy będzie na czarnuszce czy nie, a jak wychyniesz tyyy, to zaraz mina mi zrzednie, bo przy pierwszej lepszej rozmowie dyplomatycznej przez gg zaraz posypią się na mnie "k*rwy" "sp**rdalacze" i inne klątwy - a na czarnej nie jesteś.

o jeszcze Maryniasz?... no popatrz nie wiedziałem, czyli masz na swoim koncie już 3 osoby tak potraktowane, brawo, brawo! Wspaniale idzie Ci zdobywanie przychylności grona graczy KO.

A mam ostrzeżenia za wytykanie idiotyzmów w ludzkich wypowiedziach i czynach, za zażarte bronienie swoich tez, za przeciągane kłótnie z takimi Dzigimi czy Mnilami, które w końcu zaliczane zostawały do spamu, albo też za zwykłe zrzędzenie ;)




EDITx2 odpowiedź na następny post Knechta, wykasowany przez Marata.
O czytanie ze zrozumieniem proszę...
Po co pytałeś za co dostałem ostrzeżenia , jak odpowiedzi wcale nie przeczytałeś. Czy było w niej coś o przekleństwach?
Po takim Dzigim nie spodziewałbym się niczego innego. Jakbys przeczytał ze zrozumieniem, to zobaczyłbyś że wymieniam go w osobach, którym nie jestem przychylny...
I weź mnie nie "przymykaj" z łaski swojej i nie wypominaj mądraliństwa, bo widziałem rozmowy z Tobą innych osób, i wcale nie zaczynały same. A np Maryniasza to ja lepiej znam od Ciebie...więc mi tu nie insynuuj jakichś pierdół o jego agresywnym zachowaniu. To ty jesteś narwany i przewrażliwiony, przez co taka niewinna odzywka jak "z palcem w dupie" którymi przyjaźnie obdarowujemy się na co dzień, powoduje u Ciebie wybuchy...

OskarX
07-10-2010, 21:39
Krzyzak w ogóle nie zamierzam odpowiadać na twoje posty, więc jeśli twój poprzedni post był do mnie to wiedz, że dzieci z podstawówki od 2 tygodni ignoruję na tym forum.


i chciałbym zobaczyć jak zgadzacie się żeby w jakieś wko czy inne KO zagrał gościu który nie robi tur na czas i porzuca KO.

Jeśli destro jak i ty i np. glaca zapisaliby się do Ko do tej co ja, to np. nie miałbym nic przeciwko. Co do tej listy to nie grałbym tylko z nr 1 na liscie.

I po te kłótnie i tak nikt wam nie zabroni grać w ko 8-)

Marat
07-10-2010, 22:02
Proszę o zakończenie tej rozmowy, bo do niczego ona nie prowadzi. Następne posty na ten temat będą kasowane.
Destroyer dostaje na razie ustne ostrzeżenie, przy najmniejszym następnym wybryku zostanie wpisany.

Kapsul
28-11-2010, 22:41
Nie no ja mam dosc - od 2 dni stoi tura w BC15 z tlumaczeniami: bedzie wczoraj o 17, bedzie dzisiaj itd. Podobnie widzialem w jednej z WK i MK. Opierajac sie na BC15 gdzie z 4 ostatnich tur 3 byly po czasie proponuje wpisanie kolegi na czarna liste. W kontekscie tego szczegolnie:


koncze prace i wracam na studia, turki bede gonil :)

PS. Sorry Maryniasz ale ile mozna? Chwala Ci ze dajesz jakies znaki zycia ale skoro nie masz czasu moze powinienes zastanowic sie nad uczestnictwem w kazdej niemal KO ktora startuje :? Poza tym mozesz zawsze napisac do sojusznika zeby za Ciebie zrobil zamiast psuc zabawe innym.

