PDA

Zobacz pełną wersję : Wiwat rewolucja, rewolucja w Ronie wrazenia i skutki E:TW



Secret_Matrix
18-11-2009, 17:58
Niewiem czy wam sie to zdarzylo,ale u mnie wybuchla rewolucja w 1730r.Wszystko fajnie dopoki sie nie dowiedzialem ze caly swiat mnie nienawidzi i zaraz zbankrutuje na szczescie nie dalem rady utrzymuje sie ledwo na 1k (wczesniej mialem 8k) i postanowilem moja ogromna armia sfarmic szwedow najgorsze jest to ze osmani zajeli chanat.Do rzeczy,jak z powrotem zarabiac tyle kasy co wczesniej,czy mial na to wplyw przywilej wojskowy Augusta,ktory mial chyba -5% do kosztow wojska zakladam ze o to chodzi,ale niestety nie dam rady go wskrzesic poniewaz gilotynka ekhmm zrobila z nim swoje :D :D

Chlebak
18-11-2009, 21:15
Popraw stosunki dyplomatyczne. Porozwiązuj wojsko i umocnij granice. Postaraj się o wzrost zadowolenia w miastach i podnieś lekko podatki. Kasa powinna przynajmniej częściowo wrócić. Podlizaj się troche jakiemuś dużemu państwu dając dary etc. i potem możesz zawiązać szlak handlowy ;)

Secret_Matrix
19-11-2009, 07:46
Ekhm ja jestem duzym panstwem i wyladowywuje sile na szwecji i osmanach (Austrii i Prus juz nie ma),a moi sojusznicy hiszpania i rosja darza mnie niechecia,ale niderlandy wystapily przeciwko hiszpanii,ktore mnie uwielbiaja.PS.Czy wplyw na moje bankructwo mialo to ze krol mial premie do szkolenia wojsk,a po rewolucji zginal i przez to mam takie dlugi?

Tari
19-11-2009, 16:57
Prędzej wpływ na to mają Twoi ministrowie ;) Nie wiem czy mając monarchię kombinowałeś coś z nimi, żeby mieć samych z niesamowita ilością gwiazdek, ale pewnie po rewolucji dostałeś część marniutkich. Dotyczy to zwłaszcza finansów, pewnie w tym tkwi problem.

Secret_Matrix
19-11-2009, 18:18
HMM kombinowalem z ministrami, ale tak czy siak nie mialem problemu to, krol mial premie do wojski,kiedy go zabraklo pojawil sie problem

Chlebak
19-11-2009, 18:47
4% to mało, więc to raczej nie to. Sprawdź ministrów.