PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania graczy rozpoczynających przygodę na multiplayer w TWS2



Wielki Mistrz Malborka
14-09-2014, 13:35
Śmiało pytajcie a weterani z pewnością wam pomogą.

Kapralski
25-01-2015, 14:54
Więc, mam taki problem. Właściwie grałem kiedyś w shoguna 2 kampanie, normalną . To mi wystarczało, lubię strategię i tak dalej, a co do przebiegu bitew nie przywiązywałem uwagi taktycznej aż tak mocno. Jestem słaby, to nieunikniony fakt. Chciałbym dowiedzieć się podstaw, tym bardziej, że Shogun 2 FOTS polega na prowadzeniu batalii, w których ja jestem zwyczajnie słaby. Więc - od czego powinien zacząc podchodząc do multiplayera? Jak rozkładać wojska, jakie kupować, od jakiego rozmiaru zacząc i cały ten interfejs... liczę na pomoce naukowe. Pozdrawiam.

Wielki Mistrz Malborka
25-01-2015, 15:42
w FOTSie nie jestem aż tak dobrze rozeznany ale mechaniką przypomina on Napoleona. Natomiast podstawy taktyki są niezmienne od tysięcy lat (Sztuka Wojenna Sun Tzu jest wciąż wykładana we wszystkich szkołach oficerskich jako absolutna podstawa).
https://www.youtube.com/playlist?list=PLNXDt8a7mVvC6ivYZOWFlnu0TjOl6gQ3C - to moje poradniki wyjaśniające podstawy. Jeśli chcesz czegoś prosto z FOTSa to polecam zagraniczne kanały jak PointMan czy Rattue. Są tam jednak już bardzo zaawansowane taktyki i gra na największym poziomie co nie jest najlepsze na start, no i musisz biegle władać angielskim by zrozumieć co mówią a wiem, że nie wszyscy to potrafią.