PDA

Zobacz pełną wersję : Po ptokach?



Haller
17-11-2009, 18:43
Witam!

Mam problem:

Pisałem o tym na starym forum już kiedyś, że kupiłem używane Empire i Cd key nie chce mi wejśc. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i podał mi login i hasło do Steama w którym cd key działał.
Nie dawno miałem niezapowiedzianego formata i login i hasło przepadły a ja ich głupi nie przepisałem :cry: nawet ich nie zapamiętałem :cry:
Ze sprzedawcą nawet nie mogę kontaktu znaleźc, aby podał hasło i login jeszcze raz.
Jest może jakiś sposób aby Cd-key zadziałał? Bo tego z okładki nie przyjmuje.
Co mam zrobic? :cry: Nie pogram więcej?

Jarl
17-11-2009, 19:17
Nie przyjmie, bo już CD-Key z okładki został już przypisany do konkretnego konta. Musisz jakimś cudem odzyskać login i hasło, inaczej lipa.

Amrod
17-11-2009, 19:23
Jeżeli masz rachunek (wątpię), to razem z okładką (cd-keyem?) wysyłasz go do supportu i możliwe, że odzyskasz konto, jedyna możliwość, ale wątpliwa i tak, bo proceder odsprzedawania jest tępiony przez Valve. Może odzyskiwanie hasła na mejla?

Haller
18-11-2009, 12:32
Może odzyskiwanie hasła na mejla?

Raczej nie możliwe. Ten gośc od którego kupowałem dał mi login i hasło z jakiejś ?karteczki?.
Login był empire585 a hasło takie jakieś dziwne, więc wątpie że to jakieś jego konto :?

Biniu
19-11-2009, 21:03
Hmmm... a nie ma w Steam procedury odzyskiwania konta? Bo jak masz login to może by coś się dało zrobić (dobrze by było jakbyś przypomniał sobie adres e-mail na którym się rejestrowałeś). Pokombinuj ;)