PDA

Zobacz pełną wersję : Brak generałów



garfield
03-09-2014, 18:38
Witam,
mam problem, rozpocząłem podboje nowych ziem Egiptem, ale brakuje mi generałów tzn. mam 6 armii, ale to już max. Pisze mi żeby mieć mozliwość werbowania nowych generałów mam podbijać nowe ziemie. Podbijam ale liczba generałów się nie zwiększa. Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jakie ziemie mam podbijać żebym dostał większą ilośc generałów do werbowania? Może chodzi oto aby podbijać nie poszczególne miasta ale cale regiony i wtedy dostanę możliwość werbunku większej liczby generałów.

makskus
03-09-2014, 18:58
naciśnij na ikonke egiptu podczas rozgrywki i dowiesz się dlaczego , tam jest napisane wszystko :P

garfield
03-09-2014, 19:50
NIestety nie pomogło, nadal nie wiem w jaki sposób mogę zwiekszyć ilość wodzów (generałów) abym mógł mieć wieksza armię.

Aztec
03-09-2014, 20:08
Masz kilka poziomów Imperium, na poszczególnym poziomie masz ograniczoną ilość armii, agentów i flot. Na każdym stopniu imperium limit ten powiększa się.

FireFighter
03-09-2014, 20:28
Czyli podbij więcej ziem, aż wyskoczy Ci informacja o zwiększeniu imperium, a wtedy też zobaczysz o ile armi(czyli też generałów) możesz mieć więcej.

garfield
04-09-2014, 07:28
Spoko dzięki, na razie podbiłem cały jeden region i nic, poczekam bo do kontorli 2 pełnego regionu zostało mi jedno miasto. Może wtedy się uda.