PDA

Zobacz pełną wersję : Długość gry



mr.Mateusz
15-11-2009, 12:22
Chciałbym się zapytać, czy można zwiększyć jakoś długość gry, ale na seve na którym gram? Tzn. jeżeli zwiększy się np. że jedna tura to 1 rok, a nie dwa to gra będzie dwa razy dłuższa, ale dopiera jak się weźmie nową grę. A ja chyba nie wyrobię się z podbiciem tych 45 prowincji do końca czasu i chcę jakoś przedłużyć grę. Z góry dziękuje za pomoc :)

Świętowit
15-11-2009, 12:23
Jak sie nie wyrobisz to nic sie nie stanie bedziesz mogl spokojnie grac dalej :)

Krzyzak
15-11-2009, 15:18
No własnie. Co do pytania nowe ustawienia beda uwzgledniane dopiero od Nowej Gry chyba dopiero, tak w czasie gry to sie chyba nie da.

P.S Jak Ty mozesz sie nie wyrobic z podbiciem 45 prowincji :shock: Przeciez to jest proste strasznie :P Ja mialem 40 prowincji w 50 turze, a potem dopiero zajalem sie gospodarka itp.

Czesio133
15-11-2009, 18:29
Tak tylko, że szybkie zajmowanie prownicji nudzi gre, bo ciągle są praktycznie te same bitwy. Chyba, że jak ktoś ma dużo kasy to może sobie urozmaicić grę różnymi jednostkami, a nie dawać tylko w najlepsze.

Krzyzak
15-11-2009, 18:52
Nowe forum total war!!
http://www.centrumtotalwar.fora.pl/

Gorbaczow po pierwsze nie spamuj ! Bo dajesz to juz w 2 temacie. Po drugie po co ludzie sie maja rejestrowac na tamtym forum, skoro tu maja lepsze, wiecej ludzi i ciekawsze tematy . Żal :?


Tak tylko, że szybkie zajmowanie prownicji nudzi gre, bo ciągle są praktycznie te same bitwy. Chyba, że jak ktoś ma dużo kasy to może sobie urozmaicić grę różnymi jednostkami, a nie dawać tylko w najlepsze.

No nie kazdemu. Mi sie np nie nudziło. A przynajmniej jak sobie prowadzisz mini kronikę w Wordzie to Ci sie nie nudzi. Nie wiem czemu ale wtedy az mnie pchalo żeby te miasta podbijac :D Teraz np gram sobie Kampanie Terytorialną i juz mi sie zaczyna nudzic to ;p

Czesio133
16-11-2009, 18:46
No można sobie prowadzić kronikę, ale ja nie mogę się zdecydować jakim państwem na takie coś. Żadne mi nie pasuje, bo ma za dużo prownicji, albo w głupim miejscu.

IPL_rara
16-11-2009, 20:18
Ściągnij sobie Stainless steel i zagraj Templariuszami, na początku jedną albo dwie prowincje, jak dla mnie świetnie ulokowane, najlepsze żeby stać sie pupilkami Papy :D