PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam gracza/pojedynków



Wielki Mistrz Malborka
13-09-2014, 01:28
Temat do szukania nowych znajomych, z którymi można pograć w drużynie lub przeciwko. Możecie też szukać chętnych na określone bitwy np. Szukam ludzi do bitwy scenariuszowej Waterloo 4v4 w sobotę o 20.

daretti
15-09-2014, 16:08
Witam byłbym chętny do zagrania kampanii w Napoleona na modzie Darth mod. Proszę o podanie kontaku na siebie lub odezwać się na gg 1595412

Aureliusz
21-06-2015, 14:33
Ktokolwiek chętny na mecze multi w Napoleonie Empire TW ?

Wielki Mistrz Malborka
21-06-2015, 18:06
Zapraszam na Soboty z Napoleonem, tam zawsze będzie ktoś chętny do gry. A jak chcesz coś więcej to możesz mnie dodać do znajomych. Wszystkie linki są w moim podpisie.

Aureliusz
21-06-2015, 20:33
A proszę bardzo soboty odpowiadają jak najbardziej, zapro poszło, ze stema kłania sie AleksanderMateusz.

GoldeRoX
18-11-2017, 08:18
Zapraszamy na Soboty z Napoleonem.

Szukamy nowych graczy jak i starych weteranów do wspólnej świetnej zabawy jak i ciężkich symulacji w świecie Napoleona!

W ramach reaktywacji Sobót z Napoleonem, klan "Shadow Collective" postanowił udostępnić klanowe publiczne kanały Discord dla społeczności w celach łatwych i lepszych komunikacji między sojuszami i nie tylko.

Dzisiaj o 20.00 rozpoczynamy pierwsze bitwy.

https://discord.gg/Yg9Kh9y

Jan z Czarnolasu
09-05-2020, 11:23
Szukam graczy chętnych do rozgrywek multiplayer w NTW w większych składach 2 vs 2 i 3 vs 3.

Sytuacja jest taka. Obecnie mam ekipę około 6 osób, z którymi pykamy w Shoguna II (udało się zwerbować paru znajomych dzięki promocji). Gramy wieczorami, na ogół w piątki albo soboty - po prostu ktoś rzuca potencjalnym terminem i komu pasuje, ten się deklaruje. Jak się zbiorą co najmniej 4 osoby to dzielimy się na drużyny i gramy tak przez parę godzin do późnej nocy. Mamy swoją grupę na facebooku do ustalania terminów i wspólny czat na steamie.

Pomyślałem, ze warto byłoby wrócić do NTW, ale obecnie mamy jedynie 3 osoby z tą gierką. Stąd potrzebujemy co najmniej 1 dodatkowego gracza, aby coś zmontować. Jak się znajdą 4 osoby to ustalimy, jaką modyfikację wspólnie zainstalować, bo wg mnie goły NTW jest taki sobie.

Poziom naszej gry określiłbym, jako średni.

Pyrrus89
09-05-2020, 11:38
Hej. Myślałem właśnie o powrocie do Napoleona, kiedyś się zagrywałem na multi, ale to było naprawdę dawno temu. Jeśli możesz, wyślij mi zaproszenie na steam, ustalimy szczegóły. Może bym jeszcze kogoś ogarnął do grania wśród znajomych. Mój steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198294229641/