maryniasz
29-11-2010, 10:16
ogarnij sie zanim cos napiszesz... zarowno wk jak i mko ktore mialem robic za destro przejal inny gracz!!!!!, dlatego nie robilem, swoje mialem wszystkie zrobione na czas, jak bys sie troche zainteresowal, a nie tylko myslal nad jedna ko to bys wiedzial... Polecam troche popytac zanim glupoty napiszesz. Tury w BC nie wrzucilem bo niestety z telefonu sie uploudowac nie dalo... a w temacie ko widac co i jak. Poza tym Joopiter dostal szybciej na gg... jak zawsze zreszta.
Poza tym o jakich Ty czlowieku 3 turach mowisz?? Poprzednia stala przez Was tydzien czasu bo jak sie okazalo nikt nie mogl tego sprawdzic, ze twoja armia zostala rozbita i nagle były jakieś domysły i oskarżenia.... druga sprawa 3 tury? Wczesniejsza - ok zgadza sie - mój bład, ale poprzednie 2, które niby eż spóźniłem według ciebie, zrobione w czasie wiec prosze... zostaje tylko się pośmiać...

kwitując krótko... :lol: :lol:

Kapsul
29-11-2010, 11:31
zarowno wk jak i mko ktore mialem robic za destro przejal inny gracz!!!!!,

A potem tura stala bo tenze inny gracz czekal az bedziesz laskaw wyslac haslo - WK28 & TA, MK15 tez stoi - tekast z haslem dopisales dzisiaj wiec tym sie nie tlumacz.


Poza tym Joopiter dostal szybciej na gg...

Nie interesuje mnie co sobie wysylacie na gg - kampanie sa rozgrywane na forum.


Poprzednia stala przez Was tydzien czasu bo jak sie okazalo nikt nie mogl tego sprawdzic,

Tak stala tydzien ale to nie ja mialem cos udowadniac ale Ty miedzy innymi. Zreszta w tamtym temacie kilkakrotnie udowodniles ze nie jestes w stanie zrozumiec o czym pozostali dyskutuja.


Wczesniejsza - ok zgadza sie - mój bład, ale poprzednie 2, które niby eż spóźniłem według ciebie, zrobione w czasie wiec prosze

Poprzednich 2 nie da sie sprawdzic bo jak zwykle najpierw piszesz tlumaczenia dlaczego sie spoznisz a potem edytujesz wiec stwierdzic trudno kiedy tura sie pojawila :?

Marat
29-11-2010, 19:58
Ogłoszenia parafialne.

Maryniasz trafia na czarną listę, co skutkuje zakazem brania nowych KO. Biorąc pod uwagę, że jest to sumienny gracz i mimo spóźniania, zazwyczaj nie porzuca kampanii - jak to niektórym się przytrafia - zakaz może być zdjęty, jeżeli po okresie 2 miesięcy sytuacja z wykonywaniem kolejek poprawi się.

Sprawę uważam za zamkniętą, dalsze wątpliwości proszę sobie wyjaśniać na pw/gg, bo posty nie dotyczące zgłoszenia kogoś na listę, będą usuwane. Dziękuje za uwagę 8-)

maryniasz
30-11-2010, 18:57
Eh decyzja decyzja.... Nie bede zgadywał kto był za kto był przeciw ... 8-)




Biorąc pod uwagę, że jest to sumienny gracz i mimo spóźniania, zazwyczaj nie porzuca kampanii -



Nigdy nie porzuciłem ŻADNEJ ko....

Marat
30-11-2010, 19:05
A ktoś tak twierdzi?

PS: Po to mamy trzech opiekunów tego działu, byś nie musiał obarczać jednostki o złą wolę ;)

maryniasz
30-11-2010, 21:06
A ktoś obarczył ;) ? hehe
Dobrze, że trzech, przynajmniej jest porządek.

Demon Hunter
07-12-2010, 15:54
ej marynisz dostales krotkie uzasadnienie,a decyzja Panów Admów jest niepodwarzalna wiec sie uspokoj. przepraszam od razu za spam. ;)