PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Misja Annex Settlement



owczy
16-11-2009, 14:35
Mam problem z wykonaniem tej misji probowalem na rozne sposoby ale bez rezultatu. Mianowicie mam dyplomata zmiejszyc autorytet miasta\zamku przeciwnej nacji . Prosze o pomoc ja ja mozna wykonac na ta misje jest poswiecone 10 tur jesli misja nie zostanie wykonana spada autorytet mojej nacji wobec reszty i nie mozna wykonywac krucjat.

Krzyzak
16-11-2009, 18:12
Ehh... nigdy sie z taka misja nie spotkalem... Grasz moze na jakis modach ? Bo troche dziwno to...

Czesio133
16-11-2009, 18:50
Chodzi mu chyba o misję gdzie trzeba wysłać dyplomatę i kupić osadę. Ponadto w tej misji pisze że można zaproponować osadę w zamian. Jeżeli chodzi ci o tą misję to poprostu wyślij dyplomate i kup osadę, a jak cie nie stać to zaproponuj inną w zamian i dopłać.

owczy
16-11-2009, 19:22
Chodzi mu chyba o misję gdzie trzeba wysłać dyplomatę i kupić osadę. Ponadto w tej misji pisze że można zaproponować osadę w zamian. Jeżeli chodzi ci o tą misję to poprostu wyślij dyplomate i kup osadę, a jak cie nie stać to zaproponuj inną w zamian i dopłać.tak o ta misje chodzi .ok dzieki za pomoc

Krzyzak
17-11-2009, 16:27
No to mógł jaśniej troche napisać :roll: Skoro pisze ze masz zmniejszyc autoryet zamku ;/ B.dziwnie to napisal;p

Soul of Night
17-11-2009, 17:06
spada autorytet mojej nacji wobec reszty i nie mozna wykonywac krucjat.

:?: :?: :?: :?: :?:
To niemożliwe... Chyba, że wydali jakąś nową część Medka jak spałem.